Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

nezaaabudka
31. jan 2014

@petulla28 chcela som ti napísať, že to dýchanie skôr na konci, ale dočítala som, že aj na začiatku. Neviem ti povedať, že ako to bolo pri mne v prvom tehu, lebo som vtedy veľa robila a behala po schodisku na opätkoch, ale možno keby som vedela čo si odsledovať, tak si to všimnem. Ja verím, že budeš tehuľka 😉
Počuj neviem odkiaľ si, ale taká kamoška čo sa rada prechádza rýchlim krokom a nie je jej cudzie ani fitko, tak taká by sa mi zišla 😉

nezaaabudka
31. jan 2014

@meggie1984 držím palce, nech sa vám to podarí 😉

lucinka3289
31. jan 2014

Aj ja by som prijala partacku do fitja mam aj trenersky kurz

didulienka11
31. jan 2014

@lucinka3289 my tiez prvy mesiac ;) snad bude februar pre nas lepsi ;)

lucinka3289
31. jan 2014

@petulla28 cvicenie neuskodi

lucinka3289
31. jan 2014

@didulienka11 tieZ ti prisla mrcha?

petulla28
31. jan 2014

@nezaaabudka
@lucinka3289
baby ja chodim do expresky - zenske fitko, cvici sa tam kruhovy trening....chodim tam uz od juna, predtym som chodila do normalneho fitka, ale toto sa mi paci viac, chodia tam len baby...aspon nikto neocumuje ( aj ked teraz uz by toho na mne moc nenaocumovali🙂 🙂....pracujem v bratislave a byvam kustik od BA. Vy ste skade? no Luci utesila si ma, ze cvicenie neuskodi, ale aj tak som sa na to tento tyzden akosi necitila, tak som nesla. Ale bud. tyzden uz urcite idem🙂 chodim pravidelne 3x do tyzdna, niekedy 4.....budem rada, ked sa niektora pridáte, teda ak ste z ba🙂

petulla28
31. jan 2014

@nezaaabudka a ako si ty na tom, kedy planujes urobit testik? ty mas dostat mrchu v stredu vsak, ak si dobre pamatam.....tak to vydrz aspon do pondelka 🙂 pocuj s tou atomovou elektrarnou, to bolo myslene asi na chlapov, nie na zeny🙂 lebo spermia urcuje pohlavie 🙂 🙂 🙂 iba ze by si mala muza odtial, tak by to mohlo mat suvis.......

lucinka3289
31. jan 2014

@petulla28 ja byvam v ba takze neni problem ist tu niekam do fitka ja chodim do golemu do auparku ale zmena mi neuskodi ak to zenske fitko je lepsie

nezaaabudka
31. jan 2014

@petulla28 jooj tak to škoda, ja som z opačného konca.. ale podporovať sa môžeme aj na diaľku 😉 Pamätáš si dobre, streda je moja 😀 Ja by som vydržala netestovať v pohode, len máme v nedeľu výročie s mm a bolo by to pekné, keby sa niečo ukázalo 🙂 Uvidíme, ak mi nič neukáže v nedeľu, tak potom asi až keď nepríde mrcha. Čo dúfam nepríde. Jáááj a to som nemala dočítané s tou atómkou 😀 😀 😀 😀 😀

petulla28
31. jan 2014

@lucinka3289 tazko povedat, ci by sa ti pacilo. pozri ich stranku a tam su fotky...vola sa to expreska. treba si kupit clenske, jednorazovy vstup je drahy...ty mas do golemu asi tiez permanentku vsak?

petulla28
31. jan 2014

@nezaaabudka budem drzat palce, nech sa ukaze ciarocka v nedelu. kolkate vyrocko mate?

lucinka3289
31. jan 2014

@petulla28 no nie permanentku ale mas kartu a podla toho kedy ides cez den tam maju ine ceny doobeda poobede a vecer

didulienka11
31. jan 2014

@lucinka3289 - ano 28.1. :( mala az 30 a v tom ocakavani, ze nepride vobec som ostala mierne prekvapena toho 28. :D

lucinka3289
31. jan 2014

@didulienka11 tak snad vo februari budeme mat viac stastia 🙂

lucinka3289
31. jan 2014

Baby ked mi dosla mrcha vcera vecer tak to mozem ratat ako prvy dc alebo az od dnes

petulla28
31. jan 2014

@lucinka3289 ja by som ratala dnesny den.

nezaaabudka
31. jan 2014

@petulla28 ďakujem, 6 rokov 🙂

strihalka
autor
31. jan 2014

Ahojte zakladatelka temy uz otehotnela, no bohuzel prave lezim v nemocnici a ceka se na potvrzeni z 99,9% ze mimomaternicove:(

mily7
31. jan 2014

@strihalka ahoj, kruuuci, to mi je luto. pozname sa z apriloviek 2012 inak, tiez to skusame. je mi to veeeelmi luto. ked clovek otehotnie malo by to byt uz len uuuplne super. drz sa!!!

mily7
31. jan 2014

Peti ta dychavicnost, snad ti to vyjde. Inak mam pocit, ze viac menej si tie tehu priznaky nahovarame🙂) pri prvom som mala slabe spinenie v case menzesu, to som zacala testovat a slabe ciarky tyzden este boli. pri tobkovi som vedela prosto asi na 4 den alebo tak. zhrubli mi bradavky. neskor mi prestala chutit kava. tak mi to uplne doslo. partacka do fika co by ma vytiahla by bola na nezaplatenie, pripajam sa🙂) inak kto co pisal o psychic. pohode a chceni byt tehu a vychadzani a nevychadzani priklanam sa k tomu, ze ano ked je clovek v pohode a uziva si vtedy to najsôr vyjde. ved pozname milion pripadov. hned moja segra napriek polyc. vajecnikom a nesledovani sa nakoniec otehotnela viac menej hlavne kvoli tomu ze sa zmierila so situaciou, povedala si, ze prijmu aj adoptovane dietatko, nie je im sudene mat svoje, nejako sa podarilo byt samym v dome bez rodicov, klud, relax a tak to vyslo. vraj to tiez vedela, ze vtedy to bolo ono. a poznam jeden manz. par od nas ktory si v 50 adoptovali dievcatko, slo do detskeho domova a tusim bolo z rodiny tak si ju osvojili, lebo nemohli mat vlastne a na zaklade toho stastia ta pani porodila vlastne po 50 tke!🙂) takze par peknych prikladov, odlozme testovacie tycinky a cakajme kym dostaneme chut na poriadnu zranicu, u mna je to americky fastfood ktory normalne vôbec nejedavam, kym nam prestane chutit kava a pod.🙂)

mily7
31. jan 2014

@petulla28 tebe drzim prsty moc nech mrcha nedorazi ani zajtra ani najbl. 9 mesiacov uz!!!

petulla28
1. feb 2014

@mily7 diky Mily, mozno si to naozaj len nahovaram a mozno nie🙂 pozitivne myslenie je najdolezitejsie. Preto verim az do poslednej chvile. Kym nepride mrska......

petulla28
1. feb 2014

@bar12 ahojky, tak dnes teplota stale relativne vysoko, sice klesla o 0,1 na 37,0......ale na 12 DPO som este taku vysoku myslim nikdy nemala......test je jasne negativny, aj ked z urciteho uhla som tam zazrela dusika, ale ten by isto nikto iny nevidel 🙂 takze uvidime, aka bude teplota zajtra......som zvedava. Ty si ako dnes na tom, odmerala si? isla si trosku hore, ci zatial nie?

petulla28
1. feb 2014

@strihalka boze to ma strasne mrzi. Prajem Ti vela síl.....ako sa Ti to prejavovalo. ako si to zistila?

strihalka
autor
1. feb 2014

@petulla28 pozitivni test + slabe krvaceni, navsteva pohotovosti v sobotu pred tydnem a od te doby sledovana mod uterka v nemocnici.

petulla28
1. feb 2014

@strihalka a bolesti nemas? a co bude nasledovat? kedy mas definitivny vysledok?

strihalka
autor
1. feb 2014

@petulla28 museji pockat az to bude videt na utz a kedze je to hrozne malilinkate tak to neni vidno. Hcg jsem mela 680, stoupa mi velmi pomalu a na utz je vidno az od 1000:( takze asi po vikendu. Az budou videt tak probehne laparka, kde prcka odstrani a jeste maji podezreni na male zrasty takze mi to aj kukňu a odstrani.

strihalka
autor
1. feb 2014

@mily7 dakujem, no clovek se vzdy dostane do situace v kterou neveri ze se mu neco take stane.

petulla28
1. feb 2014

baby po troch hodinach test vytiahnuty z kosa......medzitym mi zacalo byt zle, prehnalo ma a je mi uplne na vracanie....tak ja neviem......nahovaram si to, ze tam volaco je?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre