icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
martinade
21. máj 2019

@kakatulik ja neviem ci je to ilustracny obrazok alebo realne moj. Predpokladam ze moj bo pred 2 tyzdnami vraveli, ze to fotia..

avatar
evi38
21. máj 2019

@martinade super, že si to vieš takto pozrieť, presne tak ďalšie dni sú dôležité, ale aj tak super, že všetky prežili prvý deň 🙂

avatar
veja28
21. máj 2019

@kika123kika super 😊😊😊len nak si pekne tmavne aj dalej

avatar
kika123kika
21. máj 2019

@veja28 zatial si nerobim velke nadeje o 2 dni skusim testnut dufam ze bude tmavnut a az sobota sa ukaze co to bude :D

avatar
veja28
21. máj 2019

@kika123kika uplne ta chapem popravde zatial sa ani ja nespolieham ze je ruka v rukave 😂 ale snad bude silniet 😊 ja testujem kazdy den 😂 kedze mam vela testov ale este jeden z lekarne si nahavm na neskor 😂

avatar
pimar
21. máj 2019

@kika123kika to je paráda, že tmavne, neskutočné❤🍀🙂

avatar
kika123kika
21. máj 2019

@veja28 ja.mam este 4 intimed a jeden clear blue :D ten si nechavam az nakoniec ak uz bude meskat tyzden :D ako prekvapko pre priatela ak sa podari 🙂
A ak bude meskat musim zavolat dr.

avatar
kika123kika
21. máj 2019

@pimar dakujem 🙂

avatar
veja28
21. máj 2019

@kika123kika ja mam este 5 testov 😂 ale tusim 20 mi ma prist tento tyzden akosi som neverila ze to teraz vyde 😂😂 ja som preto utekala k dr. cakala som ze ked s krvi potvrdi nasasi anopyrin ale ze az ked bude sonom potvrdene tak cakam a cakam co bude 😂

avatar
kika123kika
21. máj 2019

@veja28 no aj nam sa raz zadarilo no zacala som spinit tak mkli dala duphaston ape potom dosla normalne ms tak teraz az vtedy budem volak ak nahodou si rozmysli ms ze ma teraz nenavstivi aspon na 9mesiacov 😂😂

avatar
kika123kika
21. máj 2019

@veja28 ja moc nenakupujem do plusu no a z ebaya nerada objednavam 🙂

avatar
zuzanockamt
21. máj 2019

Prikladám graf ešte raz...mohla byť ovulácia už na 8DC? Lebo nezdá sa mi,že by dnešný pokles bol IP. Keďže je pod čiarou a výrazne ma bolí brucho už niekoľko dní. Či to nie je pokles pred MS.

avatar
zabka1987
21. máj 2019

@zuzanockamt podľa mňa ju máš dobre označenú a kľudbe to. Koze byť IP, môže byt aj 8dpo

avatar
zuzanockamt
21. máj 2019

@zabka1987 pri synovi som mala IP na 10 DPO, len mi teraz vadí ten pokles pod čiaru a bolesti brucha...uvidím, musím len vydržať

avatar
zabka1987
21. máj 2019

@zuzanockamt ja som 15dpo a testy krásne pozit a brucho ma boli už vyše týždňa takže neboj 😊

avatar
jeanne0
21. máj 2019

Prosim vas, toto vyzera ze ovulacia nebola, a asi uz ani nebude? Takto neskoro som ju nikdy nemala tak predpokladam ze uz nic....😯

avatar
pimar
21. máj 2019

@jeanne0 kľudne môže prísť trochu neskôr, určite meraj ďalej a nezúfaj🙂 Ja zvyknem mať ovuláciu okolo 13-14 dňa a tento cyklus som mala až v 18-ty deň...

avatar
jeanne0
21. máj 2019

@pimar uz som myslela ze to zabalim, lebo uz aj plodny hlien skoncil tak sa bojim ze bude cyklus bez ovulky....nuz merat budem dalej nech viem ako to dopadne....mozno este do toho 18dc pride ale pre mna je to nezvykle, mozno stres

avatar
veja28
21. máj 2019

@jeanne0 pozri si moj graf.. hlien som mala ale ovu este nie nakoniec prisla na 21dc tusim... mesiac predtym 15dc som mala ovu

avatar
moncicovka
21. máj 2019

Ja tento mesiac asi anovulacny 🤷‍♀️

avatar
pimar
21. máj 2019

@moncicovka prečo myslíš, že anovulačný???

avatar
pimar
21. máj 2019

@jeanne0 ja som tento mesiac tiež myslela že bude anovulačný. Plodný hlien mi skončil 15-teho a ovulácia nikde...potom prišiel zas plodný hlien a ovu bola pravdepodobne 18-teho. ale asi aj tak nič z toho☹

avatar
moncicovka
21. máj 2019

@pimar lebo nemám až tak vysoké poovulacne teploty a zevraj by mali byt vyššie

avatar
veja28
21. máj 2019

@kika123kika ja pri predstave ze to ide aj mesiac som rovno tolko objednala 😂😂 ale aj "poslednu varku" som neminula sama 😂😂😂

avatar
alison11
21. máj 2019

@kakatulik Ďakujem za radu,odrádza ma neposlušnosť synov možno pozdejšie,mám vpodstate čas ešte z tretím,švagriná mi má maturanta a vlani rodila ako 37ročná druhého a 1.júla má termín z dcérkou a to už 2.6. bude mať 38rokov 🙂 ja mám len 32rokov a v júli bude mať prvorodený 8 a mladší mal v apríli 5.

avatar
kakatulik
21. máj 2019

@alison11 veď jasné,myslela som že chces už teraz.

avatar
kika123kika
21. máj 2019

@veja28 no tak aspon si aj niekomu pomohla 😂😂

avatar
bona69
21. máj 2019

@moncicovka určite ovu bola, ja som mala podobné možno aj nižšie a bola som tehu

avatar
alison11
21. máj 2019

@kakatulik Chcela som,nuž ako mám občas svoje chvílky keďže by som rada ešte dcérku mala,ale aký sú chalani netrpezlivý a tvrdohlavý...proste behačky po lekároch snimi atď...mám snimi dosť stresu a nervov tak to odkladám snáď sa umúdria časom do 40tky snáď stihneme ak nie tak potom už určite budem zabehnutá v práci niekde.

avatar
moncicovka
21. máj 2019

@bona69 no uvidíme ako to dopadne za pár dni ☺️