Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
jarus8
1. feb 2014
Aj ja vás stále čítam, dnes som 7 dpo, tak čakám, ale zdá sa mi, že ničovaté nič. Mám syna, ktorý má 3,5 roka, podarilo sa to po viac ako 3 rokoch, druhé bábo sa podarilo na druhý pokus, ale prišla som oň a teraz skúšame od novembra, ale asi cesta zarúbaná.....
lucia1002
1. feb 2014
Ahojte dievcata..citam vas uz od zaciatku, ja som bola v decembrovych snazilkach, kedy sme sa zacali snazit..dostala som druhu mrchu po vysadeni HAK..teraz som mala po vysadeni uz druhy cyklus viac ako 40dnovy..takze v januari som ovulku nemala a tak teraz cakam na februarovu, som zvedava kedy dojde 😕 tie ktore teraz cakate tak drzim palceky aby nedosla..a tie, ktorym to nevyslo, dufam ze sa coskoro budeme tesit 🙂 inak je tu z vas taka, ktora vysadila nedavno HAK? ja v oktobri..
bar12
1. feb 2014
@zuzimalinka ahoj, vitaj medzi nami 🙂 je mi velmi luto co sa Ti stalo!!! 🙂 chapem ten strach, ci to dalsie tehu bude v poriadku...ale...musis jednoducho mysliet pozitivne!! vela z nas, co tu sme, mame po MA, aj ked urcite je rozdiel prist o mimi v prvom a v druhom trimestri, ked uz rastie brusko a este aj pohyby citis 😞 ale sme tu, aby sme sa vzajomne podporili v snazeni a verili, ze sa nam co najskor podari otehotniet a donosit krasne, zdrave dietatko! nemysli na to zle, nepripustaj si, ze by sa nieco zle mohlo stat, mysli len na tuzbu po babatku a na to, ako bude vsetko v poriadku!! vela stastia prajem, aby sa to co najskor podarilo 🙂
bar12
1. feb 2014
@jarus8 ziadna cesta zarubana! 🙂 jednoducho to coskoro vyjde, neboj 🙂 budes cakat na ms, alebo chces aj testovat tesne pred?
bar12
1. feb 2014
@lucia1002 ahoj, tak vela stastia, nech to vyjde co najskor! a kedy cakas ms?
majkuska
1. feb 2014
@petulla28 no urcite tam nieco je. Ak to nebol pepino test tak si na 100% tehotna. A rano by som s tehu skusila aj ovulacny-ak by bol kolajnicovy tak je vysoka pravdepodobnost ze ta teuu ciarka bude tmavnut
majkuska
1. feb 2014
@strihalka hlavne sa nenechaj odradit. Mne tiez pomaly stupalo hcg, chceli ma vycistit ale ja som kdesi vnutri verila (asi nejaky najvyssi materinksky zmysel) ze je vsetko ok a dnes mam 3 rocneho syna. Ale je pracda ze mne bolo tehu vidno na UZV uz vo 4 tt , my sme mali ale iny problem.Drzim palce aby si bola silna.
lucia1002
1. feb 2014
@bar12 dakujem! No mne MS skoncila teraz v utorok takze ak budem mat zase okolo 40dnovy cyklus, tak az okolo 8.3 by mi mala dojst dalsia..len teraz som zvedava kedy budem mat ovu 😕 ak sa nemylim tak ty by si mala mat pekny valentinsky darcek, ak to vyjde ze? 😉
bar12
1. feb 2014
@lucia1002 juuuj to bude dlhe cakanie 😞 tak uz len nakupit ovu testy, aby ste si boli trosku istejsi, ze ste sa"trafili" 🙂 ano, ano , mne ms vychadza na valentina, tak uvidime, ci bude 🙂 alebo 😞 ... ale ja to pravdepodobne nevydrzim a jeden alebo dva dni pred tym otestujem 😃
lucia1002
1. feb 2014
Veru to cakanie je neznesitelne..uz teraz, tento cyklus ma islo porazit..som nevydrzala a testovala som kazdu chvilu..bohuzial vzdy negativne..ja dufam ze sa mi ten cyklus coskoro upravi..lebo toto ma nebavi..aj som rozmyslala nad ovu testami ale asi to teraz este necham na prirodu..tak drzim palce aby to vyslo..😉 kolko sa uz snazite?
bar12
1. feb 2014
@lucia1002 dakujem 🙂 povodne sme sa chceli zacat niekedy v oktobri, ale uz cez leto som neplanovane otehu a v 8, resp zac 9 tt uz nebola srd akcia 😞( kyret a 3 mesiace pauza.. V decembri sme sa uz posnazili, ale mrcha dorazila v jan 😞 takze toto je druhy mesiac...tak by sisi mohla aspon bazalku merat hmm?
lucia1002
1. feb 2014
@bar12 joj, tak to mi je luto..😞 ale teraz to uz isto vyjde 😉 no asi si skusim..len asi to aj tak tento mesiac nebude mat nejaky efekt kedze to sa musi dlhsie merat aby som zistila ovu..a musi to byt kazdy den v rovnaky cas?
bar12
1. feb 2014
@lucia1002 to nevadi, ale nebude ta to nic stat a budes aspon vidiet, ci k nejakym zmenam u teba dochadza a kedy asi 🙂 ja som merala len tak pre zaujimavost tento cyklus prvy krat .. Aby som si overila, ci pocitovo moja ovulka je v sulade s teplotami a bolo to tak🙂 ano, merias kazde rano po prebudeni este v posteli na rovnakom mieste ( posva, pod jazykom) s rovnakym digi teplomerom 🙂 zapisuj si kazdy den a posledny den nizkych teplot je ovu.. Po ovu su teploty o niekolko desatin vyssie.. Den dva pre ms opat klesaju 🙂
lucia1002
1. feb 2014
Asi to teda vyskusam..ale nevadi ak to nebude kazdy den v rovnaky cas? Ale myslim si ze v decembri mi ovulka prebehla, lebo ma v tom case pichalo vo vajecniku..ale aspon budem mat istotu ci prebehla a ci sme sa trafili..minuly mesiac som si bola ista ze sme sa trafili a nic 😕
bar12
1. feb 2014
@lucia1002 no, my tak isto! Tiez sme sa urcite trafili...mas na mysli to, ze nie v rovnaku hodinu kazdy den vstavas? Tak nejaka hodka dve hore dole by nemusela vadit, ale nie som si ista..ani ja nevstavam kazdy den v rovnaku hodinu a vychadzalo to aj tak 🙂 a zacala som merat az tri dni pred ovu..
lucia1002
1. feb 2014
Hej, hej myslim tak ze v rovnaku hodinu..ale vacsinou to nie je velka odchylka, tak hodina-dve..iba ked niekedy v sobotu vstavam do skoly tak tam je brutal velky rozdiel, ale to bude teraz tak 1x do mesiaca..🙂 no ja verim ze nam to uz teraz vyjde!
lucia1002
1. feb 2014
@bar12 stale zabudam ti davat odpovedat..strasne to so mnou 😉
petulla28
2. feb 2014
@bar12
@lucia1002
ahojte baby, vstupim vam do debaty 🙂 co sa teploty tyka, tak mala by sa dodržať konkrétna hodina. Ak prípadne vstanete skôr ako v štandardnom čase tak treba prirátať 0,1 stupna a ak neskôr, tak odratate. Napr. ja som dnes vstala o hodinu a pol skor ako zvyknem meravat. mala som 37, priratala som 0,1. Ak by to bolo naopak, že vstanem neskôr, tak si z nameranej teploty odrátam 0,1....Ak je veľká odchýlka, tak netreba nameranú hodnotu ten deň brať do úvahy.......
petulla28
2. feb 2014
@lucia1002
@bar12 teda kazdu hodinu sa v priemere teplota zvysuje o 0,1 stupna. Zapamatate si to tak, ze v noci je teplota najnizsia a cim neskor merate, teplota stupa......
petulla28
2. feb 2014
@majkuska hello, pepino test to nebol, bo to ten one step od Lauritky.
petulla28
2. feb 2014
Baby, prave som si robila tehu aj ovu test z ranneho mocu. Su tam nejake obrysy na obidvoch, nie je to nejako extra silne, ale je to tam.....Odfotím, ked bude svetlo, lebo teraz to na fotke moc nevidno.....Teplotu som si merala tiez teraz este raz ( len tak zo zvedavosti, lebo zvyknem merat o 6 rano) a bola 37,5. Neberiem ju sice do uvahy, zapisujem 37,2 tym padom. Takuto vysoku teplotu som nikdy rano nemala a den pred menzesom uz vobec nie.....Ja tomu nemozem uverit, ono to vyzera ozaj nadejne.....Zatial sa Brusko ma boli tak inak, resp. ani neboli, ale take zvlastne stavy v nom mam.........vcera vecer som mala pocit, akoby som sa pocikala, taka som bola mokra .... V prsiach mam take divne tlaky...vcera som tri krat plakala....nad uplnymi pitomostami a to ja som neni az taka citlivka 😃 .....priatel nechapal zo mna ...musim to zahrat este par dni, kym to nebude definitivne a potom mu to oznamim s malinkatymi topanockami, ktoré plánujem kupit ........ aj ked on to asi uz davno tusi, lebo som cely tyzden ako vymenena (to mi povedal vcera, tak som mu povedala, ze mam PMS, nech si ma nevsima).... 😉
nezaaabudka
2. feb 2014
@petulla28 váááááu, takže už aj normálne dušík bol? Silno držím palce a teším sa sa tebou!! Až som nedočkavá na fotku 😉 😃

Ja som dnes ráno robila test... ale bol biely, no nestrácam nádej, ešte mám trošku čas
bar12
2. feb 2014
@petulla28 dakujeme za upresneniee, hned som vedela, ze otazku mame smerovat tebe 😃 moja a straaaasne sa tesiiim s tebou!!! Moja myslienka pred spanim patrila tebe 😃 co som bola zvedava, co tu rano najdem xixi... Aspon vidis, ze vacsinou je 11dpo malo na to, aby sa nieco ukazalo, hlavne u tych, kde uhniezd prebieha neskor 🙂 super, uz to len teda vydrz, kym prekvapis draheho, bude to krasne, drzim palce 🙂 inak u mna sa teplotka drzi na 36,4... A som samozrejme stale hladna.. Ach tie hormony..
@lucia1002 to nevadi, ja uz som potom zaspala, preto som neodpisala 🙂
petulla28
2. feb 2014
@nezaaabudka
@bar12
baby dusik sice bol, ale po zaschnuti je slabsi ako vcera, neda sa mi to ani odfotit.....
okrem toho po utreti som mala slabo hnede spinenie, tak neviem, ci mrcha predsa len nepride......
nebudem sa este tesit, az kym nebudu kolajnice.
ale po ranajkach mi bolo tak zle, ze som myslela, ze budem vracat, rozdychala som to. .
@nezaaabudka a ty sa ako citis, citis, ze by to mohlo vyjst?

@bar12 Ty sa len pekne drzkaj s teplotou hore, vyssie a vyssie a o dva tyzdne bude super spravicka 🙂...inak si strasne zlata, ze to takto so mnou prezivas🙂 ale este sa netesme 🙂
bar12
2. feb 2014
@petulla28 dobre tak teda nebudeme este vyskakovat, ale ani hnedy vytok este nemusi nic znamenat 🙂 bolo b ale zvlastne, aby ti bolo zle, ked ti nebyva...no sme zvedave, ako bude zajtra 🙂 velmi drzim palce!!!
majkuska
2. feb 2014
@petulla28 tak teda riadne nas napinas.Asi budem skoro stara taka som zvedava ze ako toto dopasne
jarus8
2. feb 2014
@bar12 dufam, ze vydrzim az do 7.2. , kedy by mala prist mrcha, aj ked jeden priznak mam, strasne mi lezie na nervy mm 😉 ale inak si myslim, ze nic z toho, ziadny priznak nemam a ako som sa citila pri synovi nepamatam, lebo tam som si robila nahodne test az po 2 tyzdnovom meskani, pretoze som neverila, ze sa nieco take moze stat.
bar12
2. feb 2014
@jarus8 jasne... Som sa pobavila na tom, co ti lezie na nervy 😃 typicke aj pre PMS 🙂
petulla28
2. feb 2014
@majkuska
@bar12 Verte mi, ze by som roztrubila do sveta najradsej radostnu novinu..a tiez som strasne zvedava, ci z toho volaco bude. zajtra vás kočky každopadne budem informovať. Zle mi už neni, pospala som si a prešlo to. Zato mam pocit, akoby na mna nieco liezlo, taka horuca som.....nic viac, ani ma nic neboli, len som ako otapena a horia mi lica. presne ako poopicne stavy 🙂 a to som nevypila ani len pohar vina , ktorý som mala cely vecer naliaty...vyhovorila som sa, ze nemam chut.....frajer kukal na mna, ci som v poriadku 😃 😃 ja v sobotu pohar vinka malokedy odmietnem......
petulla28
2. feb 2014
@jarus8 Jarka skus vydrzat. Hladanie duchov nie je buhvico ...radsej vydrz do terminu...lahko sa mi to hovori, tiez som nevydrzala a ak to tento mesiac nevyjde, tiez asi dalsi mesiac nevydrzim, ale ides potom aspon na istotu, bud kramiky, alebo aspon slaba palicka....tak bud silnejsia ako ja 😃 drzimi palce, uz to mas za pár ...... nech su dve palicky....

Začni písať odpoveď...

Odošli