Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
rebbecah
28. dec 2013
@eri28 pridávam sa aj ja, akurát čakám kedy doúčinkuje posledný balík antikoncepcie a ideme na to aj my 🙂
eri28
29. dec 2013
@rebbecah ja som uz mesiac bez antiky konecne 😉
hwiezdinka
29. dec 2013
@eri28 ahoj, no my este zatial nesnazilkujeme, az v januari zaciname...ale tesim sa uz teraz 😉
rebbecah
29. dec 2013
@eri28 🙂 super a dávaš si aj pauzu, alebo už sa pokúšate ? 🙂 aj ťa "postihli" nejaké zmeny ? 😃 ja som zvedavá, čo dorobí so mnou vysadenie antikoncepcie, lebo počas 5 rokov ako som ju brala som pribrala aj skoro 10 kg a to pri ešte lepšom stravovaní...predtým keď som ju nebrala, tak som hocičo pojedla a vždy som si držala váhu ako tak normálnu, ale keď som začala brať antikoncepciu, tak som musela ja menej jesť, lebo som pribrala už z hocičoho ]-(
lucinka3289
29. dec 2013
my sme sa zacali snazit len teraz v decembri ale som zvedava ci mrcha pride. vcera 23 dc a 9dpo a test este negat ale este je asi skoro. tak cakam.
lenja01
30. dec 2013
V decembri sa nezadarilo, tak sa pridavam k vam do januara 🙂
mackova11
30. dec 2013
No aj ja ratam dni do toho januara , asi zo silvestrovskej zabavy skocime domov 😃 😃
janka820
30. dec 2013
Ahojte,pridavam sa k vam,moj prvy prispevok :p som po vysadeni HAK 2mesiace.
my sme sa snazili cely december no nevyslo to,mrcha prisla vcera ale v january to dame!hehe
Tak drzme si palce aby rok 2014 bol plodny 🙂
eri28
30. dec 2013
@rebbecah no konecne normalna ovulka, zacala som studovat vytoky, a prsia mam trosku vedcie, vaha som mala asi koli liekom ktore musim uzivat, ale idu mi ich zmenit,tak na lieky sa uz nebudem vyhovarat.....
eri28
30. dec 2013
@rebbecah
@rebbecah mi uz december mame za sebou, ale to nase snazilkovanie ma vela stresu, cize mojmu muzovi sa nechce, musime sa stahovat, aste nevieme kde, tak ked sa to vyriesi snad ideme uz naplno... 😉
hwiezdinka
30. dec 2013
@janka820 tak vitajte nove medzi nami a aj ja nam vsetkym prajem, aby bol pre nas januar plodny 😉 Nech sa nam vsetkym zadari 🙂
eri28
1. jan 2014
zeny ja vrazdim, dnes ovulka, od polnoci hlien, aj rano presne ako na ovulku, pamatam si to pri prvom dietati, ja som nebola na teploty meranie, ale hlien som vzdy vedela, dokonca uz druhy mesiac v case ovulky nenormalna chud na sex 😃 , a moj muz sa mi otoci chrbtom to urobil aj minuly mesiac a teraz rano pred chvilou odcestoval asi na tyzden...vrazdila by som...
Sex sme mali noc pred ovulkou a rano den pred, tak sanca 50 na 50, a ja shcem dievcatko...
Ale rano som mu povedala, ze ked ja chcem a on nie, potom nech sa necuduje, ze nie som tehu, lebo zena ma len par dni, den plodny, kukol na mna ale pochopil....cize ked teraz nic na buduci mesiac mu to patricne vysvetlim, vcera popil, cize zaspal ako medved... :-p
eri28
1. jan 2014
baby dnes mi ovulka presla myslim ten hlien tak moje nervy sa ukludnili 😃 😃 , ale to fakt, iba jeden den, a ked sa zadari par dni pred tym, nikdy som to az tak nesledovala, kedze som po laparke, na druhy mesiac ostala tehu, a predtym som nemala sajnu o hlienoch, teplotach, az tu na koniku som vsetko nastudovala, pocas tehu, este mam medzeru v kojeni, co je velmi dolezite, ale doucim sa :-N
majkuska
1. jan 2014
@eri28 a on chce baby? Ak ano tak ta uplne chapem o com pises. Chlapi su v tom totalne ini, oni si nad tym tak hlavu nelamu ako my. Tak ale na druhej strane musim priznat ze sa snazim aby z nasho milovania nenastal len cisto plodiaci akt. Chlapi to neznasaju, A co vies mozno ste to stihli ja sacsama v sebe dost nevyznam a to mam tych veci nastudovane podstatne dost
janituska
1. jan 2014
Babulky pridavam sa k vam 🙂
eri28
1. jan 2014
@majkuska sanca tam je, kedze bol den pred ovu, ja myslim, ze chce, povedal, ze ked sa citim ja, na druhe tehu, tak okej, ale my sa musime stahovat a problemov nad hlavu, a ked sa urazi tak ako vcera to s nim nepohnem...urazil sa, ze som maleho zobudila na ohnostroj... :-p
majkuska
1. jan 2014
@eri28 urcite ze je sanca a tak pred ovu ved spermijky preziju. No u nss to bolo adi takto. Ja som chcela skbor tretie, manzel nechcel tak som ho nechala tak ved prinutit ho nemozem. A poslednu dobu asi tak tri styri mesiace som si vsimla ze uz si nedava pozor, ale nie vzdy tak ma zmiatol odhodlana az pred vianocami som sa ho opytala ze akoto vlastne mysli. Tak povedal ze chce este dalsie babo, len sa toho boji( msla som komplikovane tehu), ale ked som pripravena jak tak rad by, ale nic nechce silit a hlavne aby sa z toho nestal oplodnovaci akt. My sme asi zhruba rovnaky den cyklu, ja mam tiez tak asi po ovu aj ked s urcitostou neviem povedat ci vobec praskol folik ovu bolesti boli tak uvidime no. Asi budeme testovat spolu, ja som teraz 17 DC a ty?
eri28
2. jan 2014
@majkuska ja to neviem ratat. ale prveho bola ovu a prvy den pos.menzes bol 18.12. :-N
majkuska
2. jan 2014
@eri28 rata sa prvy den od menstruacie.Ja som mala poslednu 16.12 dnes som 18 den cyklu. Ty si 16ty. Ako vies ze si mals ovu prave toho prveho?
lucinka3289
2. jan 2014
ahojte baby dnes som mala dostat ms zatial neprisla mala som len slabulinko ruzovkasty vytok.a nemam pocit ze by som mala dostat ms.
eri28
2. jan 2014
@majkuska podla hlienu ano... :-N
eri28
2. jan 2014
@majkuska no a chud na sex, to su moje naj priznaky...
lejluska
2. jan 2014
Ahoj snažilky 🙂 Smiem sa k Vám pridať??? Ako snažilka niesom síce, snažíme sa už nejaký ten mesiačik ale zatiaľ neúspešne...2x som otehotnela na šupu, mám krásneho 3,5 ročného chlapčeka no druhýkrát to nedopadlo dobre 😞 A tak sa pokúšame dalej...a dúfame, že sa zadarí ked už nie hned tak aspoň tento rok 🙂 A že nakoľko bol rok 2013 pre nás nie moc dobrý tento nový už bude pre nás úspešný 🙂 A držííím pršteky aj Vám kočky, nech sa Vám čoskoro splní Váš sníček o dvoch čiaročkách 🙂 😘 Pridala som sa sem pretože potrebujem podporu v snažení, kedže niekedy je to pre mňa dosť ťažké 😞 Ale nový rok-nová nádej 🙂 Tak podme na to 🙂
danielle37
2. jan 2014
ahojte..... takže dúfam, že rok 2014 bude pre nás všetky túžiace 🙂 úspešný
coffea
2. jan 2014
Ahoj kocky od januara zacinam riesit pomoc v iscare Ba. Drzte palceky. Ide este niekto ako ja?
inge888
3. jan 2014
Ahojte, my sme sa s manželom začali snažiť na vianoce, takže dúfajme, že tento rok už budeme traja 🙂 Len som začala mierne krvácať a neviem prečo, lebo menštruáciu mám mať až o 2 týždne.
isabella22
3. jan 2014
@inge888 mozes byt v strede cyklu a akurat mas ovulku vtedy mozes aj jemne krvacat tak sup sup sa tulkat 🙂
isabella22
3. jan 2014
my sa tiez snazime uz par mesiacov ale dufam ze tento rok bude uz uspesnym 😉
inge888
3. jan 2014
isabella22 my sa tuľkáme každý deň aj napriek krvácaniu 😃 Hádam sa nám pošťastí.
lucica
3. jan 2014
Ahojte, pridavam sa k vam, s maželom sme si dali predsavzatie do noveho roku, ze k nasmu syncekovi pribudne súrodenec. Tak presne od nové roku na tom pracujeme 🙂. Tak to pekne vyslo, ze práve teraz mam plodne dni, tak uvidime koľko to bude trvať tento raz. Pri prvom dieťati sme sa snažili 9 mesiacov kym som zostala tehotna.

Začni písať odpoveď...

Odošli