Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
lucinka3289
1. feb 2014
@petulla28 nieco tam je ale po troch hodinach sa to neda posudit. ked to tam bolo aj rano tak je to mozne. kedy mas dostat mrchu?
petulla28
1. feb 2014
@lucinka3289 v pondelok ( asi). ved to, ze je to po limite....do 5 minut sa tam nic nezobrazilo. resp. zdal sa mi tam taky tienik maly, ale nejako som tomu nevenovala, hodila som to do kosa a pred chvilkou som ho vytiahla a kukam, ze asi sa mi to len zda......
bar12
1. feb 2014
@petulla28 moja nenahovaaaras!!! aj ja to tam vidiiim 🙂 sice by sa test uz nemal hodnotit po takej dlhej dobe, ale ja by som to brala vazne aj tak 😃 este si skus testnut zajtra 🙂
bar12
1. feb 2014
@petulla28 @mily7@meggie1984@nezaaabudka@petulla28@sue250@lucinka3289 no baby, clovek sem nepride pol dna a ma o zabavu postarane min na hodinu! @meggie1984 velmi pekne Ta vitam, urcite sa Ti u nas bude pacit 😃...vidim, ze rocnikov 1980 je tu viac a viete co? nadelime si tento rok najkrajsi darcek k nasim krasnym okruhlinam 😃 pekne sme si to naplanovali! ved mame aj najvyssi cas 🙂 s fitkom juj s vami musim zase suhlasit, ale vidim, ze sme roztrusene po celom Slovensku, takze sa mozme akurat tak podporovat tu na MK...ja som pred porodom v podstate od svojich 16 bola dost aktivna, hlavne na aerobik som chodila, do tej posilky az neskor, na vyske...cvicila som ae az do tretieho mesiaca tehu, ale uz v tom tretom mesiaci som s kockami fakt nevladala a nestacila s dychom 😞 takze potom som uz bola asi len dva krat v pokrocilejsom tehu na tehot. pilatese a to bolo zase malo akcne pre mna 😃 ale co by som asi tak v tehu chcela vsak? ale hlavnym problemom bolo, ze som to mala trochu od ruky a ked som prisla unavena z prace, uz sa mi nechcelo nikam dalej trepat....od porodu som sa poriadne nevyspala este a mna nedostatok spanku dost vycerpava, takze nenachadzam zatial dost energie na to, aby som si sla poriadne dat do tela 😞 ale verte, strasne mi to chyba ten pocit!!! tie endorfiny po cviceni !! no a dalsiu vec, co tu mame spolocnu je asi to, ze sme take drobneee 😃 ale ja stale hovorim, dobreho vela nenarastie 🙂
Tak vam babulky drzim silno palce, nech mame pokladik v brusku co najskor!!
@petulla28 no, takze od vcera mam biely vytok a dnes teplotka 36,4, takze stupla....a asi pred hodkou som si len tak z haluze odmerala a bola 36,8...ale to beriem s rezervou ako vravis 🙂 pri tom vytoku som si ale spomenula, ze ten predosly cyklus co som mala, sa mi vytok vobec nezmenil az do ms...zostal taky redsi, ciry...zvlastne, lebo ovu som citila a myslim, ze vacsinou som ten vytok mala zmeneny v druhej polke cyklu, tak ktovie, co to bolo ....
no a som straaasne zvedava na teba 🙂 ako sa ten tvoj dusik vyvinie, veeeeelmi prajem fazulku 🙂
petulla28
1. feb 2014
@bar12 no teplotka isla pekne hore, takze ovu bola vcera podla vsekeho:) takze dnes si 1 DPO 🙂 po ovu zvykne byt biely vytok....ale nemusi sa nejako moc zmenit, to je velmi individualne.... pokial ho nesledujes na krcku ale len volnym okom vonku🙂 on sa moze zmenit ked uz sa dostane na povrch.....verim, ze ste zamiesili 🙂 no a som zvedava na zajtrajsieho ducha. inak tep mam asi 300 uz asi pol hodinu.......a je mi moc zle😞
bar12
1. feb 2014
@strihalka to ma strasne mrzi tiez 😞 a prave zakladatelke sa take musi prihodit 😞 prajem Ti, aby toto obdobie bolo co najrychlejsie za Tebou a aby vas to v dalsom snazeni nijak negativne neovplyvnilo! je to velmi smutne, ale podobne, ako MA sa to stava a dolezite je, ze sa to vyriesi v skorom stadiu, kedy je to este viac menej bez problemov...posielam vela pozitivnej energie, nech mas tento zazitok co najskor za sebou! drz sa 🙂
bar12
1. feb 2014
@petulla28 no jasne, ja len, ze ma hned napadol ten vytok z predch cyklu a bol uplne iny po ovu....a nemas doma ovu testy nahodou? ze by si skusila ten testnut? och toto cakanie...je ti zle od rana? mne takto skoro este urcite zle nebyvalo, za to potom to stalo za to 😃 moj rekord niekedy v druhom mesiaci bol 8x zvracanie (to som bola v praci 😃 ) a prve jedlo som do seba dostala niekedy o piatej poobede 🙂 ale je to asi dost individualne, kedy ktora tieto nevolnosti zacne mat...tak len dufam, ze je to tehot nevolnost!
petulla28
1. feb 2014
@bar12 mam doma aj ovu testy, ale bojim sa ho urobit. vcera bol uplne biely.....
uz mi nie je tak zle, preslo to, ale chvilkami som to fakt rozdychavala......
neviem, ci to bola tehu nevolnost, ale takto zle mi uz dlho nebolo......dufam, ze budem jedna z tych stastnych, ze ked budem dakedy tehu, ze mi zle nebude 🙂 joj 8x? chuda male, to si musela byt inak vystavena, boze.....to sa clovek ani z tehotenstava nemoze tesit....co?
bar12
1. feb 2014
@petulla28 jasne, tak si ovu test nerob 🙂 ocividne ukazuje chujoviny 🙂 nooo, veru to nebolo bohvie co prvy trimester... Ale dalsie dva trimestre su dostatocne dlhe na 'uzitie si ' tehotenstva 🙂 vacsine mamiciek v mojom okoli bolo horsie, ked cakali chlapca.. Takze teraz velmi dufam pre dievcatko 🙂
petulla28
1. feb 2014
@bar12 no to je akoby si povedala urob si ho:) tak som urobila a tiez duch slabucky ale testovala som teraz poobede. Ulavilo sa mi rano asi po hodine a teraz po obede ma zase boli zaludok...tak si pospinkam...
sue250
1. feb 2014
petulla sak tam mas jasne dve ciarky!!!!! zakladatelke drzim palce nech cim skor sa vrati z nemocnice.baby kolke vlastne sme tu 5? a ktorej sa to uz zadarilo? petulli?
bar12
1. feb 2014
@petulla28 to som tak nemyslelaa 🙂 ale tak fobre ked ukazuje ducha, ale ked testujes tehu sa ma robit rano nie? Len si schrupni, dobru nocku 🙂
bar12
1. feb 2014
@sue250 z tych, co si tu poslednu dobu piseme, ziadnej.. Petulla z nas ale bude vediet najskor 🙂 v pondelok to uz hadam bude mat jasne dve kolajnice 🙂 myslim, ze nezabudka bude vediet v stredu a majkuska a ja okolo valentina 🙂
sue250
1. feb 2014
no a ja tak asi najskor v marci 😞 drzim vam palce moc moc. baby este sa chcem spytat nespozorovala niektora z vas v case ovulacie resp. ked som bola tehotna som to mala, ale uz pol roka na sebe vidim ze v case ovulacie mi ide krv z nosa, no myslim tak ze ked si rano vyfukam nos? Inak ked sa blizi ms mal by byt vytok biely resp. zlty a ja mam priesvitny. ja uz to moje telo nechapem(
bar12
1. feb 2014
@sue250 aj my tebe drzime! 🙂 no s tym nosom skusenost nemam 😞 fakt to mas vzdy cez ovulku? Lebo nejaku suvislost tam nevidim 😞 a ja tiez nemavam biely vytok cez ovu.. Az po..tak styri dni pred ovu sa zmeni na uplne riedky a skoro priesvitny,.. Tak si myslim, ze si uplne ok 🙂
sue250
1. feb 2014
este jedna malickost rano som si merala dole a mam 37,1 je to normalne?
bar12
1. feb 2014
@sue250 asi ano 🙂 si v druhej faze cyklu?
sue250
1. feb 2014
bar12 ano som len doki mi povedala ze toho mesiaca nemam ovulaciu!!! Ta tomu nerozumiem
bar12
1. feb 2014
@sue250 tazko povedat, ked nemas teploty z inych dni na porovnanie 😞 jedna hodnota o nicom nevypoveda..skus merat cely cyklus 🙂
sue250
1. feb 2014
asi zacnem)
petulla28
1. feb 2014
@sue250 tie moje ciarocky az take jasne nazivo neboli, na tej fotke to vyzeralo celkom pozitivne, ale este sa radsej nebudem predcasne tesit a pockam co ukaze zajtra a pozajtra......ale zacina tomu fakt vsetko nasvedcovat, lebo som unavena, ako keby som celu noc bola na diskoteke.....cely den pospavam a lezim. unavi ma aj umyvanie riadu natolko, ze si musim lahnut. asi som hypochonder 🙂 🙂 🙂
co sa tyka toho tvojho hlienu. nechcem ti davat falosne nadeje. ale ja mam uz tyzden vodovy hlien.....prvy tyzden po ovu bol mliecny, husty a teraz posledne dni citim v jednom kuse mokro, priesvitne riedke, ako keby voda......tiez som cakala ze by v tehu mal byt biely....ale vplyvom hormonov moze byt hlien akykolvek po ovulacii a nie je to nejake smerodajne, ze ide o tehu hlien, alebo nejde........co sa tyka teploty, tak tu by som zbytocne nemerala....fakt ako ti poradila
@bar12 treba merat od zaciatku cyklu, aby si vedela, ako sa telo sprava. ale myslim si ( teda ak si merala rano) ze 37,1 by mala byt poovulacna teplota. taketo vysoke teploty nezvyknu byvat, ked je anovulacny cyklus....ale tazko povedat, len tak dedukujem, nemam skusenosti s teplotami cez anovulacny cyklus....ale aj tak mam pri tebe pocit, ze ta ovulka predsa len bola...neviem.....a s krvou z nosa tiez nemam skusenost. mojej znamej zvykne tiect tesne pred menzesom.......
petulla28
1. feb 2014
@nezaaabudka
@mily7 kocky ako ste na tom, vydrzali ste netestovat?ako sa citite?

@strihalka toto mi nejde do hlavy, na zaklade coho potom sudia, ze sa jedna o MMT? ked to je take malinke, ze to nemoze byt vidiet v maternici, ako vedia, ze to tam v skutocnosti neni, kvoli nizkej sliznici? a nie je nejaka nadej?ak Ti budu robit tu laparku, tak sa podari otehotniet, hned ako budete moct zacat snazilkovat, uvidis. a bude to uz ok.....nebud smutna....
strihalkaautor
1. feb 2014
@petulla28 jaaj smutna ňiesom 🙂 uz jsem smirena, od uterka jsem mela cas se s tim srovnat 😉
Inak ano, sliznice ma cca 6mm, materňice nezvetsena...hcg jsem mela vcera cca680de hore velmi pomalu
petulla28
1. feb 2014
@strihalka to som rada, ze si neni smutna🙂 naozaj to treba brat ako stastie v nestasti, ze Ti to zistili takto skoro....Drzkaj sa.....
nezaaabudka
1. feb 2014
@sue250 ja keď som mala 37,1 dole, tak som už bola tehu 😉 🙂 Ale zasa nemám skúsenosti s ovu testami ani ako to je ked nie si tehu, lebo mne to pred dvoma rokmi vyšlo na prvýkrát. A pripomenula si mi jednu vec, mám poruchu zrážania krvi a teraz na kontrole pri hematologičke sa ma pýtala, že či mi v tehu netiekla krv z nosa 😃 ale netiekla. Soplíky mám občas krvavé, ak sú v izbe zapnuté radiátory.. ináč neviem. :-p

@petulla28 no kočka ja si nemôžem pomôcť, ale ja si myslím, že si tehu 😃 Ešte negratulujem, až budú tmavé krásne koľajnice, ale zdá sa, že sa tej fotky čoskoro dočkáme 😉 🙂

No kočky, dnes som už ako na ihlách, od ovulky ma pichá v pravo dole, ale až akoby v slabine, tak neviem či to mi niečo vystreľuje z chrbtice alebo to je vaječník.. celá som nesvoja..A ZAJTRA ráno idem prvýkrát testovať, držte mi palce. Zajtra máme to výročie, tak kurnik, nech aspoň ducha vidím (a nech to nie je tým, že mi šibe 😃 😃 😃 )
petulla28
1. feb 2014
@nezaaabudka mojko dakujem, taketo veci sa dobre citaju🙂 len keby pravdive boli. s tym pichanim to mam aj ja tak. ako keby v slabine presne. raz na jednej strane, raz na druhej, ale vacsinou vpravo:) 🙂 🙂 tak dufam, ze sa zajtra pridas a obetu budeme duchovat....ja mam strach, ze zajtra budem mat biely test..... ale dufam, ze nie🙂
tak krasne vyrocko prajeeeeem. urcite daj vediet. ako si dopadla......
nezaaabudka
1. feb 2014
@petulla28 ďakujem pekne, určite sa zajtra ozvem 🙂
nezaaabudka
1. feb 2014
@strihalka mne sa stále nechce veriť, že to je mimo, nejako si myslím, že "Soudruzi v NDR někde udělali chybu". Myslím na teba, držkaj sa 😉
zuzimalinka
1. feb 2014
Ahojte kocky..prajem Vam pekny vecer...som tu nova..hvilocku Vas citam...moc vsetkym babam drzim palce 🙂
Tiez sme zacaliplanovat po 5 mesacnej pauze. Vzdy sa mi podarilo otehotniet na prvy sup..ale nikdy som to neriesila. Teraz je to ine. Riesim to vnutorne dost pretoze velmi chcem... O babatko som prisla v august v 21tt aodvtedym drzi pri pozitivnej nalade to zebudeme moct planovat..a keed uz to tu je mam strach ..coked to nepride.. predsa ked sa na to ipanam nemusi o vyst ale neda sa mi inak rozmyslat. Prvykrat som si robila ovu testy vyzera to tak ze ovu sommla na 21den cyklu tak teraz cakam..prsia bolia pravy vajecnik tiez...aj ked sombola uz 4 krat tehot.nikdy si nepamatam ake to bolo na zaciatku..cykly mam vselijake raz 35...40...30
dnove...takze chaos 😃 dnes som si robila tes nic bieeeely aj ked tzk som pozerala ze sa cudujem ze sa ciarka nevypalila..no cakam kedze nevim kedy menzes dostanem.... 🙂 tak litanie popisane...
zuzimalinka
1. feb 2014
@strihalka je mi to luto 😞 drzkaj sa. Nabuduce to urcite vyjde 🙂 a raz sa vsetky dockame

Začni písať odpoveď...

Odošli