Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
bar12
8. feb 2014
@yvetta to je krasne 😃 nam sa prve nahodou podarilo, planovane bolo az na tento rok 😃 dufsm, ze mas pravdu a co chvila tu z nas budu same tehule! 🙂
nezaaabudka
8. feb 2014
@bar12 ja mám pol kila dole, tak tiež som konečne rada, dosť ma to prekvapilo, lebo v poslednej dobe išla rýchlo hore 😉 Aspoň niečo
nezaaabudka
8. feb 2014
@yvetta ani neuveríš, ale si mi pripomenula, že aj ja som to takto pri prvom dieťati urobila - myslím to s tými tampónmi, normálne som na to zabudla 😃 TAk teraz skončí mrcha a balenia odkladám na dllllho 😃 :-p Držím palce, nech sa aj tebe zadarí čím skôr. Ja verím, že sa to už podarí 😉
majkuska
8. feb 2014
@rybkaa a @bar12 ono ani nejde o to, ze ta ciarka je blizko len ked som si porovnala obidva testy tak prave na tom je ta testovacia cela cast kratsia oproti prvemu a na fotke to tak mozno vyznie. Vsimnite si aj ta biela folia z lava je dlhsia preto to takto vyznie, ale ked som porovnala z prveho liniu a na dolnom ciarku tak sedeli presne.Neviem ci chapete ako to myslim. Ale skvor ma metie to, ze najprv to bolo do polhodky rozmazane a tak zretelnejsie to bolo az po hodine. Ale nejak sa nad tym nezatazujem, rano som bola viac rozcarovana, ze co to je. Ak sa podari otestujem v pondelok rano to bude 12 DPO bude to bud alebo.Nejak to ani netrapi, lebo je to prvy cyklusnco mi to je jedno resp skor po tom zazitku z utorka zo srdcom som nechcela byt. Takze stojim na zemi co sa tyka tehotenstva a aj to nahodou vyjde, tak to tak asi ma byt, neviem steasny zmetok v sebe citim
zipsy
8. feb 2014
@nezaaabudka ahoj, no, ja sa snazim, snazim 😉 ale muzovi sa velmi do druheho baba nechce, takze je to o nicom ... blizi sa teraz ovulka, tak uvidime 🙂
nezaaabudka
8. feb 2014
@zipsy vieš čo, môj chce druhé bábo, ale vždy keď príde čas na "TO" milovanie, tak sa cítim aj tak ako nejaká stíhačka :-p 😃 Tak držím palce
emilly
8. feb 2014
@zuzulienkaaaa brala som ho 2 x denne cca 8 dni 🙂
moschino1986
8. feb 2014
Baby mám už odpoveď na svoju otázku O boľavých vaječníkoch.Sestrička U gynekológa povedala
že je to normálne pri inofolicu.no objednala
má síce až na apríl.ak chcem skôr tak 10E prednostne.😞 hrozne
yvetta
8. feb 2014
@zipsy - jaj som prave na teba myslela, ze kde si a ako sa Vam dari 🙂
@majkuska - a to uz na 12DPO bude vidiet ci si alebo nie? nie je to skoro ...
@moschino1986 - to co je inofolic? mna bolia vajecniky teraz po potrate viac ako zvycajne citim vsetko viacnasobne :-S :-o
majkuska
8. feb 2014
@yvetta nobud zosilnie alebo nebude žiadna
strihalkaautor
8. feb 2014
@majkuska me ta druha carka prijde akokeby bola na psatnem miste...co jeto za tets,?
strihalkaautor
8. feb 2014
@majkuska aha uz jsme se docitala...no mamatest ypraveze kdysi davno boli velmi spoelhlivi, ale za posledni rok je na ne vic nadavek nez spokojenosti...😞 zacali flakat vyrobu a delaji falosne duchy 😞
rea92
8. feb 2014
@tinus999 mne prisla riadna MS uz od zaciatku...ziadne spinenie.
rea92
8. feb 2014
Takze tento mesiac z toho ocividne zas nic nebude...vsetci traja totiz mame crevnu chripku....a ja mam prave teraz plodne dni... Ach jajjj... 😞
didulienka11
9. feb 2014
@rea92 ja som mala tento vikend manzela na lyzovacke mimo domu a to som bola akurat 11-13. DC takze tiez sa bojim, ci sme tym padom nepreflakli ovulku, lebo som si pre istotu nerobila testy, lebo keby vysli pozitivne, tak sa zbytocne nervacim.... :/ Dufam, len ze minuly mesiac som mala plodne dni tak 15., 16. DC ze to bude ten pripad aj tento mesiac.....
nezaaabudka
9. feb 2014
ahojte kočky, tak ja mám asi alergiu na kyselinu listovú, teda zatiaľ konkrétne Femibion... porazí ma. Mali ste to niektorá? Ja som špekulovala, že z čoho mám vyhádzané ústa aj na lakťoch akoby ma komár poštípal.. svrbelo to. A nič nové som nejedla.. tak som to napísala do Snažiliek a tam sa s tým už jedna baba stretla a dnes ráno mi to potvrdila susedka, že aj jej sa toto robilo..
Neviete čo teraz? Čo mám iného brať?
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka vobec nic sa nedeje 🙂 ak mas rada zeleninu a kazdy den nejaku zjes, jej potreby budu podla mna v pohode pokryte 🙂 ja som pri synovi brala az od konca tretieho mesiaca a to uz nie je az take potrebne a aj tak mu to nechybalo 🙂
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka ale kludne to moze byt aj znackou! Skus si dat pauzu kym vyrazky nezmiznu a potom skus este inu znacku..
bar12
9. feb 2014
@majkuska chapem co myslis, nekukala som to tak precizne 😞 zajtra rano budem zase empaticka a cakat na tvoj prispevok 🙂 nech je testik jasnejsi!!
rybkaa
9. feb 2014
@majkuska hej chapem, mozno to bol len vadny test 🙂 tak som zvedava co zajtra , drzim prsty 🙂
@zipsy ahoj, rada ta tu vidim 🙂 tak ho proste pritlac a bude 😃 nehovor mu, ze mas ovu, ale ze sa chces milovat len tak 🙂
@nezaaabudka ja som ho nebrala, tak neviem...nepisu nieco v navode v neziaducich ucinkoch? Ja beriem Mamavit, obsahuje viac kys.listovej a je to lacnejsie ako femibion a tiez je k tomu vzdy nejaky darcek, neziaduce ucinky ziadne, berem ho od augusta 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 vieš, keď gynekológ aj všetky články stále píšu veľkým bu bu bu, že musíme kyselinu listovú, lebo už zelenina v obchodoch neobsahuje dostatok vitamínov.. a dieťa môže byť postihnuté, zle sa vyvíjať.. no tak neviem teda čo robiť. Asi naozaj chvíľu počkám a potom skúsim inú značku =-)
@rybkaa ďakujem za tip, vyskúšam.. Darček je k tomu? - to chcem 😉 😃 😃
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka ano ano lebo ide o biznis 😃 ktora matka by to riskovala?? Preto mam syna zdraveho ako buk 😃 kedysi ani netusili, ze nejaka k listova existuje a celkom zdrava populacia sa rodila 🙂 ale nie, ved aj ja ju teraz uzivam, len si myslim, ze sa jej priklada vacsi vyznam nez treba... Naozaj skus inu znacku a skus cistu, bez nejakej kombinacie s inymi vit..je ich vela, tak drzim palce aby si sa trafila do dobrej, kt nic nesposobi 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 veď toto, že o kyseline listovej sa hovorí len posledné roky, naše mamky ani netušili, že také niečo je.. Niečo hádam vymyslím.. len akosi sa to zhoršuje a to som dnes už nejedla tabl. =-)
zipsy
9. feb 2014
@rybkaa ja mu to ani nehovorim, ale tak vie pocitat 🙂 a vie kedy to asi tak ma byt ... a ak chlap nechce, tak dieta nebude. vies ako. On nie je vyslovene proti, po potrate ma utesoval tym, ze neboj, hned urobime dalsie. Ale potom ho to preslo a ze ved kludne mozeme mat jedinacika....a ze nebudeme nic silit, vsetko bude ako ma...no ale ja by som tomu rada pomohla...zachvilu nastupujem do roboty, tak mam z toho depky :-|
didulienka11
9. feb 2014
@nezaaabudka - mlady jacmen od firmy Green Way! Uplne top! Jeden pohar mas ako keby si si dala tanier zeleniny 😉 Tu trosku o zelenom jacmeni: http://www.zelenepotraviny.delnicky.sk/mlady-ja...
rea92
9. feb 2014
Napriek chorobe dnes predsa len sexik bol 😃 . Tak snad tam tie spermie pockaju tak zo 2 dni 🙂 .
didulienka11
9. feb 2014
Dievcata neviete mi povedat, preco sa neodporuca snazilkovat kazdy den ale kazdy druhy? Teraz nemyslim, kazdy den pocas celeho mesiaca 😉 Ale pocas nejakeho toho vytipovaneho tyzdna....Uz nieklko krat som to citala/pocula, ale nikdy som sa nedopatrala dovodu...
strihalkaautor
9. feb 2014
@didulienka11 aby se stacili nasbirat spermijky ted ytak aby bol dobry pocet a hlavne kvalita, ktera je nejlepsi kdyz jsou spermijky stare 2-3dny 🙂
stellamaris
9. feb 2014
@didulienka11 neviem,preco sa kazdy druhy den odporuca,ale my sme sa snazili denne aj niekokrat a vyslo nam to hned prvy mesiac.S kazdym druhym dnom sme nepochodili 😃
sue250
9. feb 2014
baby ako chuti ten zeleny jacmen?

Začni písať odpoveď...

Odošli