Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
bar12
27. feb 2014
@dia290 ja viem 😞 ale ozaj nic ine neostava 😞 zamestnat si nejak mysel 🙂
nezaaabudka
27. feb 2014
@rorinka ďakujem, držím aj ja tebe palce, nech nič nepríde. 😉
bar12
27. feb 2014
@nezaaabudka no ideme do kupelov a bez maleho 😃 neviem, ako to bez neho vydrzim 😃
nezaaabudka
27. feb 2014
@bar12 aspoň si poriadne oddýchneš. Neboj, on to zvládne aj bez mamičky na pár dní 😉 🙂
nezaaabudka
27. feb 2014
Baby help, takú chuť mám niečo testovať, ide ma poraziť.. ešteže som ráno prešvihla, lebo určite by som už tehu test robila :-N :-p šibe miiii, viem, že dnes by som našla len biele testy, ale nedá mi to nejako.
Minulý mesiac som si myslela, že som tehu a nič. A tento mesiac myslím, že tehu nie som, ani sa nijako výnimočne necítim, ale čím bližšie ku dňu D, tým viac to mám chuť testnúť. Ach jaaaj =-)
Dnes som ešte len 26DC a 8DPO
bar12
27. feb 2014
@nezaaabudka nooo, to ti verim, ale vsak zasobu testov mas dobru 😃 ale este skus vydrzat, aspon 10dpo nech si 🙂
nezaaabudka
27. feb 2014
@bar12 najviac sa bojím, že už keď budem môcť testnúť, tak sa mi nepodarí, lebo nás od dnes večer bude plný dom a opäť nechcem, aby všetci vedeli čo riešim. Tentokrát moja rodina :-p 😃
bar12
27. feb 2014
@nezaaabudka vsak to je len dobre! cim neskor testnes, tym lepsie 😃 ale nevidim problem, strcim test do vrecka a na zachode ti bude robit spolocnost max tak mala nie? a ta este nic neprezradi 😃
dia290
27. feb 2014
Taaak po cakani a testovaniii...mrcha dnes dorazila 😞
didulienka11
27. feb 2014
@dia290 mne vcera vecer 😞 uz druhy mesiac sklamanie 😞
siska765
27. feb 2014
no ja mam pocit baby ze sa k vam tiez pridam s tou mrchou, aj ked nadej umiera posledna ale nejako uz moc neverim ze sa na teste este daco ukaze
rorinka
27. feb 2014
@nezaaabudka moja krasna ja sa ti musim priznat ze som tiez 8 DPO a testovala som. nevydrzala som to. obdivujem ta ze ty si hej. je to na porazenie, preco musia byt tie testy tak lahko dostupne 😃 a teda samozrejme ze taky krasny biely test jak sneh vysiel
dia290
27. feb 2014
@didulienka11 no toto je ta spravodlivost....a nejake ludry rodia a nechaju len tak deti ach ...no nic ideme dalej buduci mesiac sa to podari 😃
dia290
27. feb 2014
@siska765 musis verit 🙂 mrcha mi dosla ale prisaham ze ja som si asi vsetky priznaky tehu nahovorila
siska765
27. feb 2014
@dia290 tak ak pride aj mne tak ti poviem teda,ze ja potom tiez asi vsetky si len nahovaram
dia290
27. feb 2014
no ja som si ich urcite nahovarala a testovala jak zmyslov zbavena
@siska765
bar12
27. feb 2014
@dia290 to ma mrzi 😞 zazila som to iste predosly cyklus.. Dala by som ruku do ohna, ze som v tom a este aj dvojdnove spinenie, ktore nikdy nemavam 😞 porevala som si a povedala som si, ze to nestoji za to a snazim sa byt v pohode brz neustaleho myslenia na to.. Zatial je to ok, dufam, ze mi to vydrzi aj po ovulke.. 🙂 nezufaj, coskoro nam to vsetkym vyjde!!!
dia290
27. feb 2014
@bar12 bodaj by si mala pravdu lebo toto je na nevydrzanie ....ked si predstavim ze na inu staci ked sa len chlap pozrie a uz je v tom no cele zle
bar12
27. feb 2014
@dia290 no hej, bohuzial to tak chodi 😞 a vy sa uz dlho snazite?
dia290
27. feb 2014
@bar12 dlho nie ale nemyslela som si že je to take komplikovane...a vobec nerozumiem tomu spineniu myslela som si ze som mrchu normalne dostala a teraz som bola na wc a nič nechapem
bar12
27. feb 2014
@dia290 aj psychika vela robi!! Tak uvidis, mozno to zostane pri spineni 🙂
dia290
27. feb 2014
no bolo by to super keby to tak zostalo .....viem ze aj psychika vela robi ale tak nemyslim si teda dufam ze som posadnuta 🙂
@bar12
nezaaabudka
28. feb 2014
@bar12 počuj, možno je to planý poplach... ale dnes ráno som neodolala, testla som a tam duch =-) =-) =-) Tak neviem či sa tešiť, alebo to môže aj čosi iné spôsobiť :-N Ani neviem či sa mám už tešiť. Včera som si robila večer ovu test a bol len troška výraznejší.. tak neviem.
nezaaabudka
28. feb 2014
@rorinka tak ja som dnes 9DPO a tam duch, tak ja nevieeeem či sa mám tešiť či čo. Bradavky mám ako černoška, ale troška tmavšie mi ostali aj z kojenia :-N
bar12
28. feb 2014
@nezaaabudka jeeeeeeeeeeeej, no, radsej sa zatial netes, vies, ti duchovia vacsinou vedia dobre nasr.....ale ak bude duch zajtra alebo v nedelu silnejsi, tak by som sa tesilaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aj za tebaaaaaa 🙂
nezaaabudka
28. feb 2014
@bar12 ja som teraz dost mimo, vsak vies ake sme mali podmienky 😉 nechcem to ani nikomu v rodine povedat, najprv manzelovi a to si chcem byt ista. Len cakat tych par dni ma porazi!!!!
bar12
28. feb 2014
@nezaaabudka jasne, chapem, ale vidis, nezalezi na podmienkach 😃 dostalo sa to tam, kam malo a bude maly flegmusik 😃 zajtra budes urcite testovat tiez, ale ciarka moze byt rovnaka ako dnes, tak pekne odkladaj, aby si porovnavala 🙂 a priznaky ziadne?
@mily7 a ty sa nam ako mas? aj tebe ma nejak mrchana dorazit - nedorazit teraz niekedy nie?
bar12
28. feb 2014
@didulienka11 nebud smutna! do tretice sa nam to teraz urcite podari!!! 🙂
nezaaabudka
28. feb 2014
@bar12 no príznaky asi žiadne, pichá ma vpravo podbruško (ale to aj minulý mesiac), cítim sa mokro a mám tmavšie bradavky, ale to som mala ešte od tehu, keď som kojila. No včera večer v sprche som kukala na seba, že také tmavé som ich teda dĺho nemala, tak preto som aj testovala :-N 😃
nezaaabudka
28. feb 2014
to je ten istý test, ale v rôznom osvetlení, lebo v kúpelni sa mi akosi nedarilo odfotiť, aby to bolo vidieť tak ako v skutočnosti :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli