Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

nezaaabudka
22. feb 2014

@strihalka tak držím palce, nech to už vyjde ako má! Veľa šťastia.

mily7
22. feb 2014

@majusik26 blahozelam. co su to tie testy pred tehu testom? ovu testy? kedy si testovala tehu? nech ste zdravucky!!!

majusik26
22. feb 2014

@mily7 tehu testy

mily7
22. feb 2014

@majusik26 uz vidim lepsie hcg tehu testy🙂) kedy si testovala?

mily7
22. feb 2014

@motylek17 nech vam to vyjde coskoro. budeme spolu mozno kocikovat🙂 pozeram ze si okres malacky

majusik26
22. feb 2014

@mily7 tak poslední je deň po meškani a ostatne pred MS

mily7
22. feb 2014

@majusik26 a kolko pred ms ak sa mozem opytat??? ja mam len taky pocit ze by to mohlo vyjst. menzes cakam vo stvrtok, nechcela som to nahlas vravie, aby som nebola za blazna ked to nevyjde🙂) ale neva budem v pohode

lucia1002
22. feb 2014

@nezaaabudka ahoj, ako bolo na vylete?co snazilkovanie a ovu testy? 😉

majusik26
22. feb 2014

@mily7 4dni pred MS potom 3Dní pred 2dni pred a 1deň pred MS ten kazetový den po MS

mily7
22. feb 2014

@majusik26 a pocity?

nezaaabudka
22. feb 2014

@majusik26 kráááása!! Gratulujem 😵 😉 nech ste zdraví 🙂

nezaaabudka
22. feb 2014

@lucia1002 ďakujem, výlet bol super, len s tým testovaním bola drina 😝 😀 Nedalo sa v rovnakom čase, tak som šaškovala s téglikom moču a testíkmi - prišlo mi to ako keby som neviem čo tajné robila 😅 😀 ale nechcela som, aby to všetci vedeli. A snažilkovanie bolo tiež umenie.. v dome bolo všetko počuť, takže aj keď sme mali svoju izbu, tak sme čakali, až nikto nebude na pochodí, alebo v noci 😕 .. aj to len potichu, pomaly.. jáááj čisté psycho 😅 😝 😀 😀 😀

mily7
22. feb 2014

@nezaaabudka anglicko🙂)))))))))

majusik26
23. feb 2014

🙂

didulienka11
23. feb 2014

@mily7 ahoj moja. Ziadne pocity ;) Ziadne priznaky....zajtra uvidime. Respektivne aj ked zajtra nepride, tak to nic neznamena, lebo to je 28. den a chodi mi medzi 28-32, takze u mna tazko povedat....

bar12
23. feb 2014

@nezaaabudka no vitaaaaaaj 🙂 jasne, ze mi bolo smutno ☹ uz som zacinala rozmyslat nad dovodmi, preco ste si dovolenku predlzili 😀 tak super, ze ste si to uzili aj s malinkou 🙂 na dovolenkach sa skoro vzdy zadari, tak pevne verim, ze sa to podarilo aj vam!! 🙂
no u mna to aj vyzeralo nadejne, miesto menzesu som len malinko spinila a aj na druhy den a v nedelu na treti den sa mrcha spustila ☹ take sklamanie, som si az poplakala....bolo to ale fakt uz vyhrotene ten cyklus, mala som hadam skoro vsetky priznaky a az velmi som sa na ne drzala ☹ ze potom to bolo velke sklamanie....spinenie je pre mna tabu, takze som si to musela nejak psychicky posunut tu mrchu...no ale tento cyklus som si povedala, ze budem v pohode a nebudem sa sledovat tak...mrcha akurat pred dvomi dnami skoncila, snazim sa vymyslat program, aby dni ubiehali rychlejsie a bez vedlajsich myslienok 😀 presne za dva tyzdne mam ovu, takze este koooopec casuuu, to uz vy budete vsetky vediet, ci to vyslo tento mesiac 🙂

bar12
23. feb 2014

@strihalka ☹ ☹ :( verim, ze ted to uz vyjde se stastnym koncem!!! moc drzim palce!!

lucia1002
23. feb 2014

@nezaaabudka a mala si tam nakoniec ovu? no tak uz len treba dufat ze to vyslo 🙂 drzim palceky 🙂

didulienka11
23. feb 2014

@rea92 G R A T U L U J E M!!! a to som si myslela, ze budem mat "spolu-trpitelku" do buduceho tyzdna a ty to uz mas v suchu ;)

didulienka11
23. feb 2014

@strihalka To ma velmi mrzi :( :( :( prajem vam, nech vam ta povinna pauza len tak odsypa.....

