Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

bar12
20. feb 2014

a nemala sa nam uz aj @nezaaabudka vcera vratit??

siska765
20. feb 2014

@mily7 mna kazdy jeden den popichava na vajecnikoch,niekedy az take tahanie,raz na jednom raz na druhom niekolkokrat denne pocas celeho dna,posledne dni mi bzva na vecer zle,chodim castejsie cikat a to popichavanie sa mi taha aj do krizov obcas,ale uplne kazdy den.a este mam obcas take jemnulinke pocity ako pred mrchou a biely vytok kazdy den.a jem ovela mensie porcie.

bar12
20. feb 2014

@siska765 a ovu test nahodou nemas doma? ten zevraj ukaze este skor ako tehu...

siska765
20. feb 2014

@bar12 praveze sa snazim uz menej pozorovat a uvedomim si to ked to na mna pride,najviac vyrazne su u mna tie popichavania alebo niekedz az tahania na vajecnikoch,co si niekedy az sadnut musim a prestane to,to su take kratkodobe intervaly raz na jednom raz na druhom a obcas aj v krizoch.no a to castejsie cikanie

siska765
20. feb 2014

@bar12 nie nemam ten som si ani nikdy nekupovala

bar12
20. feb 2014

@siska765 jasne, a kolko dni po ovulke ti to popichovanie zacalo?

mily7
20. feb 2014

Mozno budem troska pesimistickejsia a mozno nie, mozno niekomu pomozem ukludnit sa alebo si pomozeme navzajom, ale ja som teda po rokoch objavila staru zlu najsamhorsiu kamaratku predmemstruacny syndrom! a ide ma picnut z nej! chtiac nechtiac nic si nenahovaram ale bohuzial stavy omdlievania, bolest jemna alebo hocijaka, pripominajuca prichadzajucu menzes to vseeetko a zial aj viac patri k pms ktory zacina pekne kraasne aj po ovulke niekomu. tak u mna tiez, roky som brala antiku lebo som mala problem so samotnou menstr. a teraz toto:((( unavena som, ani krpan ma nevytoci normalne to len kukam, divne mi je a musim ist upratat🙂) idem si dat magnezium a b- cko ale vraj aj kalcium zinok treba tak sa pytam pozate niekto take vitaminy ktore obsahuju magn. kalcium zinok ecko bcko? vsetko dokopy? ja vobec nie som liekova ale vitaminy v jednej tabletke by pomohli🙂 som dost energicky clovek ale teraz ma hneva ze nic mi nie je dokopy ale necitim sa ani super vo svojej kozi ze desat veci naraz robit. skoda🙂)

bar12
20. feb 2014

@mily7 to tu velmi dobre vsetky pozname 😀 pms si s mrchou mozu konkurovat, nepriatelky su to momentalne nase! no a citila si sa uz takto viac krat v ramci pms? necitis to tak intenzivne iba teraz? lebo uz to pises niekolky krat, ako sa citis unavena ☹ bodaj by si bola tehu!!! inak ma to mrzi, ak je to u teba az tak velmi obtazujuce ☹ neviem preco, ja som tiez ten predosly cyklus to nejak intenzivne vsetko pocitovala a neviem, cim to bolo, ak nie mojou psychikou...ale ty si v pohode, nesledujes sa prilis, tak je dobre! a ms ma kedy dorazit? ja mam pms uz od ovulky vacsinou a stupnuje sa to k mrche...je to hnus, v tomto dobre, ze mam predlzeny cyklus...ale prvy krat teraz pri snazeni to vnimam ako velke minus ! nekonecne cakanie...ale co, dnes je krasne! tesme sa zo skoro jari, dufam, ze sa uz zima nevrati a uz nech je len pekne, lebo na mna ani to pocasie nema dobry vplyv, ked je zamracene...a ozaj, nemas to jarnu unavu? 😀

mily7
20. feb 2014

@siska765 viac odychovat sadnut si aby ta tak nepichalo no a ukludnovat sa ze dobre bude. lebo teoreticky by malo byt🙂)) pekne pohlad brusko, daj nieco dobre na nervy cokinu a len zostavat v klude. povedz si ze ak by to bolo tehu tak je najlepsie byt kludna. alebo mozno tak ukludni ked si povies ze to len pred mrchou je taky stav a tak nebudes riesit. len sa jednoznacne zamestnat niecim. drzim vam babenky prsty moc strasne ti prajem aby ti to vyslo krasne zdrave uz cele tehu. mas na to narok, povedz si ze to tak bude zabudni na to co bolo. ja som sa pri tobim viac bala a potom som lutovala, ze som sa netesila od zaciatku tak poriadne ako pri prvom. treba si to vychutnat vsetko. a ak to ma vyjst tak to vyjde aj keby si prave splhala ma mont everest! tak si povedz. tak teraz len pekne uzivaj stav do predpokl. mrchy nech nedojde a ty pekne potom testnes stastne.

mily7
20. feb 2014

@bar12 az teraz tak na mna doslo, dolahlo. ja normalne sa aj pozbram ked je zle zle a nakopnem sa, ale teraz mi je prosto divne!🙂) taha mi krize, rano brucho ako uz uz menzes ze ma dojst ale ako stale som v pohode akurat ta unava to je z toho tlaku co sa mi znizil tak radikalne min. tyzden ze tocenie hlavy to sa mi nepozdrava. inak by som bola normalna🙂)) mozno to tou nadchou bolo a preto to tocenie hlavy nizky tlak z toho a o tyzden hadam normal bude. na pms musim teda nieco najst nieco zdrave nejake vitaminky nech sa telo nakopne. vonku je supis boli sme aj ideme popoludni s malym, uz sa tesim. a menzes by mala dojst presne o tyzden. beriem to tak ze asi nie je ten spravny cas na tehu pre mna tak nemusim riesit financie potom stahovanie sa, vytahujem pozitiva vyplyvajuce z toho ze budeme traja zatial. a ked by smemali byt styria budem vytahovat pozitiva vypl. z toho ze budeme styria🙂)

siska765
20. feb 2014

@bar12 no cca 2-3 dni asi mozno aj neskor

mily7
20. feb 2014

@bar12 ja uz skrz deti a teraz co mam maleho tak ani pocasie zle nevnimam. s detmi ides von za kazdych okolnosti, ked mrholi tak si clapka po vode a deti to tak neberu. a ked je velmi skaredo tak sme doma napr. a hrame sa alebo s niekym muzikom cela rodinka popoludni doma alebo kamosky sa stretneme a tym ze detom to tak nevadi su vesele ci dnu ci von neriesia ci prsi alebo nieco ja tiez neriesim. da sa na to aj takto pozerat. vravi sa ze my slovaci nemyslim teba alebo nico sa stale stazujeme ze prsi, je mokro, snezi vela prace, slnko svieti horuco🙂) treba brat tak ako je. ved ke super ze mame az 4 rocne obdobia. v kazdom nieco pekne. a aj ked pod mrakom alebo skaredsie nastastie moj maly este obsedi v kociku a tak aspon na prechadzku ideme. taaakze je jedno ako je vonku, pekne je dokial nie je nejaka pohroma

mily7
20. feb 2014

jaj babenocky veeelmi rada vykecavam veeeelmi rada s vami diskutujem🙂)) idem si upratat ja lemra lemrava🙂) drzte saaaa dajme si cokinu je dobra na nervy a tak neskor zacvicime, zhodime tie kilojauly. inak aj kalerab je dobry na chrumanie,to mate zdravsiu verziu🙂)) IDEEEEm

majusik26
20. feb 2014

Čo poviete 😉 je to pozitívne? 🙂

siska765
20. feb 2014

@majusik26 jasne ze je 🙂

bar12
20. feb 2014

@majusik26 sama si si odpovedala informaciou pod fotkou v ktorom si tyzdni 😉

rybkaa
20. feb 2014

@majusik26 jednoznačne áno 🙂

nikitaf
20. feb 2014

baby dakujem vam velmi pekne za podporu. dnes cestou domov som to nevydrzala a testla som sa... test vysiel pozitivne 😵 takze este rano si to potvrdim, ale na zaklade pocitov viem ze je to tam. strasne moc vam prenasam tehu virus aby sme sa stretli v dalsej teme novembrovky 2014. dobru nocku dievcata

sono2
21. feb 2014

@nezaaabudka ahoj., ja čakám na mrchu niekedy za týždeň, boli sme na krásnej dovolenke, tak dúfam., že sa podarilo. A čo ty ?

zuzka0405
21. feb 2014

Ahojte baby. Tak sa Vám po dlhšom čase hlásim. Dnešným dňom máme potvrdené, že januárové snaženie vyšlo na prvý krát. Dnes sme boli u dr. Sme v 7tt,srdiečko nám pekne bije a zatiaľ je všetko v poriadku.

siska765
21. feb 2014

@sono2 ja tiez mam dostat tak nejako za tyzden aj par dni,snad nedorazi 🙂 stale mam vsetky priznaky a dnes som sa skoro povrala z ryby co svokra jedla,ked som ju zacitila 🙂 straaaasne mi to smrdeloooo

bar12
21. feb 2014

@nikitaf @zuzka0405 dievcata velmi vam gratulujem!! Zase ste sem trochu pozitivity co sa snazenia tyka vniesli 🙂 nech mate krasne tehulkovanie a na nas ostatne nech sa uz konecne tiez nalepi 🙂

mily7
21. feb 2014

@siska765 🙂) bodaj by ti to vyslo. asi aj vyslo🙂) ja som jedavala rybaciu pomazanku a potom mi strasne smrdela

mily7
21. feb 2014

@bar12 neboj, tento mesiac je naaaaas🙂))))

sono2
21. feb 2014

@siska765 nezabúdaj že psychika robí veľa. Aj. keď., na príznaky je skoro. Ale., držím palce. Ja cítim na krámy takže dúfam, aj keď by sa mohlo podariť., konečne.

zuzka0405
21. feb 2014

@bar12 Ďakujem a úprimne zo srdiečka prajem všetkým snažilkam čím skôr //

siska765
21. feb 2014

@sono2 hmmm mozno skoro,ale bola som uz dvakrat tehotna,a vzdy rovnake priznaky,a vzdy tak skoro.vlastne skoro ako skoro,ked som mala ovu asi tesne po MS okolo 4.2. Mozno trochu neskor

rea92
21. feb 2014

Dlhsie som nic nenapisala, takze... 🙂 Menzes mam mat az v utorok, 25.2.
Vcera som citila take zvlastne tlaky a bolesti v podbrusku, az som si myslela, ze do rana urcite dostanem MS ( zasa by to bolo o 4 dni skor), ale dnes su uz vsetky tlaly a bolesti fuc, tak neviem co to vcera malo znamenat. Trosku ma to laka zajtra rano testnut, ale radsej pockam do toho utorka 😀

didulienka11
21. feb 2014

@rea92 ja mam dostat 24.2. ;) a minuly mesiac dorazila 2 dni skor a to som si nahovorila vsetky mozne priznaky :D a vobec som ju neocakavala. Tento mesiac to cele beriem tak striezvejsie, ale dnes uz tiez pocitujem podbrusko :( Takze uvidime.....uz som si povedala, ze si nic nejdem nahovarat a budem to brat normalne, ak dorazi ;)

rea92
21. feb 2014

@didulienka11 ja tak isto....určite ma to nepoteší, keď dostanem MS, ale ani sa z toho psychicky nezrútim ako minulý mesiac ( to som preplakala celý deň, keď som to dostala).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre