Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
nezaaabudka
25. feb 2014
@mily7 aj ty? aj ja som tá papuľnatá nevesta -- vlastne počkať - svokor ma nazval "prostorekou nevestou" 😃 😃 😃 a to som tiež nikdy nebola tá, čo si dupne nohou, alebo čo sa háda. Len sa snažim, aby aj oni rešpektovali mňa, keďže ja ich tisíce výstrelkov rešpektujem :-p 🙂 😉
rorinka
25. feb 2014
@nezaaabudka ved toto, keby sme sa v tom tele vyznali tak by to slo vsetko lahsie. praveze nie je moznost sa milovat kazdy den tak preto tie testy.
daj potom vediet, tiez si myslim ze ta slabo ruzova by tam mala byt vzdy, ale mozno nie teda. ja ju tam mam stale ak teda ratam ze ovu uz bola
nezaaabudka
25. feb 2014
@rorinka no na mojich doteraz bola tiež stále.. hmmm. Uvidíme. Ja som už tajne dúfala, že postupne začne čiarka opäť hrubnúť, lebo ovu test tiež ukáže tehu.. a ako na potvoru biely test!! To si zo mňa asi niekto uťahuje, aby som to nemala také ľahké :-p 😃 😃
dada87
25. feb 2014
ahojte koceny my sa snazime od januara o druhe mimco tento mesiac mi MS prisla ale len 3 dni a potom spinenie mate skusenost a uz 2 dni ma bolia kryze ci si to len nahovaram ze to moze byt tehu
rorinka
25. feb 2014
@nezaaabudka hej ovu ukaze aj tehotenstvo, ale vraj sa ma robit v rannych hodinach a nie poobednych ako ked ho pouzivas standardne. kedy cakas MS?
bar12
25. feb 2014
@dada87 a test si si nerobila? Mozes byt tehu 🙂
bar12
25. feb 2014
@nezaaabudka boze to ani nevyslovuj, ze natrvalo, bo sa mi az chlpi na zadku zjezili 😃 je to urcite docasne, preto to zatial trpim, len neviem, ako dlho docasne... Ked to pojde takto dalej, budem aj ja patrit medzi papulnate a prodtoreke nevesty 😃
mily7
25. feb 2014
@dada87 môze to byt tehu ak si mala v ramci svojej menstruacie slabu menzes alebo spinenie tak ano mozne tehu!!! vlastna skusenost pred rokmi
lucia1002
26. feb 2014
@bar12 no partner je na mojej strane, teda si to myslim 😃 a on dobre vie, aka je jeho mama a vzdy podotkne, ze ona sa nezmeni...viem, ze ked pride babo, bude toho este viac, viacej problemov..ale dufam, ze ked pride dieta, tak z tade vypadneme...bohuzial, moj priatel ma tak naprd povahu, ked on je strasny flegmatik a riesi veci na poslednu chvilu...on ma stale na vsetko cas a podla neho vela veci este nemusime riesit, takze pri jeho povahe viem, ze keby som teraz zacala riesit tak by som neuspela...lebo on to zacne riesit, az vtedy ked musi..cize odstahovanie budeme riesit az ked ostanem tehotna a takisto svadbu...chceme sa zobrat ale viem ze o tu ruku ma poziada az vtedy ked bude musiet 😃 😃 bohuzial bolo to tak aj pri jeho prvej manzelke a viem ze teraz to ine nebude...tak uz len cakam, kedy ostanem tehotna a mozeme riesit podstatne veci...ale to nie je dovod preco chcem babo, babo chceme obaja, bez vedlajsich umyslov... 🙂 a teda sa netesim len na tehulkovanie, ale aj na vyslobodenie z tohto ´vazenia´...teda dufam 😃
no skoda ze ti ovu nevysla na ten vikend ked idete prec, ale moznoze tam si oddychnete a prides inak naladena a este tii to tyzden vydrzi a zadari sa 🙂 ja mam neskutocne dlhy cyklus, takze ak to nevyjde teraz, tak ovu mam az zaciatkom aprila 😞
lverffy
26. feb 2014
Ahojte dievcata chcem Vam dat do pozornosti - ponukam specialny lubrikacny gel na podporu pohybu spermii spolu s 15timi ovulacnymi testami za 25€ - velmi rychlo som otehotnela a ostalo mi to vsetko doma zabalene/nepouzite - budem rada ak to niektorej pomoze. Vramci BA doveziem. PAPA
didulienka11
26. feb 2014
@dada87 sprav si test a daj vediet 😉
didulienka11
26. feb 2014
@mily7 ahojcek, tak ako sa mas? 😉 kedy (NE)cakas mrchu? Ja teraz plus minus 3 dni.....U mna to je trosku problematickejsie, kedze cyklus mavam od 28-32 dni, takze meskanie mozem povazovat az od toho 32. dna 😉 Inac som raz testla, lebo mi jedno rano (27. DC) rupli nervy, ze na co sa mam naladit no test snehobiely :/ Tak som sa na seba nahnevala, ze som nedodrzala slovo a nepockala az do meskania mrchy :/ Nuz ale kedze bol test snehobiely, tak aspon nebude velke sklamanie, ked mrcha dorazi 😉
dada87
26. feb 2014
ahojte kocky tak test som si robila dnes hned jak som prisla o pol druhej poobede nevidrzala som to stale ma bolia kryze a vajka ale ms som mala vo februari ale len 3 dni inak mavam 6 dni od januara skusame druhe mozno som mala asi pockat do rana ja koza ....ale mam este 2
dada87
26. feb 2014
baby do konca decembra som o druhom ani pocut nechcela a tento rok ma taka tuzba chytila ja neviem ze asi je aj cas mala bude mat teraz 3 rocky a kym sa zadari nechame to na nahodu prve sa nam rychlo podarilo len ten porod ma stale odradza sice bol rychly ja neviem.....
nezaaabudka
26. feb 2014
@rorinka no dostať mám tak v pondelok 3.3, ale presne neviem, lebo minulý mesiac som mala 27 dňový cyklus a väčšinou mávam 28 a pri strese aj 30...
nezaaabudka
26. feb 2014
@bar12 na na výlet idete k nejakej rodine, alebo wellness.. či túra? 😉 🙂 Beriete aj drobca?
nezaaabudka
26. feb 2014
@dada87 ja mám takú túžbu po druhom asi tak 6 mesiacov od pôrodu... už som si myslela, že mi šibe, však tak skoro... ani som to manželovi nehovorila, až kým sa nezačali všetci vypytovať, že kedy druhé, tak sme sa o tom porozprávali.. No tiež sa mi striedali pocity, že chcem dieťatko hneď teraz a potom príde taký stav, že uvažujem aké to bude, keďže dcérka má 15 mesiacov.. ale ja verím, že ak to má byť, tak sa to podarí, ak neskôr, tak neskôr, ak teraz, tak teraz 😉
Ráno čakáme na výsledok testu!! Je to dosť podozrivé s tým krátkym špinením aj kríže.. hmmm. Držím palce 😉
nezaaabudka
26. feb 2014
@didulienka11 ja som tiež taká, že nevydržím, lebo čo ak náhodou.. :-N Ale pri prvom tehu mi test ukázal bielo, aj keď mi už mrcha meškala, tak som ešte na jednej oslave pila červené vínko, že keď má dôjsť, tak nech to mám za sebou... a nedošla ani ďalšie dva dni a to mi už bolo veľmi podozrivé, tak som testla a slabý duch. A pritom to už bolo aj niekoľkodňové meškanie mrchy. =-) Ale o to väčšia radosť potom 😉
nezaaabudka
26. feb 2014
Baby urobila som veľmi dobre, že som išla k našim na týždeň! Behám s maličkou po destkých centrách, stretávam staré kamošky, mám pri sebe rodinu.. super! Som rada, že sa doma nesledujem každú sekundu. Aj keď aj tu mi behajú myšlienky, ale ešte v rámci normy 😃
dada87
26. feb 2014
dnes bol test negat.. ale myslim ze nebude treba robyt rano aj ked ma budu urcite palit ruky..asi vyckam do dalsej navstevy okolo 12 marca.To moja nebolo spinenie 2 dni jak z krhly a potom len aby sa nepovedalo ale to sme sa snazily asi 2 dni po mrche tak neviem asi si nahovaram uz mi sisi asi.prve som zistila az v 13 tyzdni a normalne som do vdedy menstruovala....
sue250
26. feb 2014
caute baby no mala som ovulacne testy - 10 ziaden mi neukazal plodne dni som z nich zmatena, plodne dni urcite boli pichlo ma vo vajecniku a mala som vytok. od vcera je mi tak zle ze na co pozriem tak ma napne, myslela som si ze mam nejaky virus alebo co dnes mi uz je len na zaludku divne a ked sa najem ok ale ked nie sa idem povracat - nesibe mi))) viem ze po 4 dnoch od oplodnenia nemozu byt priznaky. Nestiham citat vas chat raz za den pozriem co je nove a vsetkym co sa to podarilo blahozelam a my ostatne sa musime snazit dalej 😉
dada87
26. feb 2014
@nezaaabudka A kolko sa snazite o druhe
nezaaabudka
26. feb 2014
@dada87 v januári sme to skúsili prvýkrát, takže ešte len druhý cyklus 😉 Teraz začiatkom budúceho týždňa by som mala vedieť, či sa to podarilo tento cyklus 😉
nezaaabudka
26. feb 2014
@sue250 a kedy si testovala? V akom čase? Dodržala si čas a nepiť 2 hod. predtým vodu? Aký máš cyklus a kedy si začala testovať?
sue250
26. feb 2014
nezaaabudka testovala som vzdy poobede ked som prisla z prace nepila som ovulacia mi vychadzala cca 21.2 kazdy den som testovala ( aj tri dni pred 21.) nic. 21.2 vyslo v stvrtok v piatok ma bolelo podbrusko a hnedy vytok myslela som si ze prasklo vajicko, lenze vytok prisvitny som mala v nedelu a pondelok. ani boh z cyklu nevyjde inak mam ms kazdych 34 dni naposledy bola 10.2 ale sexovali sme furt))) 😉
sue250
26. feb 2014
pardon ovulacia vychadzala 25.2 ale testovala som od 19.2 pre istotu
rorinka
26. feb 2014
@nezaaabudka tak drzim paste aby uz MS neprisla. ja cakam o tyzden neskor, ale take mam krce v bruchu uz par dni akoby som ju mala dostat teraz
dia290
26. feb 2014
Baby poradte mi prosim....som 14 dni po ovulke druhy den spinenie pocity ako keby mala mrcha dorazit test som si robila vcera a bol negat...
bar12
27. feb 2014
@dia290 musis len cakat.. Mala som to iste.. Bud mrcha v najbl dnoch dorazi, alebo sa v lepsom pripade spinenie zastavi a mozes byt tehu, aj ked zatial je test negat.. Mne sa po dvoch dnoch dnoch spinenia na treti den mrcha spustila 😞
dia290
27. feb 2014
@bar12 ach toto je na nevydržanie....ale nič iné mi nezostáva len čakať :-|

Začni písať odpoveď...

Odošli