nezaaabudka
23. feb 2014

@lucia1002 áno, ovu som mala, teda podľa testu.. ale tentokrát som si nevšimla žiaden naťahovací hlien, tak neviem.. dokiaľ som netestovala, tak som ho mala vždy. Už som obrázok hodila k Snažilkám, ale asi nie všetky tam chodia, tak ukážem aj tu 😝 😀
Moje prvé testovanie 😀

nezaaabudka
23. feb 2014

@bar12 ty si čisto ako ja, tiež by som už vymýšľala rôzne somariny, že prečo sa neozývaš 😅 😀 😀 Škoda, že ťa to tak naťahovalo a nakoniec nič.. ja sa teraz zasa menej sledujem ako minulý mesiac, aj keď teraz som robila ovu testy, ale neprežívam to tak. Ja to zasa beriem tak, že na výlete neotehotniem, lebo pred prvým tehu sme boli na dovolenke a nič z toho, tak som si to tak nejako zafixovala, že plodíme iba doma 😀 😀 😀 Ale možno bude, uvidíme. Len z toho pomalého tichého sexíku budeme mať asi veeeeeľmi flegmatické dieťa, ak sa zadarilo 😝 😀 😀
NO dva týždne vymýšľať program, aby sa človek nezbláznil je tiež fuška 😀 My ideme zajtra na týždeň k mojim rodičom do rodného mesta, tak tam tiež nebude času rozmýšľať nad somarinami, mám tam veľa kamošiek, príde aj môj brat so švagrinou... tak to zbehne raz dva 😉 🙂 Ale na net si čas nájdem, nech troška pokecáme, keď už nechodíme na tú kávičku 😉 😵 😀

nezaaabudka
23. feb 2014

@lucia1002 a ty si na tom teraz ako?

sue250
23. feb 2014

caute baby dlho som tu nebola tak len citam, od piatku robim ovu testy ale nic ani naznak, pritom mam hlienity vytok bolia ma vajecniky a mam pocit ze mi v piatok praskol vajecnik mala som hnedy hlien, mne sa to obcas stava ale preco to nepohlo z testami? ☹

siska765
23. feb 2014

@mily7 no rozhodla som sa teda ze sa zajtra testnem,ved mam okolo soboty dostat,lebo som nejaka prechladnuta.bojim,bojim :(snad nebude teplota

bar12
23. feb 2014

@nezaaabudka no tak som zvedava, ms ma prist niekedy za tyzden? v pondelok? no na tento mesiac mam aj ja nachystane ovu testy 😀 pre istotu, sice viem na 99% kedy ovulkujem, ale aby som si bola ista...no a rodne mesto mate niekde blizko, ci cestujete dalej? tak to ti ten tyzden urcite rychlo ubehne 🙂 my planujeme ist na predlzeny vikend niekam, zmena prostredia, tak sa uz tesim...
tak som zvedava, ci nas cez tyzden nebudes zanedbavat 😀

bar12
23. feb 2014

@siska765 tak drzim palce! ale urcite nezufaj, ak tam nahodou este nic nebude! 🙂

lucia1002
23. feb 2014

@nezaaabudka ja som mala ovu asi dnes...lebo vcera som si robila test a uz bol skoro pozitivny, len som uz nemala dalsi, takze som si to uz nemohla odsledovat...lebo som skusala skoro, uz tyzden predtym a som ich minula, takze nakoniec ovu mi asi vysla aj podla cyklu...teda hlien som taky natahovaci mala, aj dnes trochu...ale inac nejake ine priznaky som nezaregistrovala...ja som mala testy taketo...ten posledny bol robeny vcera...

nezaaabudka
23. feb 2014

@bar12 ideme iba nejakých 70 km 😉 Páááánečky, keby si to nenapísala, tak si ani neuvedomím, že to ms už príde o týždeň!! Vlastne nepríde okolo 2.3. testujem, vlastne ak dovtedy nevydržím, tak možno skôr. Mám 15 tehu testov a ešte nejaké ovu, tak ak mi prepne, môžem sa vyšantiť 😝 😅 😀 😀 😀
A kam chcete vyraziť na výlet? Fajne, treba relaxovať 😉 🙂 Užite si to 😵

nezaaabudka
23. feb 2014

@lucia1002 pekné dve čiaročky. Ja som z toho trošku jeleň, nechápem, že prečo je pozitívny test a až potom nastane ovu.. Či jak to vlastne je.. no nevadí.. U mňa som fakt prekvapená, že vždy mám ten naťahovací a teraz vôbec nič, ešteže som testovala. 😝 😅
A cyklus máš aký dlhý? Rozdiel máme 5 dní, tak približne rovnako budeme vedieť výsledok 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre