Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

bar12
28. jan 2014

babule ja som tu len ako tichy pozorovatel posledne dni, lebo nemam cim prispiet...momentalne sme zacali snazilkovat, tak po ovu prispejem mojimi "priznakmi" 🙂 a vam, co sa uz blizi termin MS zelam pevne nervy a silnu volu prilis skoro netestovat :D a ked uz otestujete, nech su tam riadne kolajnice!!! 🙂

nezaaabudka
28. jan 2014

@petulla28 tak ti silno držím palce, potom daj vedieť 😉 A príznaky? Teraz už žiadne 😅 ale všetky tie čo všade o nich píšu a pritom viem, že polovica z nich je až omnoho neskôr, keď je žena už "naozaj" tehu 😀 😝 Momentálne ma už 5ty deň pichá v pravom boku celkom dole a som nejaká precitlivená pri každej blbine sa mi tlačia slzy... ale ináč som normálna 😀 😀 😀

petulla28
29. jan 2014

@nezaaabudka ahojky, tiez ma pichalo po bokoch dolu, ale uz to preslo. trvalo mi to tiez pár dní min. týždeň.....teraz ma obcas boli podbrusko akoby som to mala dostat, ale nie je to silna bolest, len take pobolievanie....no som veru velmi zvedava, aka silna je psychika cloveka, co vsetko si dokazeme vsugerovat🙂 vela priznakov vsak beriem dost vazne. mam tri veci, ktoré som nikdy nemala - jem nezdravo ( pritom som si vzdy davala na stravu pozor), nechutí mi absolutne sex a mam po veceroch nenormalnu horucavu ( a to som vzdy bola zimomriva)....tak uvidime....priebezne sa informujeme🙂

petulla28
29. jan 2014

@bar12 ahoj...len pekne snazilkujte a daj potom vediet Tvoje pocity🙂 toto je ta pekna cast cyklu. po ovu uz je to o kustik horsie🙂 🙂

nezaaabudka
29. jan 2014

@petulla28 tak tu zravost mame rovnako 😉 a v prvom tehu som sa chcela milovat stale 😲 😀 a zimomrava byvam tiez a teraz nie, vidis, to som si neuvedomila 😉 tak bud sme obidve tehotne alebo sa len prilis sledujeme 🙂 dúfam, ze prva moznost

petulla28
29. jan 2014

@nezaaabudka ja si myslim, ze sa prilis sledujeme a sme tehotne 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

petulla28
29. jan 2014

@mily7 ahojky, ako dneska? vydrzala si netestovať?

mily7
29. jan 2014

@petulla28 nie🙂)

petulla28
29. jan 2014

@mily7 no a predpokladam, ze je asi negativny, vsak?pre toto vydrzim radsej do soboty, nech je uz verdikt jasny ..... 😉 usmej sa, vyjde to coskoro, uvidis 🙂

mily7
29. jan 2014

@petulla28 no jasne, biely ako stena🙂) takto hovorim za seba. Myslim, ze som blazon ktory sa nahuckava do hlavy vela. test je biely ale ja tam pri svetle dennom pri okne vidim kde by mala byt druha ciarka tu druhu siroku ciarku, ale to len taka halucinacia, ze iny by asi ani nevidel🙂)) Tak cakam menzes a pozeram tu zdrave stravovanie radsej. ale trpezlivost ktorej som sa naucila v tehu je uuuuuplne fuc, za horami za dolami🙂)

petulla28
29. jan 2014

@mily7 mozno to nie je haluz a zobrazi sa druha ciarka neskor, ale rozdiel asi uvidis najskor pozajtra....Tak daj vediet potom, som zvedava.... 😉 . Ja som strasne zvedava na tu moju trzpezlivost, zajtra, pozajtra, ci vydrzim netestovat 🙂 Mozno sa tiez zlomím.....Inak dnes som taka nejaka vyrovnanejsia, ako predchadzajuce dni. Uz nemam ani ziadne priznaky specialne ( alebo som si na ne len zvykla? 🙂 ) Ale tak ako som si myslela pred tyzdnom, ze na milion % som tehotna, tak si teraz myslim, ze snazenicko bude pokracovat 🙂 . Necháme sa prekvapkať ( alias prekvapiť he he 🙂 ) čo bude ďalej......

mily7
29. jan 2014

@petulla28 tak, tak. viac menej uz nejdem nic testovat🙂) si vravim tak. pockam do nedele a cas ukaze. hrozne to cakanie. ja som inak taka straaaaaasne kludna akoze nemam ten typicky predm. syndrom ze vsetko na svete mi neuveritelne lezie na mozog🙂 praveze taky klud, kustik citliva som a nohy studene z toho ze vonku asi taka kosa. aj tak pisu, ze viac menej priznaky az potom dôjdu. u mna si myslim, ze to viac menej psychika ako to ze to vyslo. len keby ze clovek bol na klude, ze o.k. tak nie som tehu a bodla. ale vzdyyyy tam mi vrta kdesi ze jajaj mozno to vyslo🙂) Hrooooozny cervik zozerie ma 🙂)

bar12
29. jan 2014

@petulla28 @mily7 juj vsak by som vam zabavila tie testy!! netrpezlivky jedny! 🙂 pockajte aspon do dna pred ocakavanou ms 🙂
...dnes su to presne dva roky od mojej ovu, z ktorej mame nase prve zlaticko 🙂 a znovu mi vychadza ovu na dnes alebo zajtra 🙂 a ak to vyjde, tak mi opat hrozi najkrajsi narodeninovy darcek 🙂 no ale netesme sa predcasne ... lebo mi rychlo klesne usmev na tvari, ako predosly cyklus ...

petulla28
29. jan 2014

@mily7 no som fakt zvedava, ci to vydrzis 🙂
@bar12 presne moja rec...vsetky testy von oknom, hromadne 😀 ...hlavne ze zajtra mi ich príde 8 poštou 😉 ale jeden mam doma uz strasne dlho a nedotkla som sa ho 🙂 . Joj no pekne Ti to vyšlo do dvoch rokov a do dňa. Takže šup šup silno snažilkovať 😝

mily7
29. jan 2014

@bar12 mme vsetku hotovost co mam pri sebe. lebo idem na nakup potravin a neda mi to nekupit🙂) keby bol niekde blizko psychiater hned sa liecim. neviem si pomoct, som maniak🙂) babky idem upratat, maly spi. no a tebe bar nech ti vyjde den krasny narodeninovy darcek. moj muzik ma 10. febr 30 rokov tak by sa tiez velmi potesil ale prezijeme to aj s tortou a pivom len🙂 hlavne nech sme zdravi a zamestname mysel.🙂) ako to neviem. domacimi pracami to nejde🙂)

mily7
29. jan 2014

@petulla28 mas môj obdiv za tu pevnu volu. ale uz som fuk

mily7
29. jan 2014

@petulla28 vydrzim uz nekupim ziaden,

bar12
29. jan 2014

@petulla28 @mily7 no vsak ja som na tom nebola lepsie predosly cyklus :D:D:D tak som si nadavala, no ale co uz, je to silnejsie...ludska zvedavost spojena s tuzbou nema hranic :D no chlapa mam od vcera prec a pride az vecer, tak hadam to bude stacit 🙂) mne sa maly uz kazdu chvilu asi zobudi, tak som dopisala xixi 🙂
a veru hlavne nech sme zdravi, ved ono to raz vyjde 🙂
u mna je to najhorsie, ked som sama...to mi to vrta v hlave stale, ale ked som s ludmi, je to ok, takze sa teraz treba viac stretavat s kamoskami,ktore samozrejme neriesia to iste, co my :D a urcite vas to myslienkovo odvedie trochu 🙂)

petulla28
29. jan 2014

@mily7 este nekric s tou pevnou volou 😀

majusik26
29. jan 2014

Ahojte babi skúsila už niektorá s vás lubriáačni gél conceive plus na podporu otehotnenia zaujimáli bi ma vaše názory na tento gel či sa Vám niektorej podarilo otehotniet práve pomocov tohto gélu emoticon

sue250
29. jan 2014

Caute baby takze aj to skusam od noveho roka, mame jednu dceru 4r, ale chceme este jedno babo, zatial sa to nepodarilo ale od teraz ideme na plno, dnes som bola u doki - ze v tomto mesiaci nemam ovulku lebo zena do roka asi 2x ovulku vobec nema: to som ani netusila. Tak mi odporucala druhy mesiac vraj to pride z laveho vajecnika takze uvidime, kyselina listova je uz nasadena. 😉

nezaaabudka
29. jan 2014

@bar12 @mily7 @petulla28 jááj kočky, keď čítam váš pokec, tak mi hovoríte(píšete) z duše 😵 😵 😀 Ja som zvedavá, že ako všetky dopadneme 😀

@sue250 to som netušila ani ja, že ovu nie je každý mesiac.. 😕 😕 určite? No každopádne, veľa šťastia, nech sa čím skôr zadarí 😉 🙂

majkuska
29. jan 2014

Ahojte uz som pisala ale neviem preco prispevok nehodilo.Tak ja som bola vcera u gyn. Na UZ V pekny folik 25 mm. Dr. Sa vyjadril ze tak dnes by mohol prasknut. Ale ja mam z toho chaos lebo az dnes mi vysiel pozitivny ovulacny test podla toho by mala ovu nastat do 48 hodin ale to uz by bol folik o 2 dni dost velky.My sme to dnes poistili este pred tym testom no ale keby som vedela ze vyjde pozit. Tak vydrzim aspon do zajtra. Teraz mam z tohoo total. chaos.

majkuska
29. jan 2014

A poslal ma aj na UZV prsnika toho a vraj mam v nom rozsirene mliecne zlazy, lavy je ok. Pravdepodobne sa mi tam vytvaraju mliecne cysty a praskaju, Vraj to treba sledovat.

petulla28
29. jan 2014

@majkuska ahojky, ja osobne som mala pozitivny ovu test tento mesiac na 22DC, 19.01.
20.01 sa mi zvysila teplota. prisahala by som, ze mi praskol folik z 19.01 na 20.01 v noci, podla bolesti, ktorá z rana ustala..... takze moze sa stať, že ti praskne v priebehu dnešného dňa, alebo v noci, alebo zajtra rano. Teraz tesne pred ovu je ten LH hormon najvyssí, preto ten test je poziívny. Nemusí vždy platiť, že praskne do 24-48 hodin, resp. moze, ale ten tvoj test mohol byt pozitivny aj xy hodin predtym, nie len o tej danej sekunde, kedy si ho robila ty. Neboj sa, vobec nemusis mat starost, ze ste to poistili dnes a nie zajtra. lebo spermie urcite na to vajicko tych par hodin pockaju. URCITE 😉. ale ked si date aj zajtra sexik, tak tym nic nepokazite, ale ak nie, tak je tam veeeelmi vysoka sanca. neboj sa. Urcite by som skor verila dokymu, ako testu.....

petulla28
29. jan 2014

@majkuska oprava, myslela som si, ze si bola dnes u lekara.....tak dobre ste urobili, ze ste si dnes dali sexik, lebo podla mna, ked lekar povedal, ze dnes praskne, tak dnes praskne🙂 a vzdy je lepsie tutu mutu pred, alebo v den ovu, ako po ovu...a mas podla mna vacsiu pravdepodobnost, ze si mala ovu dnes, ako zajtra🙂. a mozno bola ovu uz vcera vecer, co ty vies🙂 a sexikom zajtrajsim uz by ste vajicko nemuseli stihnut.........neviem, ci som ta nedoplietla🙂 lebo zle som si ten prespevok tvoj precitala, ale kazdopadne, nemas mat preco hlavku v smutku, urcite ste ovulku zastihli, lebo vajicko je este 12-24 hodin oplodneniaschopne.....

sue250
29. jan 2014

nezaaabudka - urcite vraj zena nema ovulaciu 2-3 razy do roka. A v zime sa to stava castejsie. Ja vyskusam o mesiac a idem k inemu lekarovi pretoze po mojej skusenosti - roku 2008 som cakala dvojicky lekarka bola tak super ze ma z dola nepzrela a v 24tt som predcasne porodila: sanca na zivot ziadna, o pol roka som si zmenila doktora a nemocnicu otehotnela som na prvy sup tak ako pri prvom, ta nemocnica bola super narodila sa mi krasna dcera:bohuzial nemocnicu zrusili, tak som isla opat k inej lekarke z tej predoslej nemocnice ale vidim ze nejako nema zaujem, cakala som ze mi urobi hormonalny profil a vraj ze az po roku snazenia. ta parada. Beriem kyselinu listovu a gynex.

majkuska
29. jan 2014

@petulla28 asi mas pravdu. Len vcera a pred vcerom boli testy gativne. Ale tak hadam spermijky preziu. Zajtra uvidim ci sa podari silit to nechcem teda hlavne manzela ale riadne ma aj boli ten vajecnik. Je to perfektne ked sa ma clovek s kym poradit.

petulla28
29. jan 2014

@majkuska no pokial bolest stále trvá, tak este asi nepraskol. Vacsinou bolí do momentu prasknutia a potom citit ulavu, samozrejme u kazdeho je to subjektivne....Moze ževraj štipkať trošku aj tekutina, ktorá sa vyleje z prasknuteho folikulu... Aj také som čítala. ťažko povedať. Každopádne presne ako píšeš, nesil to, ak bude chuť, bude. Ak nie, tak určite maj pocit, že si urobila maximum, aby sa to podarilo a hlavne uz bud potom v klude a hlavne s pozitivnym zmyslaním, nech má oplodnene vajičko idelne prostredie zavrtat sa na spravne miesto 😉 . Nemusime sa predsa trafiť presne do toho momentu prasknutia 😀 Spermie prezivaju vacsinou s prehladom 72 hodin. Drzím palce 😉

petulla28
29. jan 2014

@majkuska boze normalne nechapem zo seba, ja tu rozdavam rozumy a dva tyzdne dozadu som bola presne tak isto zmatena, ci sme trafili, ci to bolo ono, nebolo🙂 ono más tú vyhodu, ze vam presne lekar povedal, kedy sa snazit....takze nejake testy by som brala s rezervou. Merias aj teplotu, ci nie?lebo ak merias cely cyklus, tak by ti teplota mohla napovedat, ci prebehla ovulaci zajtrajsim, najneskor pozajtrajsim vzostupom teploty........

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre