Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
zuzulienkaaaa
6. feb 2014
@siska765 aha, a Tebe to lekár tak odporučil brať? lebo na krabičke píšu 1x denne, len viem, že sú baby, ktoré berú 2x...
nezaaabudka
6. feb 2014
@petulla28 tak veľa šťastia, nech sa ti darí moja.
ankaluk
6. feb 2014
@nezaaabudka ja uz nepisem na tuto stranku kedze sa nam uz podarilo otehotniet.U lekara som este nebola,on objednava az ked je zena cca 5 tyzdene tehu.Drzim vam vsetkym palce nech aj vam sa zadari 😉
siska765
6. feb 2014
@zuzulienkaaaa ano doktor povedal ze 2xdenne raz je slaba davka,ja som mala aj nepravidelnu MS,ale je to len doplnok,nema ako uskodit,teda bud pomoze alebo niekomu nepomoze.ale uskodit neuskodi.viac doktorov mi to potvrdilo,ja som brala 2denne po dobu cca 2 mesiacov kedy som uz otehotnela a nebrala uz viac,uz nebolo treba
coffea
6. feb 2014
@nezaaabudka ahoj, momentalne cakame na schvalenie od poistovne. Hned po schvaleni bezim do lekarne po lieciky na stimulku vajicok. Tak dufam, ze to dobre dopadne
didulienka11
6. feb 2014
@rybkaa idem testovat 😃
didulienka11
6. feb 2014
@petulla28 plne ta chapem...prajem ti vela vela stastia a hlavne POHODY 😃
nezaaabudka
6. feb 2014
@ankaluk tak gratulujem a krásne tehuľkovanie prajem 😉
nezaaabudka
6. feb 2014
@coffea určite to dobre dopadne 😉
zuzulienkaaaa
6. feb 2014
@siska765 no však toto...ja mávam pravidelnú MS, aj ovuláciu mávam....tak zvažujem, či mi stačí 1x denne, alebo 2x...ďakujem, že si odpovedala 🙂
rybkaa
6. feb 2014
@petulla28 Držím ti prsty, nech vaše snaženie nie je márne a čoskoro si nájdeš vytúžené // 🙂 Plne chápem, že ťa to tu deprimuje, mňa niekedy tiež, niekedy mi to ale pomáha, že nie som sama....možno sa niekedy vrátiť, ale už len ako tehuľka 🙂
siska765
6. feb 2014
@zuzulienkaaaa no tak potom preco ho vlastne chces brat?
rybkaa
6. feb 2014
@didulienka11 netrpezlivo čakám výsledok 🙂
rybkaa
6. feb 2014
@ankaluk blahoželám a prajem pohodové tehotenstvo a krásne zdravé bábo 🙂
ankaluk
6. feb 2014
@rybkaa dakujem,ja vam prajem aby ste boli tiez tehulka 🙂
didulienka11
6. feb 2014
@rybkaa nic :/ minule som mala na 15. den, tak este nestresujem...aj ked zevraj mam polycysticke vajecniky ( o com som donedavna netusila, kedze syn bol na prvy sup) a mam ocakavat, ze kedykolvek ovu ani nebude :/ nechem tomu verit 😃 a nebudem hehe
jaja9891
6. feb 2014
@nezaaabudka jeee,uz som aj zabudla,ze som tu prispela,ja cakam na prvu MS po umelom prechode 😞 no nejako nie a nie prist a potom hura na snazenie,zatial mi lekari nadej nedali,vraj vsetko sa uvidi... len ma stale trapia nejake tie bakterie 🙂 tak sa drzte vsetky a vela stastia,nech uz coskoro budeme 2v1 🙂
danielle37
6. feb 2014
@nezaaabudka Ahojte.... no ja ešte reparujem svoju pečienku 🙂 ale ideme na to v tomto roku tak uvidíme... v práci sa tiež potešia 🙂 takže držím palčeky
nezaaabudka
6. feb 2014
@jaja9891 aj tebe veľa šťastia 😉
@danielle37 aj tebe držíme palce!! 🙂
rybkaa
6. feb 2014
@didulienka11 tak to ešte počkaj, ešte to možno príde o pár dní 🙂 ja som tiež robila test, včera bol taký akoby pozitívny, hoci mu ešte chýbalo, no dnes už bol negatívny, len svetlý pásik bol, ale mám dáke krepé testy z Číny 😃 tak neviem, či im aj veriť 😃 no dnes je už aj bielok, teplota klesla, takže ovu asi tu 🙂
majusik26
6. feb 2014
Ahojte babi mňa bi zaujímala vaša reakcia na to že keď mam plodne dni mávam bolesti počas styku 😞 ako bolesti pri vaječníkov alebo tak a neviem či to je cysta ale mávam to stále cez plodne dni mate s tým niektorá skúsenosti :-|
zuzulienkaaaa
6. feb 2014
@siska765 lebo som čítala všeobecne o inozitole, že prospieva dozrievaniu vajíčka, aj ku kvalitnej výstelke maternice...myslím že ho netreba brať len keď má žena nepravidelné cykly...pre mňa len bola otázka, že ako často, pokiaľ iné problémy nemám... 🙂
janituska
6. feb 2014
@nezaaabudka ahoj ja este nie som tehu 😞 ale dufam ze tento mesiac to vyjde a ty ako?
zuzka0405
6. feb 2014
@rybkaa Ďakujem. Tak zatiaľ som tu s Vami 😉
4 testy sú // ale istota bude až keď dr. povie,že je všetko ok....
nezaaabudka
6. feb 2014
@janituska takmer všetky čo som nárazovo vytiahla z témy sú na tom rovnako. Verím, že už sa na nás usmeje šťastie. Držím palce aj tebe 😉
janituska
6. feb 2014
@nezaaabudka Dakujem podobne 😃
bar12
6. feb 2014
@majusik26
ahoj 🙂 mavam presne to iste...v case ovu ma vzdy boli jeden vajecnik a v ten den pohlavny styk nie je vobec prijemny 😞 nemyslim si, ze je to cysta, boli ta dozrievajuci folikul, ktory je pred prasknutim a ta bolest je podla mna sposobena tym, ako tlaci na stenu vajecnika...hned ako sa vajicko z vajecnika uvolni, bolest ustane...takze uplne staci mat styk este pred tou bolestou alebo hned ako bolest odoznie 🙂 ziaden strach, si uplne zdrava a jedna z tych stastnych, ktora presne vie, kedy ma ovulku 🙂
lejluska
6. feb 2014
@rybkaa nooo tak ja tomu silno verím, že tentoraz ak to príde tak to aj výjde 🙂 a všetko bude OK až do šťastného konca 😉
@nezaaabudka veríííííím tomu 🙂 v sobotu by mala dojsť "krásavica" ale tak dúfam, že nepríde 🙂 A ka príde tak už poslednýkrát potom už nepríde bo si s ňou vybavím 😃
majusik26
6. feb 2014
@bar12 no ano a preto nie a nie otehotniet 😞
lejluska
6. feb 2014
@majusik26 Aj ja to tak mávam 🙂 Ale to je OK, mňa na striedačku každý mesiac bolí raz 1 raz 2 vaječník 🙂 Ale ako napísala @bar12 si jedna z tých šťastnejších, že presne vieš kedy máš ovulku 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli