Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
sue250
2. mar 2014
nezaaabudka mne sa stav nezmenil je mi stale zle, som ako na kolotoci a zaludok mi plava, prsia ma bolia. pravdepodobne som ovulaciu mala skor tak preto mi test neukazal, dnes som si urobila tehu test ze ci nahodou a nahodou slabulinky duch tam bol viditelny)))) Ale este je skoro na radost, testovat digitalnym budem v sobotu 8.3) zatial skusam len tie obycajne testov mam dost, dalsi robim o dva dni(
nezaaabudka
2. mar 2014
@sue250 nesranduj, včera bolo hnedé 😞
nezaaabudka
2. mar 2014
@sue250 dušík maličký 😉 tak sa drž, prajem ti, nech už len silnie!
siska765
2. mar 2014
Baby na kolky den po by uz mala byt druha ciarka viditelna alebo aspon duch ?
sue250
2. mar 2014
nezaaabudka kup si ascorutin alebo voda s citronom
pamella2828
2. mar 2014
.gghj
rorinka
2. mar 2014
@nezaaabudka no ja tiez neviem ci vydrzim do stredy, predsa len toho ducha som mala este slabsieho ako ty. ale zajtra to nema vyznam tak skusim pockat aspon do utorka. nooo tak hej snad nam to mrcha nepokazi cele ked uz takto pekne sa nam duchovia zjavuju. pevne v to verim ze nepride.
k doktorovi netusim, ked mi vyjde taky silnejsi ten tehu test tak potom zavolam a uvidim co povie. tipujem ze az tak v 8 tt si ma zavola. ale teda toto by bolo moje prve tehu takze ani neviem co sa kedy ma a tak.
noo inak sa moc necitim, ani by som si to asi nevsimla keby som sa tolko nepozorovala 😃 ale dost som si citila podbrusko ako pred MS. trvalo to snad aj pat dni. ale teraz posledne dva uz je to lepsie. a prsia mam take pevnejsie ale nebolia ani nic podobne. a hej unava, posledne dva dni stale vyzivujem a idem aj pomerne skoro spat.
rorinka
2. mar 2014
@siska765 je to velmi individualne, ale tak cca na ten 11 DPO uz by tam aspon duch mohol byt. ale nezufaj ak nie. byva to aj na 14 DPO ci neskor. velmi zavisi aky mas cyklus.
siska765
2. mar 2014
@rorinka no mam ho dlhy aj 35dni a niekedy aj viac,dnes je cca 33dc dost ma bolia bradavky,ale test negativny tak asi nic z toho nebude
siska765
2. mar 2014
@rorinka ak by doslo k oplodneniu tak typujem max.do 15.2.
rorinka
2. mar 2014
@siska765 kym nepride MS tak este nie je nic stratene 😉
nezaaabudka
2. mar 2014
@sue250 voda s citrónom? to k čomu pomáha? Pri ascorutíne píše, že neužívať, ak ste tehu =-)
nezaaabudka
2. mar 2014
@sue250 ešte som ti zabudla napísať, že ak dáš pred moju prezývku @, tak si to skôr nájdem pri upozorneniach 😉 🙂
nezaaabudka
2. mar 2014
@siska765 neboj, aj neskôr to môže ukázať. Mne pri prvom tehu ukázalo až oveľa neskôr, to mi už riadne meškalo a dovtedy testy biele. 😉
sue250
2. mar 2014
@nezaaabudka ascorutin je na krvacanie ak zacnes spinit davaju to v nemocnici ak hrozi potrat najdi si vo fore
nezaaabudka
2. mar 2014
@rorinka no ja tiež, pamätám si, že pri prvom tehu som bola 3 mesiace totálne hotová, len som ležala, nič som nevládala ako pri chrípke. Teraz si to nebudem môcť dovoliť, keďže už mám jedno šidlo doma 😃 Tak som sama zvedavá aké to bude.
Teraz večer ma začalo bolieť brucho ako na mrchu, tak zasa mám depky a neviem čo robiť. Dokonca zvažujem, že či si nedám na noc vložku.. Ale mňa pri mrche bolí brucho až keď ju dostanem, prvú pol hodinu, tak ja už fakt neviem. Pri prvom som nemala toľko času sa sledovať, až neskôr, keď som skončila na rizikovom..
nezaaabudka
2. mar 2014
@sue250 aha ďakujem, dúfam, že sa nič nerozbehne.. ešte som aj mimo domova, tak ani k lekárovi by som nešla.. Ja mám poruchu krvotvorby, tak možno aj preto. Mám riedšiu krv.. ale v tehu mám zasa výhodu, lebo mi zhustne a mám ju vtedy normálnu. Akurát minulý mesiac som bola znova na hematológii, tak mi hovorili, že pre mňa je tehu ideálny stav :-N
rorinka
2. mar 2014
@nezaaabudka tak to ano, male sidlo ti nedovoli oddychovat tak akoby si telo ziadalo. ale podla mna to bude lepsie. teraz v zaciatkoch je to take ked sme este napate ci tie dve // su naozaj dve // a ci sa to nepreklopi do MS.
viem ze sa to lahko hovori ale nemysli na to. ja som tiez dnes raz sla na WC ze co sa deje, mala som taky mokry pocit, tak rozmyslam ci MS nedosla, ale len zrejme nejaky tehu hlienik. aspon ja som ho tak nazvala 😉 . verim ze tie bolesti u teba nie su MS, ved ten ruzovy pasik dnes na teste uz bol taky hmatatelny, ozajstny. a este aj to spinenie sedelo na zahniezdovanie. vlozku si kludne daj pre lepsi pocit, aspon sa v noci nemusis budit alebo co. ale pekne verim, ze rano zistis ze bola zbytocna.
siska765
2. mar 2014
@nezaaabudka prosim ta akym testom si testovala a kolko dni od ovu asi dakujem🙂
bar12
2. mar 2014
@nezaaabudka no pekny testiik!!! 🙂 buduci tyzden bude nova tema zalozena 😃
lucia1002
2. mar 2014
@nezaaabudka ja si myslim, ze to spinenie suviselo so zacinajucim tehotenstvom...takze ziadny stres 😉
eri1212
3. mar 2014
@nezaaabudka Ahoj. Dakujem ,ze si napisala 🙂 No to aj ja dufam,ze o mesiac alebo o dva uz budem vo forume pre tehulky 🙂 . Samozrejme tento tyzden sa chystam k dokimu. Uvidime co povie. Tie ovulacne testy su ako teho testy? Myslim testuju sa rovnako z mocu? A su v podobnej cene? Gratulujem k tehotenstvu a prajem vela vela vela zdravicka vam obom 🙂 😉
adus26
3. mar 2014
ahojte neska som si robila tehotenski test a visla mi slaba cierka a piatok idem na ultrazvuk tak uvidim co mi povie doktorka
sue250
3. mar 2014
adus26 kedze este mas slabu ciarku tak to zbytocne ist na utz pretoze asi tam este nebude nic vidiet a zoberie ti len krv, mne povedala doktorka pokial mi tri tyzdne nemeska nemam ani chodit pretoze ak meska 1-2 tt a dostanes ms je to mirkopotrat. asi tak(
sue250
3. mar 2014
@nezaaabudka nebolia ta vajecniky? ja mam pocit akoby mi ich niekto natahoval. dufam ze je to dobre znamenie.
nezaaabudka
3. mar 2014
@eri1212 ďakujem pekne, ovu aj tehu testy mám jeden za 40 centov z Ebay, kúpila som ich od jednej baby z témy Snažilky, nájdeš ju pod nickom @lauritka 😉 🙂 Pošle ti ich rýchlo domov v obálke, takže pohodička. Ja som si objednala ovulačné testy 15 ks a testovala som asi 9 deň cyklu. Robia sa podobne ako tehotenské testy (testuješ močom), ale nie z ranného, ale medzi 10:00 a 20:00. A moč by mal mať izbovú teplotu, takže na to si treba nechať chvíľu času. 😉
mily7
3. mar 2014
Ahojte zienky. Blahozelam vsetkym tehotnym aj tym v zaciatkoch ptfuj, ptfuj nech vam to vyjde stastlivo. Ja k.o. nechcela som tu chodit. lebo nalady predmens. stavu boli🙂)Napisala so, prispevok a zmazala som nechtiac😞( babenky vcera mi zacalo spinenie hnede, nie take ako vzdy, viac ako slaba menzes, dnes to ustava, ukludnuje sa. Test digi negativny, naladu mam na odstrel ako pred mz inak troska krize ale to je nic. Krize ma boleli s prestavkami tak ze boliaaaa a nic uz tyzden ale aj dva pred menzesom, ale tak ze uz uz som cakala ze sa spusti menzes. U mna to nie je normalne, ze priznak menzesu. Teraz uz len trolinka a dnes som z toho na nervy ze neviem co sa deje😞 Neviem, uz som raz tak bola tehu, segra je v 7 mesiaci a mala spinenie v case mz a test po dvoch tyzdnoch slaby duch. Ale prosto uz nie som tak presvedcena neviem ci verit vnutornemu hlasu, som na rozhrani. Mz mala byt v piatok, al sobotu, ovu som nestihla presne odtestovat min. mesiac. Strielat sa nebudem, praveze som rozmyslala o nasadeni antikonc. lebo po tych spravach zo sveta mam strach teraz byt tehu. Maly hore fici,
nezaaabudka
3. mar 2014
@siska765 ja som tento cyklus testovala ovulačnými testami na 9-tý deň od začatia cyklu, aby som vedela presne, že kedy mám ovuláciu. Dva dni po pozitívnom ovu teste som začala rátať ako 1DPO (takže prvý deň po ovulácii) a keďže mám nedočkavú zvedavú povahu, tak 9DPO som testla aj tehu testom a už tam bol duch 😃
A ak sa pýtaš na značku testov, tak vyššie píšem, že odkiaľ som mala testy 😉
nezaaabudka
3. mar 2014
@rorinka no ja tiež teraz sledujem "tehu hlienik" každú sekundu som na wc :-p :-N Dnes mám 28 DC, čiže deň kedy obvykle chodí mrcha.. tak si vieš predstaviť aká som na nervy :-N 😃 Cítim sa úplne ako pri mrche, ale verím, že už nepríde!! 😉
nezaaabudka
3. mar 2014
@sue250 bolia, presne tak sa cítim. Keby som to už raz nezažila, tak by som stresovala nenormálne :-N

Začni písať odpoveď...

Odošli