Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
zuzimalinka
2. feb 2014
@bar12 dakujem si velmi mila 😉;a nic ako pozitivne myslenie nemoze byt 😉 neviem ako vy ale sa furt sledujem jak sibnuta..pomaly asi zacnem teplotu merat co som vzdy bola proti..ako sa hovori nikdy nehobor nikdy 🙂 kedze netusim kedy mamm dostat ms skusim zajtra test... ;0) peknu nedelu prajem Vam vsetkym 😉
zuzimalinka
2. feb 2014
Drzim palce @jarus8 a ziadna cesta zarubana..asi vsetko pride kedy prist ma ..len ked by sme vsetko chceli hned ze? Vidis pomaly mam 35a deti ziadne..stara kofa som uz. Ale jednoducho chcem a raz to pride 😉 tak aj Tebe... drzim palce 🙂
petulla28
2. feb 2014
@zuzimalinka Keď som videla niekedy vo filmoch, ako si ženy sleduju teplotu a zhanaju manzelov, aby ich oplodnili, tak som to vzdy odcudzovala. Ze mne sa taketo nikdy nestane a nikdy to robit nebudem.....a aha, len prvy mesiac sa snazime a meriam uz 5 mesiacov. Ale nie je to zle, aspon vies, ako sa Tvoje telo sprava. Ja som to sledovala kvoli nepravidelnym cyklom, aby som vedela, ako fungujem. Stal sa z toho ranny ritual a rutina. akurat teraz nemozem dospat, lebo som na teplotu strasne zvedava🙂 aspon sa mam na co tesit......
zuzimalinka
2. feb 2014
@petulla28 😉 no uvidime asi aj ja tak dopadnem. Som si vseimla ze ake ranostajky ste😉 mna vcera odvalilo uz o siedmej vecer 😛 .bohuzial tenmenzes ako na stieraci los..dostanem nfostanem a kedy... 😃 ale tusim inofolic mi to trosku skratil..uvidim tento mesiac. Beries nejake vitaminy?
nezaaabudka
2. feb 2014
@petulla28 ja sa uz necitim nijako špecialne, prsia nebolia, unavena som uz vyse roka z nocneho vstavania k dcerke, takze ma chytaju pochybnosti po tom bielom teste 😕 zajtra rano si zacnem uz aj ja merat teplotu, len ndmam nastudovane, ze ci sa nezvysuje aj pred mrchou.
Pocuj a kvoli tebe som po troch hodinach tahala test z koša či sa nahodou daco nezmenilo a nic, tak mam dalej depku 😛
petulla28
2. feb 2014
@zuzimalinka Držím Ti palce🙂 no ja nemozem spavat vobec tieto dni, furt sa budim, pritom som priserne unavena......brala som inofolic od septembra. ten som dobrala v den ovu a nasadila som si cistu listovku. beriem cecko a niekedy magnezko.....aj napriek tomu, ze som brala inofolic tak dlho tak som mala cykly min. 33 dní a max. 38 / to bolo predch. cyklus/......takze niekomu skrati niekomu nejako neovplyvni. ja som vzdy mala dlhsie cykly.......
petulla28
2. feb 2014
@nezaaabudka nemaj depku, je este skoro. uzite si dnesne vyrocko a skus na to nemysliet 😃 joj tak takuto strategiu vytahovania testu z kosa som tu nechcela zaviest 😃 . No ked si nemerala doteraz teplotku, neviem ci ti to nieco napovie. mozes mat hocijake teploty pocas cyklu. Tesne pred menzesom teplota zvykne klesat, jeden dva dni predtym, ale aj nemusi. Uz som mala aj taky cyklus, kedy mi M prisla a teplota klesla az ked mi zacal M......takze to je podla mna celkom zbytocne teraz, skus sa nestresovat, ak by si bola tehu, tak ti to moze skodit, bud v klude. ja viem, ze sa mi to lahko povie, ale venuj sa radsej inym veciam.....a usmej sa 🙂
zuzimalinka
2. feb 2014
@petulla28 diik aj ja Tebe mc drzim prsty..citaka som ze to u Teba vyzeta nadejne tak tfuj tfuj 😉..ja som si dala femibion 800ale pojdem si asi predpisat kys.listovu..aeste hlivu na imunitu..v predoslom tehotenstve som nasadila mala som katastrofalne kutiky od 3mesiaca..dufam ze tentoraz sa mi vyhnu 😉
nezaaabudka
2. feb 2014
@petulla28 dakujem 😉 vies, clovek ostane samozrejme trosku sklamany, ale este je cas. Idem teda za mm a uz hadam do tej stredy/stvrtka vydrzim 🙂

A vy ostatne kocky ako? Ktora najblizsie testuje?
zuzimalinka
2. feb 2014
@petulla28
@nezaaabudka musime skusit nedepkovat..ked ale najradsej chceme nech to vyjde hned ale bohuzial niekedy to ide inak..baby aj ja som z kosa vytiahla a nieco sa mi tam mari 😃 alebo si to tam len chcem predstavit 😃 kukam na to kazdu vhvilu pod kadejakyminuhlami 😃 no myslim ze mam bujnu fantaziu...
zuzimalinka
2. feb 2014
@nezaaabudka tak uzivaj chvile s mm 😉 ja skusim zajtra..uz dnes som vhcela ale nechcembyt sklamana tak zajtra hadam skusim... 😉 a ked nic..no co uz skusim dalej..len nejak zabudnut na to ze planujeme ..to uz potomani milovanie nie je je to niekedy divne neviem to dostat z hlavy 😃
nezaaabudka
2. feb 2014
@zuzimalinka presne tak 😃 a ty mas kedy dostat mrchu?
zuzimalinka
2. feb 2014
@nezaaabudka to keby som vedela..chodi ako sa jaj zachce...mam lubovolne od 30do 45 niekedy prekvai po 26 ]-( tak cakam a sledujem sa 😃
petulla28
2. feb 2014
@zuzimalinka
@nezaaabudka
baby ja z vas nemozem, s tym kosom sa tu dobre rehocem. Zuzi, verim, ze to nie je len halucinacia 🙂
petulla28
2. feb 2014
@zuzimalinka a mas aspon aku taku predstavu, kedy mohla byt ovulka? ci necitis ju?
nezaaabudka
2. feb 2014
@zuzimalinka jaj, tak drzim palce, nech sa zadari co najskor 😉

@petulla28 zvedavost vyhrala, ale bud ste so Zuzkou obidve tehu a ja nie, alebo mam iny test 😛
sue250
2. feb 2014
baby ten chat sa tu poriadne rozbehol a to som tu nebola pol dna) Zdravim nove baby!!! Petulla28 neboj bude dobre! Ja mam tiez testy od lauritky objednane dufam ze su dobre lebo tie iste som mala z mmb a povedala mi doki ze su blbe. tak preto som sa pytala Lauritky ci ste spokojne. Ja mam dnes teplotu rano 37,4 mne z toho normalne smiesno))))))))))))))) Na mna zostupil duch svaty)))
zuzimalinka
2. feb 2014
@petulla28 robila dom si tento mesiac prvy krat ovuvsom podla vsetkeho mala 23tieho 😉 aspon raz budem vediet kedy bola... 🙂 inak mam doma len pepino testy..je vobec rozdiel v testoch? 🙂
@nezaaabudka
zuzimalinka
2. feb 2014
@nezaaabudka asi to bude testom 😃 kukla som sa zas na test a nebidim nic vyhodila dom ho... 😃
zuzimalinka
2. feb 2014
No nic baby idem sa prejst lebo som jak vyvrhnuta velryba 😃 od tehotenstva mi ostalo 5kil a tak som si zvykla pestovat gaucovu kulturu ...budem jak slon 😃 peknu nedele zatial 😉
bar12
2. feb 2014
@zuzimalinka zevraj pepino testy su z tych nekvalitnejsich 😞
z par kileciek navyse si nic nerob, buducemu miminku urcite nezaskodia 🙂 ale na cerstvy vzduch treba chodit veru, lebo ked clovek doma zasadne a nevylieza, tazsie sa s tym potom nieco robi 🙂 neviem ako u vas, ale tu od noci stale prsi, takze dnes neviem, ci sa von dostanem..hadam aspon na chvilku s malym...
aj Tebe peknu nedelu 🙂
bar12
2. feb 2014
a idem si dat kys. listovu, ste mi pripomenuli...naposledy som si dala asi pred tyzdnom...som totiz hrozna v tychto veciach, kym mi to niekto nenaserviruje kazdy den pred nos, tak zabudnem 😃
nezaaabudka
2. feb 2014
@bar12 ja som si kys. listovu kupila len predvcerom, zabudla som, ze to treba papat :-N
@zuzimalinka prijemnu prechadzku prajem, aj ja asi niekam pojdem, lebo mm robi nieco do prace. Ja som po porode uz mala aj povodnu vahu, ale po sviatkoch som prestala kojit a uz mam viac 😛
jarus8
2. feb 2014
@petulla28 drzim, dnes idem k nasim za synom- bol na prazdninach a vratim sa az v utorok po praci, takze nebudem pri testoch a potom je to uz len par dni, to nejako vydrzim. Testujem az v piatok 🙂
bar12
2. feb 2014
@jarus8 sikulka, ako si to zariadila 🙂 tak vela trpezlivosti tych par dni potom a ked uz testnes, nech je to tam!! 🙂
@nezaaabudka ja s vahou tak isto... Kojenie ma uplne vystavilo, nikdy som taku peknu postavu nemala ako toto leto.. Nikde ziaden tuk a prsia trojky 😃 v nomembri som maleho odstavila bo uz som mala velmi malo mlieka a vaha sla hore..kojenim som schudla na 51, pritom moja bezna vaha je 53,54.. Ale teraz prsia bcka, dost odmaknute 😃 a vaha 56.. Uz len rychlo otehotniet nech sa to strati 😃
meggie1984
2. feb 2014
Ahjte, posledné dve strany som len prebehla, ťahám tretiu dvanástku v robote a cez mobil sa mi tu ťažko číta a ani času nie je...

Ja by som mala mať mrchu okolo 08.02., cyklus mám 29-28dní, tak +-.
Nfúknutá som ako balón, pichá ma ako pri ovulácii a teda o mokre mi hovorte, ako voda, len som to tu tak rýchlo prebehla, že neviem, čo ste o tom presne písali :-| Skoro úplne číry, miestami mliečny hlien ale brutálne vodnatý.

No hádam Vás dočítam, nech som v obraze 😎
meggie1984
2. feb 2014
Je nás tu viac na 07.02-09.02. čo nečakáme mrchu 😃
siska765
2. feb 2014
@zuzimalinka jeeej ahoj ,tak sa tu stretavame 🙂
nezaaabudka
2. feb 2014
@bar12 no mi hovor, mne sa dcéra odstavila sama po 14-tich mesiacoch teraz na troch kráľov a ja som z kojenia nejako extra nechudla, ale zasa ani nepriberala. Došla som na pôvodnú váhu (teda pred prvým tehu) a to bolo 52 kg a teraz 54 a len by som žrala :-p 😃
nezaaabudka
2. feb 2014
@bar12 a výšku máš akú? Ja len 164 cm 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli