Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

lucia1002
1. mar 2014

@nezaaabudka zatial mas krasneho ducha, tak drzim palce aby to vyslo! 😉 vidis nakoniec sa vam na vylete asi zadarilo 😉

lucia1002
1. mar 2014

Dievcata, ja tento mesiac opat nic..mrcha dnes dorazila ☹ a to len tyzden po ovu ☹

bar12
1. mar 2014

@lucia1002 ☹ ☹ a to mavas vzdy mrchu tyzden po ovu? To je skoro ☹

nezaaabudka
1. mar 2014

@rorinka ahoj, dnes som bez nálady, netestovala som ráno, ale včera som raz trošku ružovo špinila a potom všetko v pohode.. a dnes na obed znova trošku hnedé špinenie.. som z toho znechutená, neviem čo si myslieť.
Ja ráno to isté, chcela som testnúť, aj nechcela.. ale udržalo ma to, že mám len 2 testy a tak radšej jeden použijem zajtra a potom druhý neskôr. Teda ak nepríde mrcha.
Tak ráno prídem kuk, že ako si dopadla, dúfam, že tu nájdem tvoju radosť a krásne // 😵

nezaaabudka
1. mar 2014

@lucia1002 ešte neviem či sa zadarilo, trošku som 2x špinila čo u mńa nie je zvykom, tak neviem

nezaaabudka
1. mar 2014

@sue250 no uvidíme, že či ju založím.. ešte počkáme aspoň do utorka/stredy. Ak nie, tak vianočný darček už musí byť! 😉

nezaaabudka
1. mar 2014

@dia290 a inokedy ako dlho špiníš?

dia290
1. mar 2014

@nezaaabudka inokedy nešpiním ale teraz je to čudné ale test negat.

rorinka
1. mar 2014

@nezaaabudka bodaj by to spinenie bolo uhniezdovanie. ale este stale je to fajn kym MS neprisla, ale ved s tou je este cas. pomaha aspon to ze nie si doma? ze mas aspon ake take rozptylenie?
zajtra sa urcite ozvem ako som dopadla a aj na teba som zvedava. jaaaj keby uz bolo rano 😉

nezaaabudka
1. mar 2014

@dia290 a mrcha mala byť v tom čase?

nezaaabudka
1. mar 2014

@rorinka no je to aj lepšie, že nie som doma, lebo na to všetko myslím menej ako keby som bola doma. Ale zasa nemám pocit súkromia, keď chcem testovať.. a ešte ak uvidím //, tak sa musím tváriť nenápadne a to mne - večne usmievavému človeku pôjde ťažko 😅 😀
Aj ja som zvedavá na teba, drž sa!! Ani nezaspím túto noc od napätia 😀 😉

rorinka
1. mar 2014

@nezaaabudka tak sa usmejes tu na nas aby si potom udrzala tajomstvo pred ostatnymi 😉 je vtipne ze jak na jednej strane mame obavy ci budu tie dve // a na druhej uz uvazujeme ake to bude ked tam naozaj budu 🙂
zelam nam teda rychlu a pokojnu noc a ako inak // palicky 😎

nezaaabudka
1. mar 2014

@rorinka dakujem

lucia1002
1. mar 2014

@bar12 praveze nemavam..to teraz prvy krat..nechapem to..to ze som dostala MS mma velmi neprekvapilo kedze som bola cez ploodne dni chora..ale to ze dosla uz o tyzden skor ma prekvapilo..

lucia1002
1. mar 2014

@nezaaabudka ale to spinenie nemusi nic znamenat..uz ti mrccha meska ci?

bar12
2. mar 2014

@lucia1002 no je to zvlastne ☹ este je tu moznost, ze si ovulku nemala pred tyzdnom, ale skor hmm? Alebo si to mala dobre odsledovane? Lebo to, ze cyklus je raz kratsi dlhsi by nevadilo, ale ta faza po ovulke by mala byt rovnaka a trvat aspon 10 dni..tak hadam to bolo prvy a posledny krat takto a nabuduce to vyjde!!! 🙂

rorinka
2. mar 2014

@nezaaabudka tak ako? som na teba zvedava. mne vysiel duch. som nevydrzala este aj manzela som poslala ci tam nieco vidi. a ze hej. no tak som zvedava. ale teda na teba som tiez moc.

lucia1002
2. mar 2014

@bar12 praveze som to mala odsledovane..aj hlien som vtedy mala a robila som si ovu testy..preto som si ista ze som mala ovulku..sak to sa mi nezda ze som mala kratku fazu po..dufam ze sa to uz nebude opakovat..musim si to odsledovat tento mesiac..

nezaaabudka
2. mar 2014

@lucia1002 ahoj, nemešká, až v pondelok má prísť.

nezaaabudka
2. mar 2014

@rorinka jéééj, tak gratulujem k duchovi!! Ja mám tiež dušíka 😀 😀

nezaaabudka
2. mar 2014

No baby, tak dnešné strašidlo na teste 😝 😀 horný duch je piatkový, už vyschol a dolný dnešný 😉

nezaaabudka
2. mar 2014

takto vyzeralo moje testovanie cez celý cyklus. Papier je pokrčený, však sa aj nacestoval chudák 😀 😀 a druhá foto posledných dní.

lucia1002
2. mar 2014

@nezaaabudka No keď ešte len má prísť, tak to ti už pekne dnes ukazuje //..uvidíš cez týždeň už budeš mať aj tú druhú krásne silnú..podľa mňa sa už môžeš naplno vytešovať... 😉

eri1212
2. mar 2014

Ahojte babenky. Som rada,ze som Vas nasla. S priatelom sa pokusame o mimi. Dali sme sa na to od februara. Neuveritelne sa tesim a uz sa neviem dockat kedy sa nam podari. Problem je len v tom,ze odkedy som vynechala antikoncepciu,tak mam nepravidelnu menstruaciu. V januari mi neprisla ,ale test bol negat. Kedze som zacala v novej praci, tak som k lekarovi nesla 😅 . Koli nepravidelnej menstruacie si ani neviem vypocitat plodne a neplodne dni. Vo februari sme to s priatelom skusili a od vtedy mi este stale neprisla mentruacia. Test som si robila,ale este stale negat. Skusili sme to od 20.2. Od vtedy som si robila uz dva testy,ale este nic ☹ . Mate niekto skusenosti s tym kedy je aktualne robit si test? Na internete pisu vsade nieco ine,tak uz nechapem. Priznaky mam by som povedala asi skoro vsetky,ale v ziadnom pripade si ich nechcem nahovarat. Bolia ma prsia co sa mi zriedka stava, mam vytok,bolesti v podbrusku, bolesti hlavy. Ale to by som povedala aj na predmenstruacne stavy. Viete mi niektora poradit?Dakujem Vam vopred za ohlasy. Pekny den Vam prajem vsetkym 🙂

rorinka
2. mar 2014

@nezaaabudka no to vyzera v skutku nadejne. drzim silno palceky. ten moj dnesny duch vyzeral asi ako ten tvoj piatkovy. ako? vydrzime az do stredy?

nezaaabudka
2. mar 2014

@lucia1002 dúfam, že máš pravdu, trošku ma vystrašilo to slabé špinenie zo včera.

nezaaabudka
2. mar 2014

@rorinka ja neviem čo ďalej, kedy znova testnúť. Asi zajtra netestujem a v utorok uvidíme, možno vydržím do stredy. Hádam nepríde mrcha... ale už dúfam, že minimálne tých 9 mesiacov nepríde + šestonedelie a + kojenie.. tak by nemusela ani rok a pol prísť 😝 😀 😀 😀
A ty sa kedy potom chystáš k dr? Ja to chcem čo najviac posunúť, lebo si živo pamätám, že keď som prišla prvýkrát, tak mi povedal, že načo tak skoro, že som iba 6tt 😠 No načo asi som tam utekala, keď som bola prvýkrát tehu a šťastím celá bez seba 😅 😀 😀
A cítiš sa nejako ináč? Ja som včera mala divný pocit na žalúdku, ale zasa som na návšteve a sa tu prežierame.. tak to skôr preto 😅 a pichá ma pravo dole (to aj pri prvom skoro celé tehu)... a ináč som len unavenejšia.

nezaaabudka
2. mar 2014

Baby čo myslíte? Mám už vytvoriť tému NOVEMBROVKY? Urobím súkromku či fórum? Keď už bude téma, budú aj tehuľky!!!!! 😉 🙂

nezaaabudka
2. mar 2014

@eri1212 vitaj, aj my sme rady, že si k nám prišla, dlho sa dúfam neohreješ a budeš tehu 😉 A čo ti poradím? No v prvom rade si nájdi čas na gynekológa, lepšie sa budeš cítiť, ak vieš, že si v poriadku! A mne napríklad pomohlo k tehu teraz aj testovanie pomocou ovulačných testov. Presne som vedela, že kedy mám ovuláciu, kedy plodiť a teraz mi ukázalo aj tehotenstvo 😉 🙂 Ešte je téma Snažilky a tam je veľa informácii o všetkom pre snažiace sa 😉

sue250
2. mar 2014

nezaaabudka to spinenie moze znamenat ze sa roztahuje maternica a praskaju cievky pokial je ruzove, ak je hnede a cervene je zle!!! Na novembrovky pockaj aspon nech ti tyzden meska, este nezakladaj. Drzim ti silno prsty. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre