Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
bar12
13. feb 2014
@mily7 , @didulienka11 , @majkuska dakujem baby, ale nic z toho, mrcha sa uz pomaly spusta este aj o den skor 😞 no nic, skoda dnesneho testu.. Aj ja som chcela testovat az po meskani, ale nevydalo 😃 musim aj ja svoju pozornost sustredit niekam inam, lebo uz ma napadaju kadejake dovody, preco sa nedari 😞
tinus999
13. feb 2014
@lenka07
@nezaaabudka
@majkuska ahojte žienky, tak a už som si 100% istá že tento mesiac nič z toho, MS dorazila o dva dni neskôr, tak sa budeme pokúšať a snažilkovať o dva týždne.... 😞 😞 😞
didulienka11
13. feb 2014
@mily7 ja konecne dobre, lebo po 2 mesiacoch (maly mal zapal pluc a nasledne sa vyberala nosna mandla) mlady tento tyzden zas v skolke 😃 A strasne som sa tesila, lebo som sa na zaklade tych udajnych PCO dost zlakla anovulacnych cyklov, ale tento mesiac boli na ovu teste krasne // takze uvidime co dalej. 😉 Odsledovala som si ovu a hovorim si ze, do ocakavanej MS nejdem nic riesit 😉 haha, tak mi drz palce 😃
mily7
13. feb 2014
@didulienka11 mooja tak ty si to mala dost perne. kedy ti este zostaval cas na testy? 🙂 super ze je v poriadku uz. a normalne je super povzbudive vidiet niekoho kto sa tak tesi ze mu vysla ovulka🙂) vazne. uz len aby to vyslo. ja uz nekupovala teraz testy ani na ovu, mam pocit ze pride prosto okolo toho 17, 18 lebo mam 32 dnove cykly a tak a tiez som sa tesila a vsetko bolo a nic nebolo:) tak ja som to teraz vzdala ze necham tak svojvolne a uvidim. bodaj by ti to vyslo uz len preto ze sa tak tesis z nej🙂
mily7
13. feb 2014
Tak zenusky dosiel na psa mraz. nebyvam chora ja raz za rok a poriade. problemy mam s nadchou a dutinami. teraz som chytila blbu nadchu taku zlu a cucim doma s malym. samozrejme kukam do pocitaca kade tade ako otehotneli a tak a depka ako hrom. jaaaj poradte nieco. vyzehlene navarene mam s malym sa hrajem neviem ako zahnat smutok. aj ja by som chcela zvestovat drahym a blizkym ze cakame babetko. tesit sa z toho a co, ovulka minule odsledovana sli sme do toho a nic. ja viem ze to nie je dlho antiku som vysadila tusim v novembri a este chvilu sme davali pozor aby dosla menzes. ale prosto na mna doslo. idem nakupit nemam chlieb doma.
lucia1002
13. feb 2014
@didulienka11 no veru este sa len chysta..no skusIm aj dnes..som zvedava kolko to este potrva kym budu rovnake..🙂
didulienka11
13. feb 2014
@lucia1002 podla mna by uz nemalo dlho, ja som jedno poobedie mala o dost slabsiu ciarku ako co si teraz davala foto (skor takeho ducha) a na druhy den uz uplne silne 😉 Takze u mna to bolo ani nie za 24 hod.
didulienka11
13. feb 2014
@mily7 hehe tomu ver, ked som isla manzelovi ukazat pozitivny ovu test, tak sme sa tesili ako male deti, ako keby to bol uz tehu test 😉 Akoze som rada ale nerobim si ziadne iluzie. Vidim, ze veeela bab sa presne trafilo do ovulacie a nic z toho. Takze momentalne pustam cele tehu z hlavy. Ovulacia odsledovana, akcie podniknute a teraz budem pekne krasne cakat na termin MS 😉 To mi je luto, ze si takto ochorela 😞 mna zas straaaaasne bolia krize 😞 to fakt nepoznam. Ja to nemavam, ani pri ovu ani pri MS. Asi som minule prechladla niekde na joge alebo co 😞 Takze idem napustit vanu, najst nejake liecive kremiky a zababusit sa do tepla.
mily7
13. feb 2014
@didulienka11 no ale tak velmi teplu vodu nedavaj!!!!!!!!! ani kupel radsej!!!!! nechcem nic vraviet ale nedavaj 😉
lucia1002
13. feb 2014
@didulienka11 ten co som davala sem na foto bolo vcera o 11.00..dnes vecer cca pred hodinou som si robila znova a ta ciarka bola slabsia ako vcerajsia..tak nechapem...:/
didulienka11
14. feb 2014
@mily7 - neskoro, ked som si precitala tvoj prispevok uz som bola po kratkom kupeli 😉 pozri ja som sa naucila, ze veci sa deju, tak ako maju, takze ak mam byt tehotna, tak ani kratky kupel nic nespravi 😉
@lucia1002 - Lucka, tak to vyzera na to, ze medzi 11.00 v ten den prveho testovania a vcerajsim vecerom ti prebehla ovulacia a ciarka uz slabla. Ak to chapem spravne, tak medzi testami ubehol 1,5dna? To si mohla medzi tym mat ovulku. Alebo si sa vcera vecer viac napila a mala si zriedeny moc. Tazko povedat. Dnes si netestovala?
magnolia26
14. feb 2014
Tak mi už máme výsledky spermiogramu- výsledok teratozoospermia, o mesiac ideme na kontrolný spermiogram, ale doktor nám už vravel o umelom oplodnení, vzhľadom na moj vek a spermiogram.
Priatel pritom užíva vitamíny na zvýšenie plodnosti , ale výsledky aj tak zle, takže som pridala ešte dalsie vitamíny a uvidíme co dalej 😞
mily7
14. feb 2014
babenkyyyyy testujete sa na ovu vzdy v rovnaky cas? a kedy je najlepsie? Ja po precitani @didulienka11 kupila ovu test. vecer som si urobila malo som pila a vyslo druha ciarka taka ze uz silnela. tipovala som ze pred ovu lebo som bola 12 den a moja ovu tak na 17 den. dnes rano som testla a ciarka slabsia na moje prekvapenie. tak bud som blbo urobila ze som testla rano a nepockala do popoludnia alebo ovu dosla u mna tak skorooo?
mily7
14. feb 2014
@didulienka11 Uuuuplnu peknu pravdu si povedala. dakujem.
mily7
14. feb 2014
@magnolia26 uvidid po vitaminoch mozno sa spermiogram zmeni a ak by aj nie je super ze viete ako ste na tom a nemusite sa dlhe mesiace trapit len a nevychadzalo by to, takto to musis prijat ako fakt, ze je to takto, doobre pojdete na umele a bude dobre. a mozno aj tie vitaminy pomozu este nie je vsetko stratene. myslim to v dobrom ze je lepsie vediet ako zit v neistote ci omyle ze je vsetko o.k a trapit sa. urobili ste vsetko preto aby to vyslo tak uz hadam sa zadari ci uz prirodzene alebo s pomocou. drzim prsty. vela bab otehotnelo aj tesne pred umelym oplodnenim. tfuj tfuj🙂
strihalkaautor
14. feb 2014
@mily7 testuje se vzdy v rovnaky cas a nejlepe mezi 10dopoledne az 10vecer.... Nikdy ne z prvni ranni moci. A nejlepe vzdy rovnakou znackou testu
didulienka11
14. feb 2014
@mily7 moja mne rano vychadzali slabe vysledky, tak som si raz povedala, ze od 10.00-12.00 nebudem pit a o dvanastej testnem a tam mi to krasne vyslo 😃 A snazila som sa vzdy ten isty cas testovat.
mily7
14. feb 2014
@didulienka11 uz som otestovala popoludni o 13.30 a silnejsia nez rano ale slabsia ako vcera zda sa mi. testnem zajtra popoludni zas a uvidim ci teda uz bola alebo len bude.
bar12
14. feb 2014
Babulky menzes nedorazil.. Zostalo to pri drobnom spineni od cvera..posledne dni mi je po veceroch zle.. Nie rano, ale vecer.. Male prechadzky s malym ma vycerpavaju, nie je to klasicka unava ale az do vycerpania ako keby to slo, alebo mam strasne nizky tlak 😞 este uvidim zajtra a ked nedorazi skusim testnut v nedelu..
@mily7 to ma mrzi, ze si chora 😞 to je tou sprostou zimou.. Ani tak, ani tak 😞 pekne sa zabal do deky a chlapci nech ta obskakuju 🙂 aby si bola co najskor fit na snazilkovanie 🙂
mily7
14. feb 2014
@bar12 jaaak krasne spravy nechcem kricat hop ale joj tak sa tesim lebo to moze aj pekne znamenat. jaaj len pekne nech nedojde menzes, zle ti nemusi byt len rano ale moze cellodenne byt. no ja akurat s malym skoro cele dni sama, segrus odisla teda vcera a chlap v praci vcera cely den. no baby len ak by nahodou doslo k ovu u mna skor ako som predpokladala a hoci sanca miziva ze tehu hned tak zjedla som z liekov paralen a nurofen cez dva dni po jednom. to v pohode? inak jasne ze kvapky do nosa, vitaminy, zazvorovy caj pijem prosto vela teraz na mna lebo normalne neberiem lieky. ale vlastne homeo som brala na nadchu a take prirodne lieky este aj kvapky prirodne tak to som asi neprhnala nic. len mi tak doslo ze ja sa v hliene nevyznam ale mala som pocit vcera ze pocit mokra tak ta ovu mozno ze ozaj prebehla uz a muzik dosiel vecer dom tak sme si vynahradili valentina z dnes. viac menej ale ani neratam s tehu tento mesiac. je mi pod psa, ovu ma prekvapila ze asi prebehla hoci neviem sto pro a tak neriesim nic.
