Funguje včelia materská kašička na podporu plodnosti?

pikha
7. jún 2007

ahoj kočky,
z viacerých strán počúvam, že včelia materská kašička je veľmi dobrý a účinný prostriedok na podporu plodnosti a liečbu vecí okolo toho. Máte s tým niekto nejaké skúsenosti?

26lenka6
15. máj 2012

@ivana899 nevadí hlavne že viem že je to on. dakujem. a ako si to brala?celý cyklus po 1 tabl alebo nejak inak, budem rada ak mi poradíš lebo so sarapisom som mala velký problém, teda s velkosťou tabliet, toto sú tiež také velké tabletky alebo menšie.a mala si problem aj s ovulkou alebo nie.lebo mne v poslednej dobe robí tá vrásky na čele, tak že či to pomože aj k ovulke.kludne mi napíš do IP. dakujem a pekný den 😎

pepina001
2. júl 2012

@ivana899 ahoj, ako ste davkovali tu kašičku od medpharmy...1x denne???

jomini
2. júl 2012

@pepina001 ja ju papam 1x denne + vit. E a kyselinu listovu

pepina001
2. júl 2012

no to aj ja...vitamin E 400 a kyselinu listovu...ale vela bab pise na nete ze denna davka by mala byt 200 mg...a to su dve tablety, aj napriek tomu, že davkovanie na baleni je 1x denne

jomini
2. júl 2012

@pepina001 vit. E mam tiez 400 a davam si ho kazdy druhy den, tak mam pisane na baleni, mam ten od medpharmy

pepina001
2. júl 2012

ja mám generica...ale denne si ho dávam...a ako dlho berieš kašičku???

pepina001
2. júl 2012

@jomini ja mám generica...ale denne si ho dávam...a ako dlho berieš kašičku???

jomini
3. júl 2012

@pepina001 jeden mesiac 🙂

ivka2345
19. júl 2012

baby, poraďte mi niektorá, ak ste tu taká čo má opačne otočenú maternicu a vyzerá tá maternica v tvare srdiečka a je tam prepážka...potrebujem sa veľmi súrne poradiť o týchto veciach..je to veľmi dôležité ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

ivka2345
19. júl 2012

čo mi baby odporúčate brať??čo je najlepšie-kapsule, koktejl??máte niekto skúsenosti??

ivka2345
19. júl 2012

@aloacik19 myslíte si že by bola vhodná materská kašička aj pre mna ked mám opačne otočenu maternicu a tiež prepážku ktora zasahuje len do určitej časti maternice?myslíte si, že to má význam brať tieto vitamíny???dakujem za odpoved

ivka2345
19. júl 2012

@kakarot mala by som záujem získať viac informácii o bio-včelej materskej kašičky, bolo by to možné aby ste mi poradili???vidím že máte skúsenosti a práve takého človeka práve teraz potrebujem ☹ ☹ ☹ ☹

ivka2345
24. júl 2012

@scarlet máte s tou materskou kašičkou nejaké skúsenosti?potrebovala by som niečo poradiť prosím ozvite sa ☹

pepina001
28. júl 2012

teraz mám asi 25 tabletu a z mojho 38 dnoveho cyklu je zrazu 27dnovy

kiarunka
30. sep 2012

@revitha a kde to prosim kupujes? mne ju odporucili v medovej forme a je to aj dost drahe, aku mas ty skusenost

poleva
28. okt 2012

ja užívam materskú kašičku, 20 ampulik v bio kvalite za 20 eur,píšu tam distribútor walmark
ja odporúčam 😉

mamartinka
28. okt 2012

@poleva Smiem sa spitat?Kde si ju kupila a co stoji?Nieje s toho neaka alergia?Tebe to pomohlo k niecomu?

poleva
28. okt 2012

@mamartinka kúpila som ju v lekárni,je veľmi silná,čiže odporúčajú riediť v pohári vody, 20 ampuliek, 20 eur
je to dosť.ale pri starostlivosti o 2 deti,si zaslúžim predsa aj ja niečo dobré pre seba 🙂
vybrala som zatiaľ len 10 dávok

tyli
6. nov 2012

Vie niekto prosím poradiť ktorý z týchto výrobkov vzhľadom na zloženie je najlepší?

Walmark Royal Jelly (15ml = 1 kapsula), MedPharma včelia materská kašička (Vč. peľ 500,0 mg; Mat. kašička 100,0 mg; Vitamín C 100,0 mg; Propolis 50,0 mg ), CHERICK - Biomaterská kašička (200 mg mat. kašička, 100 mg včelí peľ), Arkokapsle Mateří kašička (mat. kašička 64mg, pel 28mg ), ROYAL JELLY - Forever Living Produkts (250 mg kašičky)

mili78
23. nov 2012

ahojte baby...aj ja som objavila Royall Jelly Bio matersku kasicku na nete..obsahuje 1500mg...objednala som si ju a vysla ma na 17eur a este mi k tomu pribalili aj plysovu vcielku Maju 🙂 tak uvidime co to bude za zazrak 🙂 vraj vcelia kralovna vdaka nej zije 4-5 rokov, kdezto bezne vcielky len par tyzdnov...tak som zvedava ci to zaberie aj na kvalitu vajicok 😀

sonda2
6. dec 2012

Som tu nova.. Mohol by tuto matersku kasicku uzivat aj mm? Mohlo by to pomoct?

vcelar
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sedlickal
14. sep 2013

Ahojte, s priatelom sa snazime o babo, beriem skoro mesiac matersku kasicku od forever. mate s nou niekto skusenosti???? je vo forme tabletiek a maju dobru chut 🙂

buba08
5. okt 2013

@26lenka6 ahoj, prosim ta, pomohla ti materska kasicka k tehu? Ak ano, mozes mi prosim napisat aku kasicku si uzivala? Dakujem pekne.

buba08
5. okt 2013

@pepina001 ahoj, prosim ta, aku matersku kasicku si uzivala? Dakujem.

26lenka6
5. okt 2013

@buba08 Ahoj, ja som materskú kašičku nebrala nakoniec vôbec, ja som si kúpila homeopatické kvapky Mastodynon a na 4-tý cyklus užívania som ostala tehotná, neviem na 100% že to je ním ale nič iné som nebrala takže buď zázrak alebo Mastodynon prispel k tomu že teraz mi spí v postielke 2,5 mesačný drobček.

buba08
5. okt 2013

@26lenka6 no idem to pozriet na net a dakujem

miminkova
3. nov 2013

V ktorej lekarni sa da kupit ta mateska kasicka ? mne pani lekarnicka ani nevedela poradit ,ze co? to sme tu nemali, neviem, tak som bola prekvapena

evullka92
8. nov 2013

ahojte, poznáte aj FOREVER ROYAL JELLY ?

audiq579
12. nov 2013

Dobry vecer!Vedel by my volakto poradit nejakú stránku odkial by som mohla kúpit vceliu kasicku 100%?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre