icon

Grafy bazálnej teploty

avatar
rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

avatar
zuzanockamt
22. máj 2019

vidíte tam niečo po priblížení? 9 DPO

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@zuzanockamt nieco ako keby spm tam videla 🙂 skus do negativu 🙂

avatar
zuzanockamt
22. máj 2019

@kika123kika v negatíve to nevidno, robila som úpravu foto takto

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@zuzanockamt no tu lepsie vidiet 🙂 drzim palce 🙂 🙏🍀✊

avatar
martinade
22. máj 2019

@evi38 ahoj Evi, este neposlali update...

avatar
diaalex
22. máj 2019

@zuzanockamt je to pepino test však? Je pozitívny ;) ja som tiež mala slabšiu a o 2 dni o niečo silnejšie, oni skôr úkazu len majú malo farbiva ;)

avatar
zuzanockamt
22. máj 2019

@diaalex áno, pepino, kupujem tieto lacne, ale je to len 9 DPO,takze nic silne som neocakavala,uvidim zajtra

avatar
diaalex
22. máj 2019

@zuzanockamt skús lady max (dr max), tie majú silnejšie farbivo 🙂

avatar
alison11
22. máj 2019

@zuzanockamt Gratulujem 🙂

avatar
alison11
22. máj 2019

Tak nakoniec ma muž ukecal skúsiť to tak som zvedavá o 14dní či príde ms,alebo budem mať // na teste.

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@alison11 drzim palce ✊🍀🍀 mala si pravdu s mojim grafom :D

avatar
alison11
22. máj 2019

@kika123kika Držím palčeky 🙂 tento bol môj víťazný vlani vo februári lepšie sa mi nedá stiahnúť

avatar
kakatulik
22. máj 2019

@alison11 drziiim palceky😉

avatar
alison11
22. máj 2019

@kakatulik Ďakujem aj ja tebe a všetkým snažilkám veď je Máj Lásky čas 🙂

avatar
kakatulik
22. máj 2019

@martinade no ako dnes Mati?

avatar
kika123kika
22. máj 2019

@alison11 noo pekny dufam aj moj bude ten vitazny 🙂

avatar
wewe14071990
22. máj 2019

@ereska aha,hej,aj to je to,ze meriam v ustach!

avatar
martinade
22. máj 2019

@kakatulik no horsie, 2 sa prestali vyvyjat a 3 bojuju dalej...

avatar
martinade
22. máj 2019

@zuzik5891 zuzi ako sa ty drzis?

avatar
ereska
23. máj 2019

@martinade matka to sú tí bojovníci traja mušketieri😘😘
@zuzik5891 Zuzka držím vám všetkým päste
A novým //gratulujem nech pekne tmavnuuuu ciarocky

avatar
zuzik5891
23. máj 2019

@martinade tri sú stále krásne číslo🙏...ja som nejaká nachladená... mám nádchu... bolí ma hrdlo a kýcham... verím že mi to čoskoro prejde 🙏

avatar
zuzik5891
23. máj 2019

@ereska ďakujem moja ❤️🙏🍀👶

avatar
kakatulik
23. máj 2019

@martinade snáď to tie tri už potiahnu do víťazného konca.🤗

avatar
zuzanockamt
23. máj 2019

dnešný...zajtra robím ďalší test

avatar
ereska
23. máj 2019

@zuzanockamt a testik ??

avatar
kika123kika
23. máj 2019

@zuzanockamt super super 🙂 😍🍀🙏

avatar
kika123kika
23. máj 2019

Moj graf a testik 🙂

avatar
veja28
23. máj 2019

@kika123kika super 😊

avatar
veja28
23. máj 2019

testiky tmavnu teplota sa drzi hore 😊

avatar
kika123kika
23. máj 2019

@veja28 pekne pekne 🍀 fuu tie 2dni do siboty sa takaju jak sopel :/ sa bojiiim 😥😥