mirkovci
14. feb 2014
Pridávam s k vám snažilky, vidím že vás tu je hodne , tak len si držať palce 🙂 a nevzdávať sa.
bar12
14. feb 2014
@mily7 no som zvedava strasne, co z toho bude 😃 ale to spinenie ma znepokojuje...riesila som to pred nedavnom s kamoskou a vravela si, ze by som nechcela take tehu, lebo bola v neistote cely trimester, ci nahodou nezacne spinit zase a ci z toho nieco bude 😞
no ale pocuj, nepaci sa mi, aka si pesimisticka!!! nesmies uz takto dopredu hovorit, ze to urcite teraz nevyjde a pod....niekedy ani choroba nevadi vobec, jednoducho ked to ma prist, pride to aj cez vsetky prekazky!!! tie lieky co si brala si myslim, vobec nevadia...kym to nie su nejake atb a pod pri infekcii, tak to nejak neovplyvni podla mna ani ovu ani tehu...bud hlavne stale tak v pohode, ako doteraz a bude dobre 🙂
@mirkovci vitaj medzi nami 🙂 napis nam nieco viac, nech sme "v obraze" 🙂
bar12
15. feb 2014
zienky, tie, co tu uz mate nejake dieta, mala ste niektora spinenie miesto ms ked ste otehnotneli? dakujem! 🙂
bar12
15. feb 2014
vlastne aj tie, co dieta nemate 🙂 mate taku skusenost?
majkuska
15. feb 2014
@bar12 bar ja som aj spinila cele tri mesiace aj krvacala na 2 krat silno a maly je tu
majkuska
15. feb 2014
Ja vam pridam svoje testy. Nejak tie poskedne uz nesilneju ale uz asi nemaju kde. Zle mi je chladnicka smrdi, obcas ma napne, tak dufam ze je vsetko ok. Takze je tam 12, 12 DPO,14, 15, 16, 17 DPO.
bar12
15. feb 2014
@majkuska dakujem 🙂 dnes zatial vobec nespinim, tak je mozne, aby dochadzalo vcera este len k uhniezdovaniu? 14dpo? a dnes som nevydrzala a testovala pepinom, samozrejme nic 😞 ale priznaky okrem napinania a zvracania mam hadam vsetky a okrem prs nic z toho vramci pms nemavam...tak som zvedava, este mam jeden mamatest, skusim mozno v pondelok...
no krasne mas tie testiky, kedy sa chystas k dr? mm sa tesi? 🙂 a detuskam to nakoniec ides povedat este pred tou oslavou?
majkuska
15. feb 2014
@bar12 Este nas mozno prekvapis. Neviem presne na ktory DPO moze byt najneskvor uhniezdovanie ale mohlo byt na zaciatku spinenia to bolo tusim skvor ako 14 DPO nie? A hladina hcg nieje este tak vysoka aby to ukazalo v moci. Tak skus v pondelok. Hej detickam sme to povedali. Modlitby deticiek su velmi silne. A ked sa vecer modlia za zdravicko aj pre babetko, tak mne to teraz dava vacsiu silu a vieru, ze bude dobre
angie267
15. feb 2014
@majkuska jeminenku tak vam sa to uz podarilo, sa tesim s tebou 🙂 🙂 uz som zabudla ako dlho vam to trvalo? Vy ste tiez tusim nemali moc dobry spermiogram,ci sa mylim?
Ja citim prave dnes ovulku tak som zvedavaco bude :-p :-p mm ide na nocnu ]-(
lucia1002
15. feb 2014
@didulienka11 praveze ovulku by som mala mat az za tyzden...ale pri mojom nepravidelnom cykle je mozne ze uz prebehla...vcera vecer som tiez testla a bola rovnaka...po zaschnuti ked som porovnala vsetky tri tak su priblizne rovnake....

Začni písať odpoveď...

Odošli