Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
ellenie
15. feb 2014
@majkuska gratulujem a kedy ti vychadza termin porodu? 🙂
lucia1002
15. feb 2014
@didulienka11 ale myslim si ze este neprebehla...lebo som si zacala merat aj BT a stale sa pohybuje okolo 36,3 - 36,5....
mirkovci
15. feb 2014
@majkuska to ti prajem, čo by som dala za dve čiarky 🙂
bar12
15. feb 2014
@majkuska pekne si to napisala 🙂 nech sa zlaticka pekne modlia a urcite to dobre dopadne! no to spinenie bolo vcera a bola som 14dpo, kedy som aj ms mala dostat...
mirkovci
15. feb 2014
tot mi baby vysvetlite , čo je to dc a dpo . možno vyzerám jak hlupana ale netuším to 🙂
bar12
15. feb 2014
@mirkovci to je v pohode 🙂 den cyklu a den po ovulacii 🙂
mirkovci
15. feb 2014
dakujem, už som mudrejšia 🙂
siska765
15. feb 2014
aaaaaaaaaaaaahojte tak dufam ze sa tu vsetky budeme pekne rozmnozovat 🙂 ja mam este kopec casu do MS ale tajne dufam ze uz nedorazi lebo akych takych poslickov uz mam ze sa snad zadarilo 🙂
siska765
15. feb 2014
@bar12 ahoj , myslis ze by mi uz test nieco ukazal ked som 19DC a mala som hned po MS pravdepodobne ovu, lebo mi je des fest zle,a kazdy den ma pichava na lavom vajecniku a pri trechu vacsej namahe este viac, MS mam dostat medzi 22-29 feb.nemam pravidelnu.ale aj cikat chodievam uz dost casto cca kazdu hodku.tak neviem,ale uz som nedockava
bar12
15. feb 2014
@siska765 ahoj a ako dlho si menstruovala? ked odratas mrchu z tych 19...viem, ako sa citis a ako ta asi svrbia prsty 😃 ja som bola tiez a nevydrzala som, testovala som este pred mrchou a samozrejme biely, ale v tom istom stadiu cyklu testovala majkuska a uz jej slabulinka vysla...takze je to strasne individualne a zalezi, kedy dojde k uhniezdeniu...skus aspon do rana pockat, rano by mala byt vacsia sanca, ked je vacsia koncentracia hcg..🙂
siska765
15. feb 2014
@bar12 dikes 🙂 mrchu som mala cca5dni cize od 29.1.do 2.2. ty vole totalne ma naplo na zvracanie prave
siska765
15. feb 2014
bar12
a to ja som vracala len raz v zivote -co si pamatam -samozrejme ked som bola babo ak to neviem,ale co si pamatam len raz.mna nikdy nenapinalo , je to sila.
siska765
15. feb 2014
@siska765 ale ze by take skore priznaky a na prvy raz???to teda cumim alebo mojmu telu kvalitne sibe,ale rozmylam ze este pockam asi aspon tyzden,viem ze prve tehu mi ukazalo slabu ciarku dva tyzdne po ovu to si pamatam presne
bar12
15. feb 2014
@siska765 asi by sme si mohli teraz o priznakoch spolu pisat 😃 myslim, ze je to tam...a 17 teda je dost podla mna na to, aby ti uz ukazal...tak je na tebe, v podstate uz pisu na kazdom, ze je jedno kedy si ho spravis v priebehu dna, ked uz mas taketo priznaky, uz by to na teste mohlo byt....ale ak si ho aj spravis a nebudu dva ciarky, vobec nezufaj!!! lebo priznaky hovoria za vsetko! aj mne je posledne dni blbo, nenapina ma, ale nemam vobec na nic chut, okrem kysleho a stale citim hlad, takze jem akoby nasilu....som hrozne unavena, vycerpana, pritom nic namahave nerobim, citim, ze mam velmi nizky tlak, zrejme z toho tie pocity vycerpania...ja budem v pondelok 17 dpo a chcem testnut...ale aj ked bude negat, uz si z toho vobec nic nerobim, lebo verim svojmu telu a to hovori za vsetko 😃
bar12
15. feb 2014
@siska765 no a vsak to uz mas viac ako dva tyzdne po ovu 🙂 jasne, ze to mohlo vyjst! preco nie? a priznaky uplne v pohode uz mozes mat...🙂
siska765
15. feb 2014
@bar12 mne byva aj rano tak cudne, kazde rano sa na to budim ze akoby prazdny zaludok casto citim prazdny ,jak keby som tam mala 5m dlhu studnu 😃 ale taktiez mi nic nechuti dnes som len obedovala rizoto za cely den a teraz si davam banan a asi uz ani nic ine nedam.Jak si vypocitala ze 17?ved mne 2.2.skoncili a zacali sme sa snazit presne 3.2. a dnes 15.2. ty ale to taketo stavy tak skoro?to mi je az cudne
siska765
15. feb 2014
@bar12 hej lenze to by som musela mat ovu hned po mrche na druhy den aj to je mozne?je pravda ze prve sme presne tak isto splodili hned na den alebo dva po mrche takze aj moze byt 😉
bar12
15. feb 2014
@siska765 aha prepac, nejak sa mi doplietli tie cisla 😃 takze 19-5, takze si dnes 14....a ja som dnes 15 a citim sa takto uz asi styri dni minimalne...takze kludne sa tak citit mozes...ak uz doslo k uhniezdeniu, co je vysoko pravdepodobne, tak su pocity na mieste 🙂 nepoznam taky pripad, kto by mal tak hned po ms, ale mozne je vsetko!!! hlavne, ak sa vam to uz takto podarilo, tak urcite ano....aj vsetko svedcilo pre to, ze bola vtedy? neoverovala si si to ovu testami?
siska765
15. feb 2014
@bar12 a unavena ?no tak to som tiez stale 🙂 vcera na plese sa mi uz o 22.00 tak driemalo 🙂 ze som musela dat kavicku 🙂
rea92
15. feb 2014
@siska765 aj ja som mala MS od 29.1. do 2.2. a 3 dni po skoncemi MS som mala pocit, ze prisla ovulacia( akurat sa mi to zda skoro, na 8 DC). Ten pocit som mala preto, lebo som mala krcok neuveritelne makky a otvoreny. Tak uvidime. MS by som mala dostat 25.2. Takze na testik mam este dost casu.
siska765
15. feb 2014
@bar12 nie nie ja som si nikdy ovu testy nerobila, prve sme splodili na prvy raz presne tusim dva dni po mrche,viem to,ale skoncilo MA v tretom mes. zacali sme sa hned proste snazit po mrche a skoro kazdy den 😃 tak sa hadam nejaka prehryzla k vajicku 🙂 a ty si teda mala mrchu o den skor ako ja?
siska765
15. feb 2014
@rea92 hehe no tak to aj ja ale raz mi to tak uz vyslo ze hned po mrche som otehu a 2.2. mi skoncila a 3.2. som bola u gyndu na preventivke a povedal citujem : "vizera to nadejne " to je vsetko tak se hned zacali skusat 😃
bar12
15. feb 2014
@siska765 jasne, urcite si cestu nasla!! 🙂 nie, ja som mala poslednu mrchu 9.1. a vcera som mala mrchu dalsiu dostat...mavam pattyzdnove cykly a ovulku na 21 al 22 den cyklu...a dva tyzdne po nej mrcha dorazi...no a vcera mrcha nedorazila, miesto toho len slabe spinenie, aj dnes...ale test z dnesneho rana negat...
siska765
15. feb 2014
@bar12 fuuu tak ty si potom uz ovela vyssi DC ako ja inak tomu uz prestavam chapat :-|
siska765
15. feb 2014
@bar12 tak to ked ti este neukazal tak to si ani ja este nejdem robit ved cca este dva tyzdne mi ostavaju do mrchy ja mavam tak 35 dnove cykly
bar12
15. feb 2014
@siska765 myslim si, ze nehra rolu, aky dlhy mas cyklus, ale kedy mavas ovulku a kolko dni po ovulke chodi mrcha 🙂 mame rovnako dlhe cykly, ale je rozdiel,ak si ty ovulovala tesne po ms a ja az na konci tretieho tyzdna cyklu...preto sme na tom v podstate rovnako 🙂
siska765
15. feb 2014
@bar12 heh no tak to teda hej to je sranda 🙂
siska765
15. feb 2014
@bar12 takze este skoro robit testy 😞 pockam aspon tyzden , ak vydrzim 🙂 esteze nema tak blizko lekaren a musim autom 🙂
bar12
15. feb 2014
@siska765 🙂 17dpo si myslim, ze uz by tam fakt mohlo nieco byt, ja v pondelok urcite skusim, tak dam vediet a uvidis 🙂
siska765
15. feb 2014
@bar12 ok 🙂 tak mi napis potom ak tam budes uz nieco mat tak skusim aj ja 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli