Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

rea92
22. feb 2014

@siska765 no tak to dufam, za na prvy sup a az dokonca 🙂 idem sa konecne venovat malemu, prave dopapal jablcko a ideme sa hrat 😀

romana311
22. feb 2014

Prosím poraďte. Dnes som 12DC od včera mám bolesti ako pred ms nie ako ovu, dnes po sexe som mala výtok taký ako krv ale nie cista cervena skor do hneda a vcera som mala celý den biely. Čo to môže byť? Ešte sa mi to nikdy nestalo.... Ďakujem 😉

bar12
22. feb 2014

@romana311 ovulacia 🙂

romana311
22. feb 2014

@bar12 no ale takto som ju este nemala, a väčšinou ju mám až 17DC takže sa mi to zdá skoro....

bar12
22. feb 2014

@romana311 a mavas ju bolestivu, ze si si ista ked je? Uvidis zajtra ci budes mat bolesti a vytok aky bude..

romana311
22. feb 2014

@bar12 no nemás stále bolestivú ale väčšinou ju mám neskôr, aj ked sa mi uz stalo ze som mala skor, ale co inak to moze byt?

siska765
22. feb 2014

@romana311 podla mna mozes byt tehotna,ovulacia prebehla mozno skor a krvavy hnedy vytok moze byt z uhniezdovania🙂

romana311
22. feb 2014

@siska765 🙂 tak to by bolo super , ale nechcem si nič namýšľať, lebo sa mi to zdá skoro, skôr sa bojim aby to nebolo niečo zlé, v pondelok som aj tak mala ist k dr tak uvidime....podľa Jonášovej metódy sme sa mali snažiť 15.2 čo bol posledný deň ms, ale neverím tomu veľmi 😀 😀

siska765
22. feb 2014

@romana311 ver svojmu telu a urob si test.ja verim mojmu telu ,aj ked este nemam nic potvrdene,ani testom.snad ma teda nesklame,ked mam priznaky kazdy den

romana311
22. feb 2014

@siska765 dakujem a myslis ze dnes mozme mat sex normalne? skusat treba stale 😀 😀

siska765
22. feb 2014

@romana311 ja verim tomu ze kludne si mohla otehotniet,lebo som dokazom toho ze som prve tehotenstvo otehotnela hned asi cca 2dni po ms a moja kamoska pocas menstruacie.da sa to,lebo sme toho dokazom.ale neznamena to ze je to aj u teba tak,mozno si mala nejaku cystu a praskla alebo nejaka zilka.a ked nie tak to bude tehotenstvo.doktor ti este ale asi aj tak nic neuvidi

siska765
22. feb 2014

@romana311 tak ak nemas ziadne bolesti tak nevidim dovod preco by ste nemohli.skusat treba vzdy a verit tiez.drzim moc palce

romana311
22. feb 2014

@siska765 tak pred mesiacom som bola na preventivke, a vsetko bolo ok ziadne cysty ani nic a ake si mala este priznaky? kedy ti vysiel pozit test?

siska765
22. feb 2014

@romana311 no ja neviem presne kedy som tento mesiac mala ovulku ale snazili sme sa kazdy druhy den,a mala som pocit ze par dni po ms ale neviem presny den lebo na folikulometriu nechodim,ovulacne testy som si nikdy nerobila a kedze nemam uplne presnu ms tak tazko povedat,len podla svojich pocitov a poistenim kazdy druhy den 🙂 ked som si myslela ze moze byt ovu.a priznaky?no chodim od istej doby castejsie cikat,kazdy den ma popichava na vajecnikoch raz na jednom raz na druhom,taha sa to aj do krizov,a parkrat ma uz nadrapovalo 🙂 ale nevracala som.naposledy vcera riadne z ryby ked som zacitila udenaca co svokra jedla 🙂 som myslela ze to uz neobstojim 🙂 ms mam dostat okolo 1.3. To jest bud.tyzden sobotu.teda za tyzden ale mozno pondelok si uz urobim test.u mna vzdy jasny signal to pichanie na vajecnikoch.ale nie ze raz za par dni,ale kazdy den a niekolkokrat denne.tot vsetko 🙂

nezaaabudka
22. feb 2014

ahojte kočky, tak som TU 😉 🙂 🙂 krásne som sa zrelaxovala a oddýchla 🙂 A vy máte čo nového? Ako ste sa tu mali? Máme novú tehuľku???

@bar12 jééj som ti chýbala? Ty mne áno 😵 Ako???? Keď som odchádzala, tak som ešte pred odletom nakukla a uvidela som tvoj príspevok, že ti asi mrcha začína 😠 ☹ Tak ako to je?

nezaaabudka
22. feb 2014

@romana311 ahoj, toto sa mi stalo tiež, nabehla som na gyndu a vraj to je o.k.. dr. sa nevyjadril k tej krvi, iba povedal, že sa mohol kŕčok pri sexe podráždiť.. či také niečo.

strihalka
autor
22. feb 2014

Vracim se k vam......opet snazilka .... 😔

nezaaabudka
22. feb 2014

@sono2 ejha, tak super, že ste si dovču užili, už len počkať na výsledok 😀 😉 Držím palce!
My sme sa tiež mali výborne, veľmi dobre mi padlo to nakupovanie a celkovo výletík. Dúfam, že sa nám aj snaženie podarilo 😅

nezaaabudka
22. feb 2014

@strihalka to nemyslíš vážne ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ako to? ☹ ☹

mily7
22. feb 2014

@nezaaabudka vitaj🙂) ako bolo kde si bola? daj nejake pekne zazitky🙂

strihalka
autor
22. feb 2014

@nezaaabudka v 9tt missed abort... ☹ mame maleho anjelika...

mily7
22. feb 2014

@didulienka11 ako sa citis????

mily7
22. feb 2014

@strihalka je mi to luto.

nezaaabudka
22. feb 2014

@strihalka to ma veľmi, veľmi mrzí. ☹ Nechápem to, veď to bolo už o.k. ☹ ☹ A teraz čo? Snažilkovanie až o 3mesiace?

nezaaabudka
22. feb 2014

@mily7 Ďakujem, boli sme na výlete v Londýne, nakúpiť a za rodinou 😉

mily7
22. feb 2014

@nezaaabudka tak tomu sa vravi super zivot🙂) v dobrom. keby som sa tak nebala mohla by som tiez, do Dublinu napr. bojim sa lietat. nadopovat sa nemozem lebo ma syna a ten odkazany na mna. ale bala by som sa duplovane kvoli nemu. si sikulka

nezaaabudka
22. feb 2014

@mily7 no my sme cestovali s dcérkou 15m, ale poviem ti, že vždy v lietadle sledujem výhľad von oknom, ale teraz som vďaka mojej šibalke mala o zábavu postarané. Bola síce zlatulinká, ale ani neviem ako mi let zbehol. Ja by som sa viac bála cestovať autom, busom či vlakom.. je to hlavne kratšie.

strihalka
autor
22. feb 2014

@nezaaabudka povinna pauze 4-6tydnu, tak snad druhou ovulku uz vyuzijeme...

majusik26
22. feb 2014

🙂

motylek17
22. feb 2014

dnes sme zacali aj my pracovat na druhom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre