Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
jarus8
11. feb 2014
@majkuska Brnusaka
bar12
11. feb 2014
@sue250 dakujeme 🙂 drzim silno palce !! to je raz dva tu 🙂 nech mas krasne narodeniny 🙂
nezaaabudka
11. feb 2014
@tinus999 a mala si uz niekedy slabe spinenie pred MS? Niektore baby to mavaju, ale ja nie, tak neviem povedat
bar12
11. feb 2014
@tinus999 uvidis, ci sa ti spusti, alebo sa skonci iba taka slaba a v tom pripade skus otestovat znovu o par dni...
tinus999
11. feb 2014
@nezaaabudka ešte pred prvým pôrodom som mala špinenie pred MS ale už dve roky nie, chodila načas a nie je to taká tmavá krv ako si pamätám...no neviem uvidíme o pár dni
tinus999
11. feb 2014
@bar12 skúsim si otestovať zajtra ráno, som už z toho celá hlúpa, no ešte sa mi to nestalo... :-|
majkuska
12. feb 2014
Pekne ranko tak prikladam dnesne tesy 14 DPO . Vrchny je na porovnanie z minula Dr. Max pod nim je Dr. Max dnesny a na druhej foto spodny je mamatest no konecne sa aj tam nieco vyrrysovalo. No olajnice to este niesu, ale zosilnel
bar12
12. feb 2014
@majkuska jeej to je kraasne!!! Snad mozem gratulovat 🙂 aj ja chceem 🙂 ja som dnes netestovala, mam len mamatest, skusim zajtra s pepinom.. Idem dnes prec do zajtra, tak hadam na to nebudem stale mysliet 🙂
bar12
12. feb 2014
@majkuska dnes mas termin ms?
bar12
12. feb 2014
@majkuska a mm to uz vie?
majkuska
12. feb 2014
@bar12 Ano dnes je termin MS. MM uz vie hned v pondelok vsak naco tajit, nech sa psychicky pripravi. No v pondelok bol v euforii od vcera mame tichu domacnost. Uz to inac preziva ako pri prvom.
bar12
12. feb 2014
@majkuska no jasne... Chlapi vekom tiez prechadzaju hormonalnymi zmenami, len to neradi pocuju 😃 ale casom sa bude tiez urcite tesit 🙂
lenka07
12. feb 2014
@tinus999 ja som takto otehotnela s prvým synom pri ňom som mala ms do tretieho mesiaca akoby sa nič nedialo a chvala bohu je zdravy pubertiak 16 .počkaj ešte a skus si urobiť ešte jeden test držím prsty 🙂
lenka07
12. feb 2014
@majkuska super gratulujem 🙂
majkuska
12. feb 2014
@bar12 No ale ty si dnes volajaka silna ked si vydrzala natestovat. Tak ti zelam nech su v piatok vytuzene //. Ja sa aj tesim aj bojim vsetko dokopy. Jeden MA som uz mala v 12 tt pred tym druhym tehu. Tiez sa bojim ci bude zdrave ako to bude z mojim srdcom , vsetko ma metie. Ale v sobotu ideme na 40tku, takze blizka rodina to hned pochopi preco nepijem a myslim, ze sa prezradim. A to som nechcela tak nikomu este avravieto A to som sa tak storcovala na tu oslavu. Tym padom musim oznamit svojim detickam, aby to ine deti nevedeli skvor ako moje.
bar12
12. feb 2014
@majkuska nooo ani by som to silnostou nenazvala, ale strach z toho, ze tam zase nic nebude a budem znechutena cely den 😞 dakujem, vsak uvidime, mozno uz zajtra testnem...
ja inak budem tiez chvilu v strese po poslednej MA 😞 urcite to budem teraz ovela viac prezivat ako pri synovi...no a tiez som za to, aby sa to nehovorilo na zaciatku...ja by som klamala asi tak, ze beriem atb, preto nepijem...povedala by som, ze ich uz par dni beriem a citim sa ok, ale dobrat ich musim a pit na ne nechcem..pripadne si dam len jeden poharik vina, tym nepokazis nic 🙂 pri prvom sme to povedali az na konci tretieho mesiaca a pri druhom to nik nestihol vediet, ked som mala MA a bola som za to stastnaaaa, ze nemusim nikomu nic vysvetlovat...teraz to bude horsie, lebo v rodine vedia, ze uz by sme chceli a snazime sa a kazdu chvilu sa pytaju, tak to mi je blbe ich klamat, ked sa priamo spytaju....
bar12
12. feb 2014
@majkuska velmi drzim palce, aby si to po zdr stranke zvladla a vsetko bolo v poriadku! potom v marci daj vediet, co povedal kardiolog...velmi Ti to prajem!!! nech mas pekne kludne tehulkovanie aj porod 🙂
sue250
12. feb 2014
majkuska super tesim sa takze si toho roku z nas prva? 😉
bar12
12. feb 2014
@sue250 aj jarus8 uz je tehu 🙂
nezaaabudka
12. feb 2014
@majkuska ejha, tak teda je to tam! gratulujem, aj ja sa veľmi teším x-) Už len nech srdiečko poslúcha 😉
A tiež by som to na tej oslave nejako zamaskovala atb ako hovorí @bar12, pre istotu 😉 😃 Držím palce, nech je všetko v poriadku!
nezaaabudka
12. feb 2014
@bar12 ideš dnes niekam na výlet? Dobre, dobre, aspoň oddiališ testovanie. My sa dnes balíme a zajtra večer letíme, som totálne na nervy z cestovnej horúčky, neviem čo baliť, nech nie je toho zbytočne veľa .. Dúfam, že ti všetko dobre dopadne a keď sa vrátim, tak už budeš tehuľa a nájdem tu fotku s výraznými koľajnicami ako svet!!! 😃 Ja sa potom skromne k tebe pridám do novembroviek :-N 😃
ellenie
12. feb 2014
@jarus8
@majkuska babenky rada sa k vam v porodnici pridam 😃 Tiez som rodena Bardejovcanka 🙂 Takze dufajme, ze sa zadarilo 😃
bar12
12. feb 2014
@nezaaabudka no na vylet...k rodicom 😃 vonku je hnusne dazdivo, ale zajtra by uz malo byt ok...velmi sa mi do toho pocasia nechce, ale mam tu trcat uplne sama zavreta s malym, to radsej zmenim prostredie 🙂 bodaj by si mala pravdu! ty si poriadne uzi vylet, vela veci na par dni nepotrebujete, hlavne si nezabudnite dazdniky 😃 😃 joj nemam rada balenie veru, ale aj mna to dnes caka, minimalne maleho musim .. no a ked to nevyjde, tak novembrovky budeme isto!!!! 🙂
majkuska
12. feb 2014
@bar12
@nezaaabudka
To by ste museli poznat moju rodinu 🙂 , myslim ze s atb u nich nepochodim. Ale na druhej strane mam aj taku skusenost, ked som mala MA vsetci to vedeli, myslim ze som nemusela nikomu nic vysvetlovat, kazdy sa to dozvdel sam. Akurat som sa vtedy pohadalanso svokrou, ale ti je na dlhsie. No potom moja skusenost hnes po kyretazi ako som otehotnela ( do siestich tyzdnov, ani MS som nestihla mat. ) Tak smebto tajili no nevyplatilo sa. Kedze aom v 5 tt zacala zo minuty na minutu krvacat, musela som utakat do nemocnice, lezala som tam mesiac taksabto prevalilo este v ten den. Potrebovala som pomoc rodiny, kedze doma som mala 3,5 rocnu dceru, ale vtedy som si povedala aspon viac ludi sa bude modlit za moje babo- a vyplatilo sa
majkuska
12. feb 2014
@ellenie no tak sa pridaj, popis ako si na tom, nech sme poinformovane
ellenie
12. feb 2014
@majkuska no v skratke - s muzom sa o druhe snazime uz od leta, ale nedari sa, aj ked dcera bola na prvy sup 🙂 uz par mesiacov som na ovu testoch, ale i tak mrcha dorazi, teraz som mala ovulku minuly tyzden a teraz v tychto dnoch by NEmala dorazit mrcha, tak cakam 🙂 Zatial priznaky nemam ziadne, tak uvidime 🙂
jarus8
12. feb 2014
@majkuska aj ja sa hrozne bojím, aby to nedopadlo ako minule. Ja som to povedala len rodičom a sestre, nikto iný o tom nevie, ale aj tak sa bojím každého pichnutia v boku alebo podbrušku. Najväčšiu paniku chytám, keď mám ísť na záchod, strašne sa bojím, čo ma tam čaká. Inak príznaky nemám žiadne, len silné koľajnice, ktoré silnejú každým testovaním.
nigguska
12. feb 2014
Babulky,mam otazku na ovu testy....ci mi budete vediet pomoct,lebo vcera som si robila prvy krat takyto test....bola tam ta druha palicka,ale taka slabsia...viem,ze je pozitivny az ked je rovnako silna alebo silnejsia...ale co ma zaujima...keby bolo po ovulacii tak ta druha palicka by tam uz nebola vobec...dajme to,u 2-3 dni po ovu alebo tiez moze v tomto obdobi blednut....dakujem
nezaaabudka
12. feb 2014
@bar12 vlastne ty ešte stíhaš októbrovky :-N =-) to mi nejako nedošlo.. ja už som to brala tak, že február=novembrovky 😃 Tak teda sa minieme, lebo ty už budeš okt. 😕 😃 A ďakujem, aj ty si uži domoviny 😉
nezaaabudka
12. feb 2014
@nigguska ja som si robila svoj prvý ovu test dnes. 😉 A čo som doteraz o tom naštudovala, tak tá slabá čiarka by tam mala byť vždy, okrem ovulácie (vtedy tá silná) a potom znova slabá, ale keď otehotnieš, tak na nejaký 8DPO by sa mohli urobiť koľajnice ako pri ovulácii. Kedy si mala 1DC? Testujeme spolu? 😉 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli