Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

petulla28
2. feb 2014

@sue250 este mi nemeska.zajtra mam termin.ak to mam dostat,nech to radsej dotanem.ak mam byt tehu tak urcite nepojdem lekarovi tak skoro a stresovat,ak nic neuvidi.ak by mal byt aj dalsie dni test pozitivny,a mala by som velke bolesti alebo silne spinenie,tak pojdem lekarovi.kto tu spominal,ze partner lezie priserne na nervy?ja mam v tejto chvily toho mojho chut zabit.furt sa ma pyta co mi je...asi explodujem.....

sue250
2. feb 2014

petulla28 ja som myslela ze ti meska uz tyzden asi som zle precitala prispevky, tak len odychuj, dnesok asi ma nejaky zly vplyv lebo aj ja mojho by som zabila, furt mu daco vadi. Booooze asi ma kramy. 😠

petulla28
2. feb 2014

@sue250 mozno preto si to myslis,lebo som 36 DC.ale ovu bola az na 23 DC.

nezaaabudka
2. feb 2014

@siska765 neboj, určite bude všetko dobre a ja verím, že všetko je v hlave. Tak šup pozitívne myslieť a o chvíľu tu budú samé koľajnice 😉 🙂

nezaaabudka
2. feb 2014

Ach keď čítam akými veľkými trápeniami ste si prešli, tak mi je to hrozne ľúto a veľmi vám prajem, aby ste to už nikdy nezažili a už naozaj len otehotnieť, vynosiť zdravé dieťatko a potom byť dobrou mamičkou - to vám všetkým želám baby!!!

petulla28
2. feb 2014

babulky, idem mat asi vykriky do tmy. Je mi hrozne zle. od zaludka. Mam pocit, ze sa povraciam. Kiezby som aspon vedela, ci sa mozem z tychto nechutnych nevolnosti tesit, alebo je to len nejaka viroza a zajtra pridu kramiky......zacinam mat trosken stres....kde je moje pozitivne zmyslanie? opustilo ma, rychlo ma povzbudte, lebo ma drbne 🙂 sorry za vyrazy.......

nezaaabudka
2. feb 2014

Kočky ktoré ste už boli tehu, chcem sa opýtať jednu somarinu. Pri prvom tehu som mala dve čiarky na teste až na 30-ty deň od poslednej mrchy. Dovtedy ani duch.. nič. Myslíte, že ak by som znova otehotnela, tak sa toto bude opakovať? Ja viem, že všetko môže byť ináč.. ale cyklus aj všetko mám stále rovnaký. Vtedy som si dala vínko, lebo mi meškala mrcha a test nič neukazoval a na druhé ráno odrazu duch.. Tak nechcem teraz stresovať či príde mrcha či som tehu.

nezaaabudka
2. feb 2014

@petulla28 možno je to nervozita a aj to tehu dokopy 😉 Neboj, určite je všetko v poriadku. Možno si aj začínaš uvedomovať, že tehotná naozaj si a podvedomie pracuje, tak aj z toho si trošku mimo. Poriadne sa zhlboka nadýchni a vydýchni, vylož si nohy, daj si pohár vody a zapni nejaký pekný film. Vypni,oddychuj, zapáľ si sviečku, porozprávaj s niekym a uvidíš, že bude lepšie 🙂 Však aj my tu z teba máme žalúdočnú nervozitu, lebo ti chceme gratulovať o sto šesť a ty nás držíš v napätí 😀 😀

zuzimalinka
2. feb 2014

@petulla28 nmoja...hlavku hore bude co ma byt..mozno mas tehotensku nevolnost...a mozno ako pise nezabudka tak velmi chces vediet..daj si kupel teplu vodu s citronom...kludnu hudbu...my sme viac napata s Teba... ;) sup oddychovat..psychika je svina vie zamavat s nami. Cmuk

petulla28
2. feb 2014

@nezaaabudka mozno je to len ta nervozita. ja si praveze vobec nepripustam tehu, teda raz tak, raz tak. ako schyzofrenik 😀 😀 😀 dufam, ze zajtra uz bude vsetko jasne a oznamim vam uz narovinu, ze co a ako.....nech ste zo mna neni nervozne :D :D :D :D. ja sa ani necudujem, ja neviem vydrzat sama so sebou :D :D :D :D :D ale mas pravdu, idem kukat telku a skusit na to nemysliet......diky moja. tebe drzim palec, nech to tento mesiac vyjde. tfuj tfuj tfuj pre stastie 😀

petulla28
2. feb 2014

@zuzimalinka Dakujem peknucko, si milá. babulky, ja verim ,ze tu pridem sirit uz len pozitivnu energiu. Negativne mi zakazte :D :D :D :D ale trosku ste ma rozveselili, diky 🙂

zuzimalinka
2. feb 2014

@nezaaabudka vies ze vobec netusim ako som to mala? Neponahlala som sa nejak s testami 😀 to len teaz stresujem 😉

zuzimalinka
2. feb 2014

@petulla28 vsak na to tu sme..daj si za poharik..svet bude aky lahky 😀

nezaaabudka
2. feb 2014

@petulla28 tú teplú vodu vo vani by som vynechala, radšej len tú sviečku si zapáľ 😉 A ďakujem, ja som mala potešiť teba a nakoniec si ty mňa potešila 😵

zuzimalinka
2. feb 2014

@nezaaabudka mas pravdu..ale tepla voda by nevadila horuca nie ale naco..ten poharik by pomohol 😀 idem si dat asi za poharik jagra lahsie zvladnem tie biele testy..svine aspon duch by mohol byt 😀

nezaaabudka
2. feb 2014

@zuzimalinka ja som si dnes cervene vinko dala 😀 testujem znova az v stredu, ak mrcha nepride. Teraz mam take stavy, ze raz som smutna, ze to nic z toho a potom zasa pride naval pozitivizmu a hovorim si, ze vsak este ozem byt tehu. Do stredy mi dufam neprepne z toho 😀

Mala tu byt tema: Ako cakat na kolajnice a nezblaznit sa! 😀

siska765
2. feb 2014

@nezaaabudka noooo ta to by bola dobra tema 🙂

zuzimalinka
2. feb 2014

Presne tak 😀 a potom ako byt tehotna a nezblaznit sa 😀 to bdem potrebovat ja uz pijem poharik...mam krce asi ide mrcha..svina.
@nezaaabudka

petulla28
2. feb 2014

@nezaaabudka neuveris ale podobna tema tu fakt je.ako otehotniet a nezblaznit sa.vidim,ze nie som sama,co je ako na hojdacke.ja sa momentalne utesujem tym,ze pozeram tehu grafy bazalnej teploty a kazdy druhy,treti tam ma poznacene spinenie.tak idem buvat kludna a dufajuc ze rano mrcha nedorazi ..

nezaaabudka
2. feb 2014

@zuzimalinka budes tehula a my ta budeme podporovat, aby si to zvladla az do finale bez zblaznenia 😉

nezaaabudka
2. feb 2014

@petulla28 parada, tak viac necitaj a chod spat takto s dobrou naladou, dobruuu nocku 😉

zuzimalinka
2. feb 2014

@nezaaabudka dakujem moja...vazim si to ....idem kukat tv..prajem vam kradne snicky 🙂
@petulla28

nezaaabudka
2. feb 2014

@zuzimalinka aj tebe pekne snicky 🙂

zuzimalinka
2. feb 2014

@bar12
@nezaaabudka zajtra sa vidime...virtualne dobru nocku ;)

lucia1002
2. feb 2014

@sue250
@strihalka dakujem baby, tak idem objednat...lebo ma nebavi tolko penazi za to vyhadzovat v lekarnach a drogerkach :D

lucia1002
2. feb 2014

@mily7 my sme si prvy cyklus po vysadeni davali pozor, no ten druhy sme sa na to vykaslali a sli sme na to...aj som si bola ista ze sme sa trafili a nic...ja to zatial chcem nechat na prirodu...nechcem to nejak moc silit, jednoducho ked to pride tak to pride...teda tak si to vravim...ale isto zas budem narvozna jak pes ked budem cakat na MS :D ked ja som mala teraz 40 - 45 dnove cykly po vysadeni, tak ani by som nevedela ked mam zacat pouzivat ovu testy....preto by som si zatial chcela zacat aspon meriat bazalku..no ale uvidim dokedy ma to bude bavit :D podla vypoctov by som mala mat ovu az 22.2 tak som zvedava...sak dovtedy sa zblaznim od cakania...

bar12
2. feb 2014

@zuzimalinka dakujeme, aj tebe 🙂

lucia1002
2. feb 2014

Dievcata, treba oddychovat, relaxovat, pripadne si najst nejaku cinnost a nemysliet na to...Hned vam bude lepsie 🙂 sice mne sa to lahko teraz hovori, lebo mna toto caka az za nejaky mesiac 🙂 ale snad sa z toho nezblaznime a vyjde to vsetkym, ktore tu teraz stresuju 🙂 a ak nie, tak tak na dalsi mesiac to uz budem s vami prezivat aj ja a potom nam to uz vsetkym urcite vyjde!!! treba verit a ziadne negativne myslenie! vsetkym vam drzim palceky 🙂

bar12
2. feb 2014

@petulla28 uz len chvilocku vydrz a budes na istom!! suhlasim uplne s tebou, aby si nebezala hned k lekarovi, je uplne jasne, ze by tam este nic nevidel! a ani nie kazdy lekar je ochotny hned brat krv, aby sa to potvrdilo...vo vseobecnosti to gyndaci nemaju radi, ked tam zena prvy den po meskajucej ms nabehne s tym, ze je tehu...co ma on s tebou robit?? ja som pri synovi sla az v 9tom tt a sla by som tak znovu, ale kvoli prekonaneho MA by ma gynekologicka asi niekam pohnala, keby pridem tak neskoro...ale skor nez v piatom tt nepojdem, nech uz vidim aj srdiecko , ked uz 🙂 tzn tak dva tri tyzdne po meskajucej ms...
a z tvojich stavov si vobec nic nerob, su uplne normalne, ale chapem, ze je problem to vysvetlit priatelovi :D ked ho chces drzat este v nevedomosti 😀 presne poznam tie stavy, ked si sama sebe leziem na nervy a nemozem obstat seba ani okolie...hruza ☹ mavam to vzdy tak tyzden pred ms a pri synovi som to mala cely prvy trimester!!! bola som neznesitelna, priatel v tom case chcel riesit svadbu a ja som nechcela ani pocut! 😀 nastastie sme byvali spolu dost malo, tak som ho mojich nalad dost usetrila 🙂 trosku mam z toho hrozu, ci to bude znovu tak, ak to pride...
myslim, ze zajtra rano z nas vsetkych tu diskutujucich budu ranostajky vdaka tebe 😀 a nasej zvedavostiiii 🙂 hlavne, nech je to tak, ako to ma byt 🙂 dobre sa vyspi a skus trosku vypnut a nemysliet na to, lebo aj vdaka tomu nemas potom plnohodnotny spanok ☹ a to je teraz dost dolezite 🙂

bar12
2. feb 2014

stale chodim curat a ked som dnes poupratovala cely dom, tak mi aj zle bolo....koki to uz kde sme, ked mam tehu priznaky este pred uhniezdenim 😀 😀 😀 😀 😀 😀 je vobec nejaka sanca, aby sa zena snazilka nesledovala tak?? lebo takto skor ako v porodnici skoncim v cvokarni..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre