Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
hwiezdinka
10. nov 2013
@lenicak presne tak, dolezite je nenechat pokazene zuby len tak, neliecene. Vzdy je vsak lepsia prevencia 😉
nely459
12. nov 2013
no vratila som sa od gyny, nasadila mi inofolic aby som mala ovulaciu, v tom je aj ta kyselina listova a vsetko ostatne..2 krat za den si to mam davat...akurat ma skoro vykotilo ked som zbadala cenu...je tam 20 sackov cize na 10 dni a stoji to 18 eur...pomoooc...takze nakrmim farmaceuticky priemysel..ale dokina povedala ze kazda jej s tym otehotnela 🙂 tak sa tesim aspon... povedala ze mam vymenit cievneho lebo co popisal tak to su bludy akurat ze vsetcia statni cievny maju volne az od februara tak sup k sukromnemu rychlo...ako hematologicku mim odporucila doktorku Drakulovu.....som sa smiala ze ma krasne peno adekvatne ko povolaniu 🙂
hwiezdinka
12. nov 2013
@nely459 a ty si uz bola predtym tehu, ci toto je prvykrat? Mna nikdy predtym nikam neposlali! A uz vobec nie k cievnemu...
hwiezdinka
12. nov 2013
@nely459 To meno je fakt podarene 😃
nely459
12. nov 2013
@hwiezdinka toto bude prve, sak mam 20 rokov 😃 kedy by som to stihala 😃 a to cievne preto lebo som mala trombozu a mam aj zrazeniny teraz, vyssie som to pisala 🙂
hwiezdinka
13. nov 2013
@nely459 aha 😉
petulla28
14. nov 2013
ahojte baby, aj my zaciname v januari, uz sa na to velmi tesim. Len otazka, planujete nejake vysetrenie, aby ste mali istotu, ze je vsetko ok? Mne sestricka odporucila zastaviť sa na vysetrenie, kym sa zacneme snazit....tak sa tam koncom tohto mesiaca zastavim aj ked vobec neviem, co ma caka.... Neviem ci mi bude robit aj cyto, lebo na tom som bola naposledy vo februari, tak neviem, to asi az potom.
@nely459 aj ja beriem inofolic preventivne od septembra, ale len jeden sacok denne...a zmizli mi extremne bolesti, ktorými som roky trpela v case ovu...ale tento mesiac prisla ovu az na 22 DC. Trosku si to odsledujem teraz, kym sa zacneme snazit a potom tomu necham volny priebeh.....
nely459
14. nov 2013
@petulla28 ja som bola na preventivke nejak v lete cize mi nerobi nic..akurat sono prsnikov bo na to som pri preventivke akosi zabudla 😕 cudujem sa, ze mi predpisala dva sacky denne..ktovie preco
petulla28
14. nov 2013
@nely459 Mozno má dobré skusenosti s tým, vela babam to teraz lekari odporucaju, takze na tom asi nieco bude. Okrem toho beries este nejake vitamíny? alebo cajiky?
nely459
14. nov 2013
@petulla28 nic, iba toto..ale papam vela zeleniny, ovocia tak hadam to bude stacit 🙂 a ty?
petulla28
14. nov 2013
s tym ovocim a zeleninkou som na tom rovnako, popri tom este alchemilku a vitamin C 🙂 Tiez si myslim, ze to v Tvojom pripade bohate stačí, to skor ja to trosken prehanam 🙂 ale mam okolo seba hrozne vela bab, ktorým sa nedarí a tak ja sa snazim trosku nadopovat vitaminmi a zmenila som aj zivotny styl a zacala som cicit a citim sa ovela ovela lepsie.....niekomu to moze pripadat, ze je to mozno zbytocne a moc to riesim, ale snazim sa to brat zodpovedne, ked uz som sa konecnce dockala toho, ze uz aj priatel chce. uz tri roky ho prehovaram......
nely459
14. nov 2013
@petulla28 a ta alchemilka je naco?
petulla28
14. nov 2013
na posilnenie maternice, na zdravy rast sliznice maternice.. je to zenska bylina a pomaha pri roznych tazkostiach, ale vela bab ju pije pred otehotnenim, v tehotenstve sa uz myslim neodporuca, aspon v zaciatkoch nie...pije sa do ovulacie...to som sa docitala len pred nedavnom a veselo som si ju pila dva mesiace v kuse, asi z toho sa mi aj ovulacia posunula. tu je link na stranku, kde sa o nej pise: http://bylinky.alteon.sk/sk/alchemilka-zltozele...
nely459
14. nov 2013
@petulla28 skusim ju teda 🙂 normalne sypany si kupujes? jedna denne staci?
petulla28
14. nov 2013
ja to pijem tri krat denne, ale neviem, ci to neni zbytocne vela....pijem sypany, naposledy som objednala zo stranky tee.sk....neviem ci toto neni reklama a ci som neporusila teraz podmienky fora..dufam, ze nie🙂
nely459
14. nov 2013
@petulla28 oki dik 🙂 no to je diskutabilne, tu ta zrusia zo dna na den bez nicoho 😃 to je normalka 😃
petulla28
14. nov 2013
@nely459 Zatial som tolko prispevkov nepridala, bola som skor taky nestranny pozorovatel a citatel teoretik🙂 tak dufam, ze to bude ok....
lenka07
16. nov 2013
Ja som alchemilku pila asi mesiac po potrate v10 tt a sa mi pekne vyčistila maternica a stratil sa mi aj polyp mala som podstupiť operaciu a ta nebola nutna .potom sa mi podarilo znovu otehotniet ale zas som potratila v 6tt 😞 teraz cakam na vysledky z krvy na toxoplazmu .dufam ze budu dobre ale pocula som ze alchemilka a pakost smradlavy su vyborne caje pre nas co mame za sebou dve a viac potratov - este skoda ze pakost sa tak tazko zhana skoro nikde ho nemaju 😞
hwiezdinka
17. nov 2013
@lenka07 a kedy po potrate si zacala pit alchemilku? hned? ja sa ju bojim zacat pit, lebo zatial som nedostala prvu ms po kyrete a nechcem si ju este viac oddialit (cakam na nu uz 7. tyzden).
lenka07
17. nov 2013
Ano hneď po potrate lekar mi poradil že sa takto maternica vyčistí a bude pripravena na pripadnú tehotnosť a zmiernia sa aj bolesti pri ovulacii tie som mala take silné že som musela brať nospu alebo nalgesin ale teraz keď mam ovul. Tak to zvládam v pohode už len vyčkať tri mesiace a pokusime sa o polkadík znovu a verím že sa nám to do tretice podarí 🙂
hwiezdinka
18. nov 2013
@lenka07 mne moj povedal, ze sa mi zregeneruje sama. Vcera som si kupila teda ten alchemilkovy caj, je v nalevovych sackoch a pise na nom, ze sa odporuca pit pri zenskych problémoch a menstruacii max. 2x denne. Len neviem, ci teraz mozem zacat, ked cakam tu mrchu. Mam sa poradit s dr.?
lenka07
18. nov 2013
@hwiezdinka ja som tiež začala piť čaj pred menz. a pila som ho v kuse dve sedem decky denne a tri balenia čajiku po ďalšom menz. som ju pila do ovulky a potom po nej 🙂 aj teraz ju mám pri sebe a popíjam 🙂 🙂 🙂 nazdravičko 🙂 len škoda že ja mám dostať menz. teraz v sobotu dcéra má stužkovú 😞 to budú muky mohla by meškať a prisť až v nedeľu :-| aby som bola kľudnejšia a mohla si užiť dcérin veľký deň 🙂
lenka07
18. nov 2013
@hwiezdinka ja som tiež začala piť čaj pred menz. a pila som ho v kuse dve sedem decky denne a tri balenia čajiku po ďalšom menz. som ju pila do ovulky a potom po nej 🙂 aj teraz ju mám pri sebe a popíjam 🙂 🙂 🙂 nazdravičko 🙂 ak máš pochybnosti opýtaj sa lekára alebo v lekárni 🙂 len škoda že ja mám dostať menz. teraz v sobotu dcéra má stužkovú 😞 to budú muky mohla by meškať a prisť až v nedeľu :-| aby som bola kľudnejšia a mohla si užiť dcérin veľký deň 🙂
hwiezdinka
18. nov 2013
@lenka07 takže podľa teba môžem kľudne začať piť aj teraz pred ms? tak začnem, na zdravie ako vravíš 😉 Super, že máš takú veľkú dcéru, užite si stužkovú 🙂
lenka07
18. nov 2013
@hwiezdinka ďakujem 🙂 a na zdravíčko nech nám pomože 🙂
veronikabv
18. nov 2013
Ahojte, tiez by som sa rada pridala k Vám.Jedneho drobčeka už máme a veľmi túžim po surodencovi,veľmi sa tesim aj trosku bojím, kedže cesta za prvým bola náročná tak sa bojím ci sa podari.
hwiezdinka
19. nov 2013
@veronikabv Držím palce, aby sa to podarilo 🙂
hwiezdinka
19. nov 2013
@lenka07 Tak zacala som pit tu alchemilku, moze byt 🙂 A uz som aj dostala mrchu 🙂
lenka07
19. nov 2013
🙂 už učinkuje 🙂 nazdravičko
hwiezdinka
22. nov 2013
@lenka07 ahoj, dnes ju pijem uz 4. den a nejak ma zacalo dnes pobolievat podbrusko...tak ako ma zvyklo predtým pobolievat v prvy den ms. Moze to byt teraz tou alchemilkou?

Začni písať odpoveď...

Odošli