Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
didulienka11
9. feb 2014
@sue250 nie je to nejaky super skvost, ale ja si zarobim jednu cajovu lyzicku do deci vody a to supnes do seba, takze to nevadi 😉
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka to ti este moze, este akoby dochadza jej ucinok, par dni ich este mozes mat, aj ak ju brat nebudes, ale potom to uz hadam bude miznut 🙂 @mily7 inak baby dnes som si bola dat do tela....s mm sme boli vonku na obed na bicykli na hodku a pol a ledva beham 😃 dufam, ze sa mi dobre prekrvila aj maternica, nech ma krpcek pekne vystlane na uhniezdenie 😃 citim sa fajn, horsie budu zajtra schodyyy 😃 😃 😃
borsanh
9. feb 2014
Dievčence rozhodla som sa že v stredu si urobím test lebo mám ma bolia dáko prsia čo ma nikdy predtým neboli 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@borsanh držím palce!!!!! 😉
bar12
9. feb 2014
@borsanh tak budeme testovat spoluuu 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 jaaaj ten pohyb ti v dobrom zavidim! Ja ked som zbadala na vahe,ze som pribrala, tak som sa totalne opustila a cez mrchu som tu svoju depku aj pekne zajedala sladkym 😛 No uz mi konci, tak zacinam sa spamatavat!
A dufam, ze mas pravdu s tou kys.listovou, lebo sa to neda vydrzat 😞
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka a ved si vravela, ze pol kila doleee 🙂 nesmies sa opustat, jednoducho nie je spravny cas na riesenie vahy! na to budeme mat casu dost po materskej 🙂 a pojde to lahsie dole aj samo, ked zacneme zase pracovat...aj ja mavam vacsinou zravku cez pms a menzes, ale teraz nic 😞 ale ani zle mi nie je, len nemam potrebu jest...iba ked ma hlad prepadne...a aj ta ten vysyp svrbi?
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 hej, pol kila dole, ale z tych navyse :-S a ostatok drzi. A ten vysyp svrbi ako od komara, nemozem sa laktov dotknut, lebo je to potom na nevydrzanie!!!
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 ja mam asi PMS pred mrchou aj pocas nej. Obcas ma fakt chyti depka zo vsetkeho a citim sa taka nepotrebna. Ale nastastie uz mrcha konci, tak znova naberam svoj zivotny optimizmus 😉 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 @borsanh ejha baby, budete mat krasnych Valentinov, verim, ze sa obom ukazu // 🙂😉
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka a nemas doma dithiaden, ze by si si na noc dala? ak to fakt je nevydrzatelne....no presne chapem tvoje pocity! vsak my zeny to mame rovnake 😃 len by to nemuselo byt tak casto a v tomto svojho mm fakt lutujem, ked ma musi znasat 😃 no a prave som si otvorila zavarane hribiky po dlhsom premyslani, co by som si tak dala a na co mam chut.... dala som im prednost pred tortou...tak fajn, lebo torta by sa urcite v noci nalepila 😃
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka vsak len aby si mala pravdu!! 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 smiesne je, ze vcera bola prva noc za 15 mesiacov co sme sa celu vyspali bez prerusenia a ja som nespala kvoli alergii 😛 :-S
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 som ti minule napisala omylom blbost, ze moja dcerka ma 13 mesiacov, lebo na Valentina ma 15! Som zle klikla a uvedomila som si to az neskor. Takze aj vy ste novembrovi?
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka no mna z teba porazi!!! my sme tiez vcera prespali! ale to bolo zatial asi stvrty krat, co sa mu podarilo...a nie po sebe, takze este asi chvilu potrva, kym sa nauci prespavat uplne...prvy krat ked mi prespal celu noc, tak sme mali navstevu, ktorej bolo u nas veeelmi dobre a odisli o tretej v noci!!! pricom slecna bola v tretom mesiaci! juj vtedy som sa ale rozlucila o jednej, pretoze som jedoducho pri tom, ako spaval, viac nevydrzala....a rano sa mi chcelo plakat, co som bola uplne hotova zo styroch hodin spanku a samozrejme na dalsi den uz som bola aj chora...mame asi rovnake deticky 🙂 a cez den ti spava len raz na obed?
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka my sme oktobrovi 🙂 23..
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka a zabudla som napsiat, ze aj ked som sla o jednej spat, boli velmi hlucni a aj tak som zaspala az ked odisli...este som aj bola na mm nasr... , takze asi az okolo pol stvrtej som zaspala 😃
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 hribiky na noc!!! No pekne :-o ale lepsie ako torta, to ano 😃 Moja je 14.11. 😉
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka no co nedas si? ked musis, tak musis 😃 tak tri tyzdne su medzi nimi, sranda 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 taketo navstevy su najhorsie! A aj mne vtedy mala krasne spi a mne to prd pomoze, kedze sa nevyspim :-S Ale tato noc bola u nas prva cela!!!
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 ja som mala terminy 24.11 a 25.11 a nakoniec 14 sa narodila 😉
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka super, aj tusis, cim to bolo? ci ziadna zmena tomu nepredchadzala?
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka dobre, vsak pripravena uz bola a ty si sa uz aspon s bruskom netrapila, lebo podla mna ten posledny mesiac bol najhorsi...a nevedela som sa dockat, kedy to uz pride...ja som rodila dva dni po termine a to som uz teda skusala v ten den vsetko, vygruntovala som cely dom, este aj mm som znasilnila 😃 chudak, ten mal z toho vacsi strach nez radost, no ale pomohlo 😃
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 tak to dopadne, ked pozeram film, kecam s mm a citam len z mt...ani som si nevsimla, ze oktober!! Asi by som mala ist do sprchy a spat 😃 Takze tvoj chlapcek je starsi, super, mozu byt frajer s frajerkou 😃 😃
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 Teraz neviem ci sa pytas na zmenu v spanku alebo, ze som rodila skor 😃 Spanok sa zacal postupne zlepsovat odkedy nekojim, ale ku koncu som bola hore kazdu hodinu 😞 A teraz jej dam vecer mlieko a uz nic. Tyzden sa budila a az teraz o.k.
A porod som mala strasne super, prisla som na prehliadku na 9 cm otvorena a nevedela som to =-) tam mi na koze odtiekla voda a do 15 min bola malicka na svete 😃 😃
borsanh
9. feb 2014
@nezaaabudka dakujem 🙂
@bar12 som zvedavá ako dopadneme, lebo ja mám zvláštne pocity.... a prsia ma nikdy neboleli..
bar12
9. feb 2014
@nezaaabudka dufam, ze sa baby na nas nenahnevaju, ze tu plnime stranky hovadinami mimo temu 😃 mala som na mysli spanok...u nas sa to tiez zacalo zlepsovat az po odstaveni...a chvilu to trvalo a dost nam pomohlo aj to, ze som ho dala do druhej izby...to sa niekedy na jeho mrncanie nezobudim a on aj sam prestane a spi dalej...tiez dostava vecer len flasu mlieka a v noci ked sa zobudi, tak mu dam uz len vodu, flasa ho proste ukludni, je mu jedno, aky ma obsah 😃 ja som mala porod tiez ok, prisli sme o tretej, o stvrt na styri mi odtiekla voda na chodbe po ceste na porodny sal a o pol aj osem uz bool vonku 😃
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 ja som tiez upratovala pred porodom, namontovali nam vstavanu skrinu, tak som ju umyla a rano porod 😃 ale nenamahala som sa,tak neviem ci to bola nahoda 🙂
nezaaabudka
9. feb 2014
@bar12 tiez dufam, ze sa nikto nenahneva, ale tak nikto nedava foto testov,tak aspon nieco piseme :- :-N D 😃
nezaaabudka
9. feb 2014
Utekam spat, dobru nôcku 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli