Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

mily7
18. feb 2014

@rybkaa ne neee len si to uzi v klude. ja som na tom bola tak ze keby bol niekto povedal blby vtip o manuzelstve cestou do kostola doteraz dam ruku do ohna za to, ze by som zdvihla saty a odisla odtial take som mala nervy z toho🙂) bodaj by vam vyslo tehu teraz myslis na svadbu to by sa mohlo zadarit.

majkuska
18. feb 2014

Baby dakujem za podporu. Dnes som bola u gyndoša machulka je tam a hcg 1610.Len nech maly zvladne o tyžden tie mandle a ja s bublinkou ten stres.Ja sa strašne bojim,že mu budu davať narkozu

rybkaa
18. feb 2014

@mily7 ďakujem, snáď to tak bude, bol by to pekný svadobný dar 🙂

bubulacka
19. feb 2014

My budeme mat teraz povinne 2 mes. pauzu a nesmieme sa snažiť ☹ mala som poz. test ma mycoplazmy a ureaplazmy - len nechápem, prečo mi ho az teraz robili! O babo sa snažíme viac ako 2 roky, sťažovala som sa na problémy, aj na občasnú bolesť pri styku a nikto s tým nic nerobil 😖 mam ich minimálne 4 roky 🙄 pekne.

didulienka11
19. feb 2014

@mily7 ahoj moja no ako? Vystihli ste tento mesiac ovulku? Viem ze si bola chora a hlasila sa tusim nejako skor ako si pisala ale verim, ze to boli okolnosti, ktore nevadia ;)
@rybkaa aj ja ti prajem krasnu svadbu a verim, ze Inofolic zaslape ;) Aj ja ho beriem ;)
@majkuska tak ti teda uz oficialne len tak tichucko zagratulujem ;) Nemusis sa bat tych mandli - my sme absolvovali nosnu s malym v januari, tiez pod narkozou, lebo mu cistili pri tom aj usko a nie je to nic hrozostrasne! Vsetko bude dobre neboj, hlavne sa ty ako rodic nestresuj, lebo ver mi, ze deturence to zlvadaju lepsie ako my :D
@vuvulacka tak to je teda mrzute :( Skoda strateneho casu, ale zas to treba brat z toho pozitivneho pohladu, ze konecne na nieco prisli, poriesi sa to a uz to bude uspesne ;)

didulienka11
19. feb 2014

@mily7 P.S.: som na seba strasne hrda :D pekne dodrziavam, co som si predsavzala, nic netestujem, nic na sebe nesledujem, nic si nenahovaram, neodpocitavam dni a pekne pokorne cakam do dalsieho pondelka, kedy by mala dorazit mrcha a testnem najskor par dni po meskani ;) Juj a o kolko menej tlaku, nervov, stresov ;) A verim, ze v pripade dorazenia mrchy aj ziadne sklamanie, ked sa na to clovek nefixuje tak ako som sa fixovala minuly mesiac ;)

bar12
19. feb 2014

@didulienka11 super, tiez som si dala tento mesiac take predsavzatie, lebo uz som to tiez prehanala ☹ len dufam, ze sa mi to podari, lebo cloveku fakt z toho kvapka na mozog...
@rybkaa aj ja drzim velmi palce, nech vam to dopadne podla predstav a hlavne, aby si si taky klud zachovala az do svadby! lebo iba vtedy si to uzijes tak, ako mas 🙂
ako pise @mily7 u mna to tiez nebolo dokonale, kedze som mala v tom case 7,5 mesacneho syna, co bolo uplne zle obdobie na take nieco, nevedela som, co skor a na vela veci sa zabudlo ☹ keby sa mam rozhodnut teraz, tak sa radsej vydavam tehotna, alebo potom s vacsim odstupom, nech si to uz aj maly uzije a nemusim kazde dve hodiny odbiehat na kojenie 😀

rybkaa
19. feb 2014

@didulienka11 ďakujem veľmi pekne 🙂
@bar12 ďakujem, snažím sa, zatiaľ sa darí zachovať pokoj, som zvedavá dokedy 😀

didulienka11
19. feb 2014

@bar12 ja som minuly mesiac mala vsetko: 1x vracanie (co bola viroza a nie tehu 🙂, tocenie hlavy, nafuknute brucho, caste mocenie, naliate prsia, bolestive podbrusko :D :D :D a mrcha prisla este o dva dni skor ako mala ;) Takze som si povedala, ze dost! Tento mesiac pre zmenu nemam ani len naznak nejakych priznakov, takze asi tak :/

mily7
19. feb 2014

@bubulacka teraz s tym uz nic neurobis, ja osobne by som zvazila vymenu lekara, kedze dlho sa stazujes, riesis babo a on az teraz urobil testy napriek tomu, ze si sa stazovala ze mas problemy. Neverila by som takemu lekarovi, ze riesi poriadne veci ked mi nieco je. Inak sa dat na liecbu a verit, ze potom to vyde dobre.

mily7
19. feb 2014

@majkuska Nestresuj. Viem, ze hluposti rozpravam, lahko sa to povie. Tak zober si to z ineho uhla a povedz si, ze je mnoho mam ktore radsej pod narkozou by dali mandle tahat. Uz som sa s takymi stretla a aj s takymi, ktore davali tahat mandle bez narkozy a ze bolo to zle. Ja osobne aj sebe aj dietatu by som asi pod narkozou davala, bojim sa, ze by sme mali zly zazitok. Je to bezna vec, jasne ze sa preberie, bude v poriadku, nastastie si nebude pamatat co mu robili a milion lekarov a pod. A ano deti viac znesu ako my. Drz sa kvoli nim, dobre bude, nestresuj ,moc aby si si neublizila.

siska765
19. feb 2014

@rybkaa ja som to mala presne tak isto pred svadbou 🙂 vsetci stresovali a ja fakt nie ani v den svadby,a to som sa cudovala,lebo ja som bola dost velky streser 😀 ale svadbu som zvladla na jednicku a som si ju neskutocne uzivala fakt ziaden stres,ale asi pre to ze proste tych vsetkych ludi na svadbe som poznala 🙂

bar12
19. feb 2014

@majkuska som zivy priklad dietata, co si vybratie mandli pamata doteraz a nepraje nikomu! Na bolest si nepamatam, ale viem, ze ma sestricka oklamala, ze ideme von a zaviedla ma do miestnosti, kde ma priviazali a nastrojmi mi sli do krku a co si najviac pamatam je strasne vela krvi!! ☹ pre dieta nic moc.. Mohla som mat do pat rokov.. Narkozy by som sa ako matka vobec nebala ked je maly zdravy a je to fakt len na chvilu! Neboj, zvladne to na jednotku, bud kludna kvoli fazulke 🙂

nikitaf
19. feb 2014

ahoj @majkuska, ja osobne by som dala synatora do narkozy, ja osobne som si toto prezila v desiatich rokoch a dodones neznesiem ani len palicku do hrdla u obvodaka... :(

bubulacka
19. feb 2014

@mily7 no ved to nechápem, povedal mi, ze tieto testy sa robia iba pred plánovaným rodicovstvom, lenže prvy krát, ked som tam bola ze chceme babo bolo niekde okolo 01/12. Áno, vtedy sme "iba" začínali, ale nechápem prečo to riešil az teraz - mimochodom nebol sam, ktorý mi tie testy nespravil ani mi ich neodporučil, bola som este u dalších 2 na konzultácii, z toho jeden ma aj vyšetroval - tie bolesti v podbrusku pri styku sa mi nezdali... A pritom všetci 3 hovorili ze je to ok, je to ok 🙄

mily7
19. feb 2014

@bar12 fuj, presne toto by dieta nemalo zazit.

mily7
19. feb 2014

@bubulacka divne, lebo podla mna bolest nie je normalna! Ci u nich ano?bohuzial aj taky lekari su.

mily7
19. feb 2014

@didulienka11 no zenuska kvooooli tebe!!! som si kupila ovu testy minule🙂)) ale len jedny. odisli viac nekupujem. no ovu na prekvapenie bola asi na 12 den a ja som nestihla zaregistrovat. poviem ti nic lepsie sa mi nemohlo stat.!!! s muzikom sme sa milovali pred aj po nej ale preto ze sme chceli nie ze plodne dni a ze je ovulacia. takze super🙂) testami som akurat zistila ze som uz po a je to. riesim syna vrieskajuceho, zdrave recepty a chcela som uz dnes zacvicit ale dala som asi desat min jillien a zle bolo. v case nadchy ktora uz kvazi presla uz nestriekam sprej dycham tak nechapem sa mi zacala tak tocit hlava ako keby mno niekto triasol. take divne pred ocami. strasne zle tlak asi nizky aj ked pijem vodu a cvicila som tak nechapem normalne zle zle tak to jedine mi zostalo, ze neviem ci to zavrat ale dost blby pocit hlavne na oci mi je zle prosto tlak veeelmi zly co som nemavala. inak fine, hovorim zha am recepty snazim sa planovat dni ako idu a nieco robit a prosto pohodicka povedala som si ze som presvihla ovu tak nic s tym nenarobim a je mi dobre. v ziadnom pripade tehu test nekupujem a hlavne ze mam pokoj na dusi aj v hlave🙂)) tesim sa z maleho neskutocne kvaka vela a tak. som rada ze sa drzis pekne aj bar sa pridala som na vas hrda!!!🙂) lebo lepsie cloveku kludnemu ako vystresovanemu.

mily7
19. feb 2014

@bar12 sila, ja by som pri svojom nemohla sa vydavat 🙂) taky bol cecek🙂)) mne vadilo to, ze vsetci ti ludia na mna sa pozerali a kvoli mne dosli, ze som bolo stredobodom pozornosti. inak aj s mojim problemom lietat to vyzera viac menej na panicku poruchu co som pocula. takze u mna nervy ozaj hrozne boli a viac by som svadu nerobila taku aka bola ak ked som si od oltara do konca uzila viac neprosim.

siska765
19. feb 2014

@bar12 hmmm,tak ja neviem som dnes 22DC a na teste nic zatial nevidim,aj ked priznaky mam stale.Ze by este bola sanca?do mrchy este min.10-14 dni

mily7
19. feb 2014

@siska765 10-14 dni do mrchy a ty sa pytas ci by bola sanca? ved jasne ze aaaaaaaaano!!!🙂))) az ked meska tak byva tehu potvrdene. a niekedy az vtedy vidiet!!

siska765
19. feb 2014

@mily7 no 🙂 tak dakujem za povzbudenie,keby som mala dat na svoje pocity a priznaky ktorych nie je malo, vlastne takmer vsetky co maju tehotne tak by som povedala ze je to tam 🙂 ale ten test ma sklamal ,snad mas pravdu.lebo nemyslim ze by som si to dokazala nahovarat,uz som bola dvakrat tehotna a vzdy som citila to iste ,aj ked to nedopadlo dobre

didulienka11
19. feb 2014

@mily7 to je parada, ze si tiez takto uuuplne polavila ;) Vidis, neboli to len prazdne slova :D pekne sme dodrzali, co sme si slubili. No a to s tym cvicenim je zvlastne.....

didulienka11
19. feb 2014

@siska765 suhlasim s mily7, mas viac ako plne sance ;) Mne pri synovi az 2 tyzdne po meskani ukazal test ciarku ;) Myslim si, ze veselo mozes dat na svoje pocity a uz to je len otazka casu, kedy to bude oficialne ;) vela stastia!!!!

siska765
19. feb 2014

@didulienka11 dakujem budem vas informovat 🙂 snad to vide 🙂

nikitaf
20. feb 2014

@didulienka11 super ze si to dokazala takto sa odosobnit. nam sa dcerka podarila na prvy sup a teraz ked sme sa zacali snazit o druhe tak sa furt len sledujem, bolia ma prsia, dnes mi je blbo, toci sa mi hlava a bojim sa aby neprislo sklamanie... dokonca som v pondelok zacala spinit ale len 2 dni a nic. Najradsej by som utekala hned teraz do lekarne po test. Ale chcem vydrzat az do soboty... zajtra mam 28DC a vacsinou som dostavala tak okolo 25DC. to cakanie je priserne 😖

didulienka11
20. feb 2014

@nikitaf - no tak to vyzera super ;) zajtra testujes? Budem drzat palce, napis aky bol vysledok. Aj my sme mali syna hned na prvy pokus a preto teraz som dost stresovala, ze ako je to mozne, ze to nevyslo aj teraz hned ? :D tak som si potom povedala, ze nie som moc skromna a mala by som sa uvedomit ;) A tak som prestala riesit ;) )Sama seba som prekvapila, ze som v klidku ;) Aj ked uprimne s nicim nepocitam, lebo necitim absolutne nic :( Mrcha ma prist v pondelok...

bar12
20. feb 2014

@siska765 jasne, ze mas sancu! viem, ze je to este celkkom dlha doba cakat do mrchy, ale skus sa velmi nepozorovat a kazdy den upriam pozornost na nieco ide a uvidis, ako tie dni budu letiet 🙂 velmi drzim prsty!
@didulienka ja by som uz tie priznaky vobec neriesila...jedine, keby pred dorazenim mrchy zvraciam, alebo ma napina pri pachoch, tak to je asi dovod si nahovarat tehu 🙂 vsetko ostatne uz ja osobne nejdem ani riesit, lebo v tom predoslom cykle som mala uz hadam skoro vsetko a nic...a nikdy nikdy som nespinila pred menzesom, len teraz a som si ista, ze som si to psychicky sposobila....skoda, ze sa aj tehotenstvo takto neda, to uz by sme vsetky mali doma skolku 😀
@nikitaf drzim palce, aby spinenie ustalo a mrcha nedorazila!!! mne sa po dvoch dnoch spinenia nakoniec spustila o dva dni neskor, ale to nebude tvoj pripad! ty si spinila dva dni a potom nic vsak? to je velmi dobre znamenie! drzim palce 🙂

mily7
20. feb 2014

@nikitaf tfuj tfuj tfuj. vyzera to dobre u teba drzim prsty.

mily7
20. feb 2014

@siska765 a ty sis mas ake priznaky???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre