Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
majkuska
3. jan 2014
No baby tešim sa ked sa to tu začne hemžiť testami 🙂 🙂 🙂
murgasovap
3. jan 2014
Ahojte baby, čo hovoríte na tehotenský test " WOMEN SECRET baby" od Inperial Vitamins ? Zajtra idem na to tak držte palce . 🙂
moschino1986
3. jan 2014
@murgasovap no ja som ho uz skusala,povedala by som,ze ok
majkuska
4. jan 2014
@murgasovap no tak ako?
majkuska
4. jan 2014
@murgasovap ak myslis ten v takom zelenom obale tak su spolahlive ukazali mi pri dcerke pekne ||
murgasovap
4. jan 2014
Jedna | nevadi bolo to prvy krat..takze som to aj cakala....
angie267
4. jan 2014
Caute baby mozem sa k vam pridat? aj my by sme chceli skusit este tretie len mam obavy uz teraz neuspechu na druhe baby sme dlho cakali a to sme uz riesili centrom asis. rep. manzel mal velmi zly spermiogram vtedy a povedali nam ze mi naprirodzene oteho nemame sancu a v tom mesiaci som otehotnela a prirodzene 🙂 len sa bojim ci sa na to neupnem prilis lebo poznam tie sklamania. Teraz este beriem antikoncepciu ale uz nezacnem nove balenie a hned sup do toho zeby?
zipsy
5. jan 2014
ahojte, tak aj ja sa pridavam 🙂 dnes nam zacinaju "plodne" dni (podla aplikacii v mobile) tak ideme na to. Drzime palce aj vsetkym ostatnym 😉
lucica
5. jan 2014
@zipsy aku aplikaciu pouzivas?
zuzka0405
5. jan 2014
Ahojte snažilky tak ak môžem pridám sa k Vám. V decembri sme na teste mali duchov, no nedá sa povedať že sme sa 100% snažili ,tak sme si aspoň s manželom ujasnili, že po 3,5r nebudeme viac čakať a skúsime sa postarať nášmu drobcovi o súrodenca.A keďže na scénu nastúpila menstruacia,tak od januára ideme sa snažiť poriadne,uvidíme aká cesta nás za tým čaka.
lucinka3289
5. jan 2014
ahojte pridavam sa k vam my sme sa zacali snazit decembri ale este prisla mrcha tak teraz od januara naplno
moschino1986
5. jan 2014
My sme sa dohodli s priatelom,ze od konca januara zacneme riesit u doktorov..aj ked sa snazime dost dlho...
zuzka0405
5. jan 2014
@lucinka3289 Presne ako u nás 😉
@moschino1986 Ahoj ako dlho sa snažíte?
moschino1986
5. jan 2014
@zuzka0405 hmmm uz 2,5r...x-( uz sme zufali..pri mojom cylke uz neviem..aj ked vdaka inofolicu sa mi skratil cyklus..minuly tyzden som mala.riadne bolesti prs a mam ich stale+stale mam pichanie vo vajecnikoch..citim sa ako hypochonder,lebo aj pod rebrami ma boli..stale nieco..
zipsy
6. jan 2014
@lucica ani neviem 🙂 uz nejaku druhu som stiahla, kedze prvu som vymazala, potratila som tak som chcela zacat od znova :-|
lucica
6. jan 2014
@zipsy a NEVIES NAZOV APLIKACIE?
zipsy
6. jan 2014
@lucica neviem, ked som si v nej nastavila slov.jazyk, tak sa vola menstruaciu Kalendar 🙂 a ten predtym bol Woman Log Calendar
ankaluk
6. jan 2014
ahojte snazilky aj ja sa pridavam k vam 🙂 Prajem vsetkym snazilkam aby to uz tento mesiac konecne vyslo. 😉
ankaluk
6. jan 2014
chcem sa opytat-som 2 dni po ovulacii a strasne ma bolia prsia,menzes mam dostat 21.1.mavate podobne bolesti?
lucica
7. jan 2014
@zipsy dakujem 🙂
majkuska
7. jan 2014
@lucica mna teraz po ovulke bolia strasne prsia. Asi to tak ma byt neviem asi mi nastupuje predmenzes syndrom som este len 23 DC skusila som testnut je negativny viem ze je to skoro ale mam pocit aze to nevyjde tento cyklus.Aj ked prsia su bolave riadne ale beriem aj duphaston mozno aj z neho. A mam asi aj anginu, zacalo to asi chripkou, neviem ci klby a svaly bolia aj pri angine tak. Tak to je druhy dovod preco nam to nevyjde teraz myslim. Baby brali by ste na mojom meste antibiotika?????Neviem si rady
lucica
7. jan 2014
@majkuska radsej nech ti vezme doktorka krv, mozno v krvi uz nieco zisti. Povedz ze mas podozrenie ze si tehotna. Alebo da nejake antibiotika ktore su vhodne. Ja som pri dietati mala v 4.mesiaci zapal pridusiek a brala som antibiotika nejake co sa mozu v tehotenstve. A maly je zdravucky
pusitta
7. jan 2014
Ahojte, aj ja sa k Vám pridávam. Práve mi skončili plodné dni, tak som zvedavá, či sme boli úspešní. Bolo by to naše prvé bábo 🙂 Inak zipsy, lucica ja tiež používam tu aplikáciu a celkom sa mi páči, tu čo som mala predtým bola o ničom.
nihal
7. jan 2014
Ahojte 😃 Pridávam sa k vám, začíname pracovať na miminku, dnes som dostala mrchu, takže cca o 10dní budeme makať a makať a dúfať, že sa nám zadarí. Snažím sa na to nemyslieť, aby som sa nestresovala a aby všetko dobre dopadlo 😃 Verím, že do konca roka budeme všetky maminkami, držme si palčeky ! Veľa šťastia !
adus26
7. jan 2014
@nihal Davam vam radu ze ked chcete byt tehotna tak nemislite na to mislite na nieco ine mne to vislo
nihal
7. jan 2014
@adus26 Budem sa snažiť, snažíme sa prvý krát, od mája sme manželia a až teraz sme sa rozhodli, že to skúsime. 🙂
adus26
7. jan 2014
@nihal sice mne sa to podarilo dva krat ale bohozial som prisla o obi dve tak ty drzim palce a nech sa vam podari
nihal
7. jan 2014
@adus26 To mi je ľúto, hádam to konečne dobre dopadne... Teraz sa pokúšaš teda znova, hádam čoskoro obe oznámime, že nám to vyšlo 😃
adus26
7. jan 2014
@nihal ja by som sa aj snazila len cakam na visledki od doktorky snad mi už zavola cim skor ale by som chcela a snad sa nam podari drzim palce
andreapata
7. jan 2014
Ahojte, aj ja sa k vam pridam. O babatko sa sice snazime od oktobra, ale zatial nic. Babatko si zelame uz vyse 18 mesiacov,ale stale sme to museli posunut (kvoli financiam, manzel stratil pracu, stahovali sme sa...vzdy bolo nieco). V oktobri som povedala dost, ked babatko mat mame majme ho, nejako vsetko zvladneme. Mame uz 3rocneho syna, ktory sa nam podaril doslova na prvykrat a tak je pre mna cakanie na druhe dietatko nekonecne. ale to je pre nas vsetky. bolo mi vyvestene, ze budem mat druhe babatko ako 28 rocna(len pani nevedela presne povedat ci otehotniem v 28 alebo uz babatko bude na svete). Posledne mesiace su pre mna najdlhsie zo vsetkych, to cakanie a potom sklamanie-hroza. Poslednu menstruaciu som dostala 24.12 asi 2 minuty pred stedrou vecerou, bolo tazke tesit sa z vianoc 😞
Viem, ze na to nemame mysliet, ale ako? kazdy den clovek vidi babatko alebo apson kociarik. Je tazke nesnivat.

Začni písať odpoveď...

Odošli