Grafy bazálnej teploty

rybkaa
3. jún 2014

Baby, nová téma o grafoch BT, ovulačných testoch, tehotenských testoch a hľadaní duchov je tu 🙂
Ak meriate bazálnu teplotu a zapisujete si hodnoty do grafov, ste na správnom mieste. Poradíme, pomôžeme, podporíme.

Grafy si môžete vytvárať na nasledovných stránkach:
www.fertilityfriend.com
www.womenzone.cz
www.wunschkinder.net

Všetko o meraní BT a jednotlivých programoch na vytváranie grafov nájdete tu: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Dobré rady a pomoc ohľadom ovulácie, plodnosti i tehotenstva je na stránke http://www.fertility.sk/

Tak vitajte 🙂

paskolinka
4. jún 2014

@krasolienka123 ja ked som robila ovu testy kedysi, tak som normalne rano z prveho mocu robila a v pohode to ukazalo. podla mna je dolezite robit ich cca za rovnakych podmienok kazdy den (v rovnakom case, s rovnakym prijmom tekutin) aby si videla ako ciarka silnie a bledne

janderka
4. jún 2014

@bambinkaa
@krasolienka123 tiez robim testy okolo 13.00 pred tym 3 hodky nepijem. Ja si robim testy teraz prvy mesiac a zatial som len 11DC takze cakam kedy bude ciarka silniet. Aj ked dnes uz mam celkom tahavy hlien a test negativny, takze to este asi nebude ten plodny hlien. Uvidim ako bude pokracovat teplota

bambinkaa
4. jún 2014

@janderka tiez som mala tahavy hlien ale tiez nebola to ovulka este, s tym hlienom to bola celkovo haluz, lebo bolo toho vzdy strasne malo a furt sa to akosi tahalo 🙂 vela vody pite, bude aj hlien lepsi aj celkovo oplodnit je vacsia sanca.

ivet1987
4. jún 2014

Tak se mi to nezdálo 🙂 Dole odpolední test.

paskolinka
4. jún 2014

@ivet1987 pekný 😉

sofi88
4. jún 2014

@ivet1987 gratulujem 🙂

sofi88
4. jún 2014

tak zenicky, ja dnes takto.. http://www.fertilityfriend.com/home/45a5ae test nezosilnel ani nezoslabol a k tomu vsetke,mu zacinam sponit ☹ moje sny sa rozplyvaju...

adamnela
4. jún 2014

@sofi88 ale graf vyzera naozaj velmi, ale velmi pekne...Este nemusi byt nic stratene...

sofi88
4. jún 2014

@adamnela test nesilnie... ani necitim ziadne priznaky, ze by som mala byt tehu... len ma boli podbrusko uplne ako na mrchu a zatial slabo spinim...

adamnela
4. jún 2014

@sofi88 no uvidis, treba tomu nechat cas, co to urobi 😒

sofi88
4. jún 2014

@adamnela nic co by sa mi pacilo ☹

janderka
4. jún 2014

@sofi88 drzim palce, toto je ta najtazsia cast celeho cyklu a stacilo by tak malo aby sa stala tou najkrajsou...

sofi88
4. jún 2014

@janderka dakujem, to je pravda.. ale ja citim ze je to beznadejne...

sofi88
4. jún 2014

@ivet1987 mas aj nejake priznaky??? 🙂 okrem toho, ze neprisla mrcha a ze mas taky nadherny testik?? 🙂

rybkaa
autor
4. jún 2014

@sofi88 hcg stupa kazde dva dni tak skus test aj zajtra ci zosilnie 😉 takto skoro este nemusis citit nic zvlastne aj ja som myslela ze pride mrcha a nedosla, uplne take pocity jak na mrchu, priznaky dosli az neskor cca dva tyzdne po meskani, takze este nemysli negativne, teplota je super 🙂

ivet1987
4. jún 2014

@sofi88 přiznaky žádné, mrcha má přijít v pátek tak snad nedojde 😀 Jen mě bolí děloha jinak kupodivu nic.

sofi88
4. jún 2014

@rybkaa spinim.... stale viac... zajtra alebo piatok pride....

sofi88
4. jún 2014

@ivet1987 a boli ta cela alebo len na jednej strane??? lebo mna dnes tak nastriedacku..bude cela alebo na tej strane z ktorej som ovulovala...

bapsi123
4. jún 2014

zienky, ktore pijete grepovy dzus 🙂...ja viem, ze ste to uz asi stokrat rozoberali, ale poviem pravdu, nechce sa mi to hladat 😅 , tak ze ako dlho pred ovu mam zacat pit ten dzus? ja som momentalne 4DC a chcela by som to skusit, kedze toho hlienu mam pomenej 🙂

paskolinka
5. jún 2014

@bapsi123 5 dni pred ovu stačí 🙂 ja čakám ovu dnes-zajtra a začala som v pondelok. Teraz mám ružový grep, dám si tak 3-4 dl denne a hlienu je dosť 😉

ivet1987
5. jún 2014

@sofi88 bolí tak celkové uprostřed, pak zase jen na jedné,na druhé straně... 😀

Holky já se začínám bát, teplota padá
http://www.fertilityfriend.com/home/ivet1987

paskolinka
5. jún 2014

@ivet1987 to nie je veľký pád 😉 a teplota nemôže stale stúpať 😀 testik si robila ráno?

ivet1987
5. jún 2014

@paskolinka Právěže nedělala, ale dnes jsem po týdnu spala bez ponožek tak třeba kvůli tomu 😀 mrcha má přijít zítra, tak pořád bojím.

jaja9891
5. jún 2014

@ivet1987 to bude tymi ponozkami urcite,neboj,drzim silnoooo palce 😉 je to len malicky pokles,mimco sa uhniezduje na najblizsich 9 mesiacov 🙂

rybkaa
autor
5. jún 2014

@ivet1987 neboj, je to v pohode pokles ešte, test si mala pekne ružový 🙂 zajtra to pôjde zase hore a daj si radšej ponožky 😀

rybkaa
autor
5. jún 2014

ha! a už mám hada aj ja 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa

ivet1987
5. jún 2014

@rybkaa
@jaja9891 No dneska to ponožky jisti, ač je budu chtít sundat sebevic 😀

adamnela
5. jún 2014

Ahojte babenky 🙂

@ivet1987 nebojkaj sa, to nie je velky pokles a su aj omnoho nizsie teploty v tehotenstve...Urcite tammuz je to malinke poriadne zavrtane 🙂

adamnela
5. jún 2014

@rybkaa takze o 2 dni by to malo u teba vypuknut podla ff 😉 😉

jaja9891
5. jún 2014

@ivet1987 ver alebo nie,ponozky robia vela 😀 ale neboj,tie ovplyvnia len teplotu,nie bejby 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre