Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
domenique
17. feb 2014
Ahojte, trosku odveci, ale poradite mi ako zalozim novu temu? N aco mam kliknut.......akosi to neviem najst.
dakujem
bar12
17. feb 2014
@domenique najdi si v kategoriach zhruba podkategoriu kde by tvoja tema spadala a vpravo hore mas take zelene plusko ze pridat temu, na to klikni a vytvor 🙂
domenique
17. feb 2014
dakujem
siska765
17. feb 2014
@bar12 co vravis na toto ? ja som z toho jelen
mily7
17. feb 2014
@siska765 pekne, ale pockaj. nie vzdy to vyjde pozitivne na koniec. radsej pockat co sa udeje. drzim prsty ale zatial je tam vidno druhu ciarku.
siska765
17. feb 2014
@mily7 ja tam vidim 3 ciarky 🙂 tak tym padom to vobec neberiem ze to je zatial potvrdene,silna je kontrolna po nej jedna slaba a po nej druha slaba 🙂
mirkovci
17. feb 2014
@siska765 toto sú tie najhoršie výsledky, nevieš ani na čom si . To ma s.... 🙂 držím palce
siska765
17. feb 2014
@mirkovci To ma s.... znamena co ?mam smolu? 😉
siska765
17. feb 2014
@mily7 dala som to do negativu ale asi ani tak nic tam nie je :-|
mirkovci
17. feb 2014
nechela som byť vulgárna ale na vysvetlenie s znamená serká 🙂 to bude ok len treba nehcať tomu čas . jak sa to jednoducho píše ale horšie robí. 😞
bar12
17. feb 2014
@siska765 no moja, veru aj ja tam vidim tri 😃 na taky test sa neda spolahnut, ale ak by mal byt pozit, tak v stredu by sa ti uz mala trosku tmavsia ukazat 🙂 velmi drzim palce!!!
bar12
17. feb 2014
@siska765 ale aj na tom negative sa nieco crta 😉 joj no som zvedava na dalsi!!!
siska765
17. feb 2014
@bar12 a to si zober ze je test nie najcitlivejsi ale 25-ka a mam este 12 dni do mrchy ,nanajvys čudné :-|
bar12
17. feb 2014
@siska765 no ale uz mas pravdepod viac ako 2 tyzdne od ovulky 🙂 to je smerodatne, tak by to aj zmysel davalo 🙂
siska765
17. feb 2014
@bar12 no to hej teda myslim ze som vtedy mala na sto percent to neviem pocity stale rovnake kazdy den 😉
bar12
17. feb 2014
@siska765 tak je dobre, len nech to vydrzi 😉
eri28
17. feb 2014
babi mi sme sa stahovali a nemali sme dlho net som spat....
Trosku unavena kedze januar nevisiel dnes sme mali s muzikom, mam plodne podla hlienu aj ked o par dni skor...
mynuli mesiac som si blbec zle pozrela kalendar na mrchu, ze nechodi tak som kupila aj test a o par dni kuknem do kalendara ja blbec neviem ratat, a mrcha prisla nacas ako hodinky...
uvidim co bude dalej...
tehulkam gratuluje, ...nestiham sledovat a snaziky do toho tento rok to snad dame vsetky...
mily7
17. feb 2014
@siska765 ja tam vidim aj v negative ciarku druhu. inak tehulkam sa zvyknu menit sny, ale to by uz asi moc bolo ze namyslanie ked sa ti o dvojickach snivalo a ze vracias🙂)) ja si myslim ze by ti to mohlo teraz vyjst, nechcem kricat hop lebo clovek sa strasne tesi aj ja ked niekto tehu ale je to hrozne mysliet si ze je clovek tehu a potom dojde mrcha a nic z toho. najsmerodatnejsie je asi az po mrche keby vobec nedosla, nemeskala nebola.
siska765
18. feb 2014
@mily7 no mavam veru kadejake sny ale ja na sny neverim, to je len podvedoma tuzba a fantazia mozgu 🙂 snivalo sa mi uz aj velakrat pred tym,sem tam kuknem do snara ,ale to len zo zvedavosti,takze budem verit az testu ,spravim dalsi piatok alebo az pondelok 🙂 ale teraz chcem urobit s citlivostou 10 nie az 25 konecne som zohnala ,tak drzte palce.
siska765
18. feb 2014
@mily7 inak by to bola pecka keby naozaj dvojicky 🙂 moja mamina bola z dvojiciek a ona dvojicky nemala 🙂 ale kludne by stacilo len jedno 🙂
bar12
18. feb 2014
@siska765 jeej no vsak dvojicky sa dedia obgeneraciu 🙂 sanca tam je 🙂
nikitaf
18. feb 2014
Ahojte dievcata, mozem sa k vam pridat? od januara snazilkujeme o druhe dieta, to prve nam uz nejak podrastlo 🙂. Prve vyslo na prvy sup, tak uvidíme ako to bude s druhym. kedze mrcha ma prist do piatku a zacala som spinit predpokladam ze tu este chvilku pobudnem a nie je mi s mojimi myslienkami smutno 🙂 a mam niekoho na podporu. 😉
mily7
18. feb 2014
@nikitaf jasne, vitaj a nech si cim skor pred z temy snazim sa.))) vsetko dobre. aj moje podrastlo a chceme druhe aby nuda nebola.
rybkaa
18. feb 2014
@siska765 aj ja tam vidím tri čiarky 🙂 skús test o 2 dni, hcg stúpa každých 48 hodín, ale určite použi 10-tkový test 🙂
siska765
18. feb 2014
@rybkaa jasne skusim asi piatok mam uz kupeny 10-kovy,a urobim rano, tento bol na obed a 25-kovy
rybkaa
18. feb 2014
@siska765 najlepšie je z ranného moču, tak okolo siedmej hodiny, to už bude istota 🙂 držím palce, potom daj vedieť 🙂
siska765
18. feb 2014
@rybkaa jasne 🙂 dik
rybkaa
18. feb 2014
čaute baby, dlho som vás nečítala a je tu toho neúrekom, no nestíham 😃 v sobotu máme svadbu, všetci okolo mňa v strese, ja v pokoji 🙂 tak mi držte palce 🙂
čo máte nové? máme už nejakú novú tehuľku? 🙂
ja furt čakám, či príde v marci ms, ak nie, idem k dr., lebo by sme sa už aj chceli od marca snažiť, idem skúsiť aj inofolic, či sa cyklus unormálni 🙂
mily7
18. feb 2014
@rybkaa ved to je najsamlepsie ze vsetcci v strese a ty si kludna. u mna to bolo naopak a bol to horror 🙂) uzi si svadbu a nech vam to vyde. na infolic vela dobreho som citala ja by som no kupila ale uz mam gynex kvapky tak pijem to

zdravim ostatnych idem maly je hore. pa a kraasnu svdbu
rybkaa
18. feb 2014
@mily7 ďakujem pekne 🙂 no možno tá nervozita len príde 🙂 zatiaľ som pokojná a je mi to viac menej jedno, chcem si to hlavne užiť 🙂
tak uvidíme, čo inofolic dokáže, spolieham na neho 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli