Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
sono2
22. nov 2013
Bože baby sa nedopujte kade čím, my sa pokúšame už rok a samozrejme som si myslela že čo všetko mi asi chýba, keď stale nič. Tak som bola na hor.profile v pondelok a všetko v absolútnom poriadku že ukážkový profil. Manžel spermie super. Dôležitý je pravidelny cyklus. Ešte aj kys.listovej som mala dosť nad hranicu a to nič neužívam. Tu alchemilku tiež pijem alelen do ovulky. A raz to predsa príde...
hwiezdinka
22. nov 2013
@sono2 to je pravda, najlepsia je vyvazena strava a vela ovocia a zeleniny. Kys. listova je vitamin sk. B, jej mnozstvo sa neda v tele zistit, len to pozru podla hladiny homocysteinu, ked je jedno nizke, druhe je vysoke a naopak (vysvetlil mi dr.) 😉
sono2
22. nov 2013
@hwiezdinka no ja som to mala napísané vo výsledkoch zreteľne ako kyselinu listotvu a milión ďalších veci. Žijem v rakúsku. A z vitamínu B je hrozne moc druhov. Napísala by som viac., ale nemám momentálne výsledky pri sebe. Bolo toho na tri veľké strany...
zuzimalinka
22. nov 2013
Ahojte baby pridavam sa k Vam..deticky nemam ziadne ale trikrat som potratila...naposledy auguste v 20tt verim ze sa nam to uz podari od januara mame zacat pracovat na tom. Uz sa tesim a zaroven bojim...prajem Vampekny vikend a drzim palce nam vsetkym...aj ked tehotenstvo nie je jednoduche ale je nadherne...uz by som brala aj kotlik aj vsetko co k tomu patri 🙂
sono2
22. nov 2013
@sono2 B9je to som zabudla napísať
sono2
22. nov 2013
@hwiezdinka B9je to som zabudla napísať
hwiezdinka
22. nov 2013
@zuzimalinka aj ja som zial 3x potratila...naposledy zaciatkom oktobra a tiez ak vsetko dobre dopadne, zaciname snazilkovat v januari. Drzim ti silno palce! 😉
hwiezdinka
22. nov 2013
@sono2 napis viac, rada sa poucim a aspon budem mat zas co konzultovat s tym mojim dr. 🙂
sono2
22. nov 2013
@hwiezdinka tak napíš ty čo všetko si mala v hor.profile a ja doplním keď prídem domov. Zase si myslím., že ti urobil všetky rozbory v rámci možností. A doktori neradi poučovaní, ale nie je na škodu., keď sa sám pacient vyzná. Možno sa niečo platí a preto ti to neponúkol. Ja som raz tak pred rokmi si vyžiadala test na chlamky , že dobre.,ale si ho musím zaplatiť. No a boli tam.! Lieky dala a všetko bolo ok. Tu sa to všetko deje v laboratóriách. Doktor si len napíše., čo ho zaujíma a ideš s lístkom tam.
zuzimalinka
22. nov 2013
@hwiezdinka to mi je luto..ale nestracame nadej ze?🙂 este sa potrebujem dat doporiadku stale nieco od augusta aby som bola fit... zacala som kyselinu listovu zas brat kedze moje stavovanie v praci skoda reci 🙂 este Ti robia nejake vysetrenia...? Na to ides cakat? Moc moc aj na nohach Ti budem drzat paalce.
hwiezdinka
22. nov 2013
@zuzimalinka no vlastne teraz sa to konecne rozbieha, lebo som musela cakat na ms a teraz zas na terminy. Doteraz som nemala robene ziadne vysetrenia, takze sa az teraz riesi vsetko - genetika, reprodukcna imunologia, hematologia, horm. profil. Dakujem 🙂
hwiezdinka
22. nov 2013
@sono2 este len teraz idem na hp, cakala som a ms. Potom sa ozvem 🙂 tu kys. listovu mi vysvetloval, ked som sa ho pytala, ci tam nemohol u mna nastat problem (nasla som si taky jeden odborny clanok).
lenka07
22. nov 2013
Ano može to sa maternica pripravuje na menzes aj ja som dnes dostala 😞 dokelu 😞 zajtra budem celý deň v strehu či mi náhodou nepretečie na šaty 😞 už som dotancovala 😞 ta bolesť je hrozná 😞 keby sa tá stužková dala posunúť tak o 3 dni alebo keby prišla mm neskor to by bolo 🙂 no čo už ja mám stále také šťastie keď sa niekde chystáme vždy ma prekvapí skor /podľa kalendára som ju mala dostať v nedeľu / ak bude zajtra brrrrr tak budem fungovať s tabletkami od bolestí 🙂
sono2
22. nov 2013
@hwiezdinka aha a o čom? Ja som nikdy neskúmala tú B9 to nemá vplyv na tehotenstvo. Či.? To len kvôli baby nie.?
denda83
22. nov 2013
@strihalka No akoooo????? ja som si chcela tento cyklus skusit merat BT ale som akosi zabudla😃 len pre zaujimavost ci su tie bolesti fakt ovu a ktory den...no ale hlava derava😃 tak som si skusila zmerat teraz a mam 37,4, neviem co to znamena😃 bolesti mam neskutocne ani poriadne chodit neviem.....
strihalkaautor
22. nov 2013
@denda83 ja zapomela merit 🙂 a oote se mi ztratil teplomer 😃 😃 ted jsme 8dpo, tak uvidime ale uz 2dňi po ovu mam pocit akekby jazdnym dnem mela prijit mrchana. :-S Inak 37,4 je dost vysoka teplota, spise uz poovulacni, ale u kazdeho jedince to je ine, mozno mas taketo zeploty stale a po ovu budou jeste vyssi
denda83
22. nov 2013
@strihalka no ved aj mne sa zdala vysoka, a to som nemerala rano....no ak nezabudnem skusim rano zmerat, od vcera citim bolesti, ale len mierne boli vcera ale dnes katastrofa!!!! no som zvedava aka bude rano.... a tak mozno si tehu nie??? ja som mala tiez take pocity a mrcha to nebola.....🙂)
strihalkaautor
22. nov 2013
@denda83 jaaaj tak to potom hen, merat se hned jak se probudis, teplomer pekne pod pokstar, lebo nesmis ano vstat, az ked zmeris tak muzes vstavat. Ja hsem fakt nastartovana jit koupit tampony... Aj ked nerada...- ale necitim nic ine zvlastne
denda83
22. nov 2013
@strihalka no to som citala....ved uvidim aka mi vybehne rano. Ide ma porazit, chodim po styroch take mam bolesti, normalne sem tam mam picit ako by mi tam to vajicko skakalo...alebo sa proste hybalo. Uz som si musela dat tabletku tak cakam kym zabere....
nely459
22. nov 2013
@strihalka vy uz sa snazite? 😮
strihalkaautor
22. nov 2013
@nely459 😃 no nejak sme nevydrzeli a azcali.....ale mam nejaky vnutorny pcoit ze tento mesic bol taky zkusebni :-p
strihalkaautor
22. nov 2013
@denda83 vzdy trpim, obcas tez taky stav, ze i musim ibalgin od bolesti 😞 Tak tesim na zitrejsi tvoji teplotku🙂 ale ted by mela byt jeste nizka, vetsinou pod 37st
nely459
22. nov 2013
@strihalka to neni feeeer 😃 ale nie, drzim palce 🙂
denda83
22. nov 2013
@strihalka dam vediet aka bola, tiez som zvedava, mozno ovu bola lebo vacsinou mam bolesti na 6 den po MS a tersz uz po 4 takze tak🙂
strihalkaautor
22. nov 2013
@denda83 a ty si pri Sare mela predmenstr. bolesti uz po ovu?ci ako?lebo dnes mam extra...za 2to mam dostat, mozno aj za vice, lebo moje cyklony😃 jsou 28-31.... 😞jaaj fakt nevim, co si mam myslet, bolesti stale uz dlho, vytok creamovy, no neho ho vela, ale sucho taky neni....ani si nepamatuju, ale tusim u Viki to bolo uplne ine, nic mi nebolo ale ze vubec...kdybych si jen tak ze srandy neudelal test tak ani nevim😃
@nely459 dakuje, ale treba budem ferova a pockam na vas😃
denda83
22. nov 2013
@strihalka ano mala som ich vlastne potom uz stale😃 ale hned po ovu som mala, a cakala som ze mrcha pride skor, no v den ked mala prist som robila test a bolo to tam🙂
petulla28
22. nov 2013
@nely459 nebooooj, aj my sa dockame🙂 uz len mesiac🙂
strihalkaautor
22. nov 2013
@denda83 fuha to zni nadejne 🙂 dakujem za nadej 😃
denda83
22. nov 2013
@strihalka tak dufam ze vam to vyjde aa cakam kolajnickyyyyy🙂
strihalkaautor
23. nov 2013
@denda83 cca pred 5hodinama jsme myslela ze fajt dojde, stale jsem musela kontrolovat stav... zatial nedosla... toto jsme fakt nezazila, ale myslim ze je to z toho stresu ze ci se podarilo nebi ne

Začni písať odpoveď...

Odošli