Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

petulla28
31. jan 2014

@sue250
@meggie1984
no presne, preco nemozme byt plodne cely mesiac vlastne? len par dni v mesiaci? to je nespravodlive 🙂 🙂 a ja, co som mega netrpezlivcek ( teda uplne ze najvacsi) tak musim mat 35 dnove cykly a viac.....teda minuly mesiac som mala 38. no to je na gulku. niektore baby maju na 12DC ovu a ja na 23. kua 🙂
no a s tym cakanim.....vlastne cely zivot na nieco cakame. preto by sme sa mali riadit tym, ze uzivat si zivot tu a teraz.....a nie stale hladiet do buducnosti. takze teoriu ovladame a teraz aplikovat do praxe. hmm, nula bodov, aspon u mna 🙂 🙂 🙂 ja sa stale musim na nieco tesit a nieco planovat a nie zit zo dna na den len tak......ale to asi kazdy......

sue250
31. jan 2014

meggie1984 aj ja som netrpezliva(((((((

sue250
31. jan 2014

petulla28 ja taky tak)

petulla28
31. jan 2014

@sue250 asi iné nebudeme 🙂

meggie1984
31. jan 2014

Keď sme sa snažili po svadbe o prvorodeného, tak sme si počkali dáky ten mesiac a bolo to o neustálom sledovaní a testovaní až na guľku, druhý je pôvodne ,,zápal močových ciest" 😒 , nie, že by bol nechcený, ale totál neplánovaný, ale ani jedno z toho sa nevyrovná tomu, čo prežívam teraz, je to asi taký zlatý stred, kedy si to naplno užívam, že máme jeden druhého a neriešim, či je ovulácia, či nie...len ideme na všetko s chuťou (jeden z dôvodov, prečo dievčatkovskú teóriu nedokážem odledovať) a nemilujeme sa spolu preto, aby sme mali bábo, ale bábo chceme, lebo milujeme jeden druhého... 😉

petulla28
31. jan 2014

@meggie1984 velmi pekne si to napisala🙂 vzdy je fajn najst tu zlatu strednu cestu, aby to neslo na mozog....ale viem pochopit pary, ktorým sa dlho nedarí, že to musí byt dobre narocne na psychiku.....

petulla28
31. jan 2014

@meggie1984 ked sa smiem spytat, ako dlho ste spolu?

meggie1984
31. jan 2014

@petulla28 menej než pol roka 😀

petulla28
31. jan 2014

@meggie1984 tak to je este silne zamilovanie 🙂 nech Vám to vydrží a nech nemáte sprosté narážky okolia 🙂 a nech Vám je to srdečne jedno ak by aj boli 🙂......

meggie1984
31. jan 2014

@petulla28 prvé je úplne na hlavu, s každým ďalším snažením je to hádam o väčšej pohodičke. u mňa platí, čím viac sledovania, tým pomalšie to ide. no pri prvom je ta tpžba úplne brutálna a každej to ide na hlavu, to je normálne...

sue250
31. jan 2014

ach baby ked si predstavim svoju situaciu pred piatimi rokmi cakala som dvojicky v juni svadba mali sme naplanovanu svadobnu cestu a potom potrat ziadna cesta nic vsetko sa zacalo rucat, prisli osobne problemy, kupili sme pozemok taky co uz bol predany prisli o vela penazi, proste padnete tak na zadok ze neviete co dalej do 28 rokov som zila, ukoncila vs, doktorat cestovala robila som delegatku, potom som si myslela ze svoje stastie zavrsim, prisiel rok strachu a padu potom sa mi podarilo otehotniet bola som stastna ale bola som an rizikovom cize pribrala som 25kg z mojich 50 na 75 kym som sla rodit som mala 79 ale stalo to za to. Dnes mam 63 a nejde to dole, ale ked sa moja mala usmeje a povie mi hrosik tak je mi veselsie, vsetky problemy sveta vyriesi moja mala.) Tak preto treba asi zit a uzivat si zivot. Lenze niekedy mate pocit ze preco vam to nejde: v mojom okoli sa objavuje jedna tehu za druhou, predvcerom mi suseda porodila dvojicky, a vy nostalgicky cakate co vam prinesie dalsi mesiac(

meggie1984
31. jan 2014

@petulla28 obaja sme si prešli rôznymi vzťahmi a dovolím si povedať aj za neho, že teraz je to úplne iné, také s hlavou v oblakoch a nohami pevne na zemi. je to neporovnateľné a nie je to len taký prvotný ošial, až tomu neverím a ani som neverila, že niekedy ešte budem ľúbim, nie to milovať. tak ja som sa vydávala v 19tich a po necelých šiestich rokoch sme sa rozviedli. teraz už mám hádam aj rozum 😀 😀 😀

petulla28
31. jan 2014

@sue250 Mrzi ma, cím si si presla....neviem si to ani len predstavit. si silna zena, ked si to zvladla. verim, ze vsetko bude uz len dobre.
cp sa tyka vahy, tym sa netrap 🙂 ja som este ani tehotna nebola a vazim 62 kg a to som fakt dost malinka.....ale netrapim sa vahou....bude to horsie :D :D :D :D

petulla28
31. jan 2014

@meggie1984 Prajem Ti nech Vám to vydrží, pekne sa to číta, keď si taká zamilovaná. Určite más teraz viac rozumu ako v 19-tich, takže len pekne chod za tym, co ti hovorí srdce ..... a bude to to najlepsie rozhodnutie......

lucinka3289
31. jan 2014

@petulla28 jasne v pohode 🙂

meggie1984
31. jan 2014

Tak v priberaní v tehu vediem popredné priečky, pri prvom sa ma doktor pýtal, či u nás doma niekto trpí obezitou. Vydávala som sa 49-50kg, otehotnela 50-51kg a naposledy na váhe som mala 80+, potom som sa už odmietla vážiť, keďže sa tak milo vyjadril. Z pôrodnice som išla ako 76kg a to mal malý 3,5kg a takú podobnú váhu som tam ešte nechala aj s plodovou vodou... 8 mesiacov kojenia ma dostalo na 50kg, ale telo sa už nikdy nespamatovalo, najviac to schytalo brucho. Po kojení na 55 a teraz som okolo 59kg, ale cítim to v páse, zavadzia mi brucho, to naberám hne´d, kedže svaly uvoľnené, koža ponaťahovaná a tak... pri druhom podobne. Prsia z netehotných 75C na 80-85D počas kojenia a po kojení 70-75A, teraz 70C, ale veru, zmena riadna 😖 pôvodné už nebudú...

meggie1984
31. jan 2014

Dnes je teda deň, ťahám prvý deň z troch dvanástok za sebou a od rána migréna ako svi.a. A to nemôže prísť pre mňa dnes autom, lebo je na nočnej a vlak mi ide 22:40 i keď končím 21:00 a doma budem tak 23:20 a zajtra ráno zas o siedmej z domu a v nedeľu taky tak.

lucinka3289
31. jan 2014

@sue250
@petulla28
A aku mate vysku? Ja by som tiez potrebovala trochu schudnut ja sim nola chudunka ako sme sa rozhodli pre dieta som zacala normalne jest a pribrala som ja sa venujem fittnesu aj stravu som tak drzala a teraz jak som fitness obmedzila tak to ide pomaly hore

meggie1984
31. jan 2014

168cm

sue250
31. jan 2014

baby moja vyska 160 vaha 63 a prsia 80E a to som nekojila lebo som nemala mlieko.))))) po vianociach som zacala s oddelenou stravou akoze maso a zelenina a po dvoch tyzdnoch som schudla 2 kg a to som nejedla pecivo.dnes som sa nasrala a mamina robila kysnute ta som sa obzrala a zajtra mame zabijacku ta sa zas si dam do tela no a uz po mojej ociste))))

petulla28
31. jan 2014

@meggie1984 pane boze, taketo veci nemozem citat....ja nechcem tolko pribraaat 🙂 moja sestra pribrala 25 kg tiez mala okolo 80 kg.....mna to asi tiez caka...co uz🙂 co by som neurobila pre babatko 🙂
teda ale riadne si isla hore a potom aj dole. fuuu......

@lucinka3289 ja mam 158cm. vazila som este pred rokom 66 kg, zhodila som na 58, este v decembri ( cize pred mesiacom som mala 58) ) a teraz mam 62, takze to pomaly ide dolu vodou, alebo skor hore?. tiez chodim do fitka. teda od ovu som nebola, akosi som sa bala, ze ak by daco, nech tam tomu uhniezdovaniu nezabranim. neviem, myslite, ze zle uvazujem? mam aj napriek snazilkovaniu cvicit v druhej faze cyklu, co poviete? ja som sa na to necitila. furt ma daco pobolieva od ovu a mam strach sa hybat........

petulla28
31. jan 2014

@meggie1984 joj s tou pracou to mas perne, ale tak odsluzis si 12-ky a mas nejake volno, ci? tak sa pekne tes na to volnicko, budes oddychovat🙂 rychlo to ubehne neboj. ja som este stale v robotke. mam poobednu tento tyzden, ale uz o hodinku budem na ceste domko......chvalabohu🙂

petulla28
31. jan 2014

@sue250
@meggie1984
@lucinka3289 jaj no a ked spominate tie prsia🙂 🙂 🙂 ja mam 80B, ale dufam, ze pri babatku budem mat aspon C 😝

petulla28
31. jan 2014

@sue250 no tak na tvoju vysku a vahu si celkom dost dobre obdarena🙂 nedas jedno cisielko mne?

nezaaabudka
31. jan 2014

@mily7 @petulla28 @bar12 ahojte baby, už ste niektorá testovali? nemám dočítané, idem kuk 😉

petulla28
31. jan 2014

@nezaaabudka ahojcek🙂 ja 2x 🙂 a hadaj co? no bieelyyyyy. testujem opat zajtra. tak dam info......

nezaaabudka
31. jan 2014

@meggie1984 čítam akurát, že píšeš - atomkári majú dievčatká 😀 Ja som sa narodila v deň výbuchu Černobyľu a mám dievčatko 😝 😀 a rok som bývala pri Bohuniciach 😅 😀

nezaaabudka
31. jan 2014

@petulla28 jooj držím ti palce, ja už chcem tiež testovať, ale viem, že ešte bude bielo... kúrnik! Keby som aspoň do nedele vydržala 😀

petulla28
31. jan 2014

inak baby, strasne ma trapi jedna vec, nikdy predtym som to nemala. kedze chodim do fitka, tak mam dobru kondicku. chodim aj na dlhe prechadzky rychlou chodzou, vacsinou pri tom aj telefonujem. uz som to tu myslim spominala. ale spomeniem este raz...ja sa strasne zadychavam, pri obycajnej chodzi a to idem fest pomaly......nevladzem rozpravat.nevladzem s dychom...a tak som pogooglila a aha co som nasla....mna picne.....ale to je take, ze som si to vsimla uz asi tyzden dozadu a nenamyslam si to, to sa neda, proste je to uplne inak, ako dva tri tyzdne predtym......nepomyslite si o mne ze mi šiši🙂 iba trosken....

http://www.fertility.sk/tehotenstvo/problemy-v-...

dajte si tu cast dychavicnost......

nezaaabudka
31. jan 2014

@petulla28 aj môj mm chcel veľmi chlapca, keď som bola tehu, tak môj vnútorný pocit mi hovoril, že bude chlapec a prd 😝 😀 dievčatko máme. V tehu sa mi snívalo, že dievčatko sa mi narodí.. a tak aj bolo. Ale to je také šidlo ako keby sme chlapca mali 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre