Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
rybkaa
7. mar 2014
@sue250 počkaj ešte na meškanie MS, ešte sa môže mínus zmeniť na plus 🙂
@lucia1002 a @zipsy no baby, tak držím palce, aby to tento mesiac vyšlo 🙂 my už ideme konečne tie na ostro 🙂
tinus999
7. mar 2014
čaute baby, dnes mám 23 DC a skušala som si robiť testík, musím veľmi siliť oči aby som tam videla slabulinkú druhú čiaročku ale pod dobrým uhlom svetla tam tmavšia čiaročka je, ale ešte je veľmi skoro, kedy myslíte že bude konečne lepšie viditeľná, som veľmi nedočkavá, dnes ráno som začala troška špiniť ale neviem prečo, či to nebude z vaginálneho Macmiroru, lebo ho beriem už 10 dní kvôli mikóze...čo myslíte...????
nikusm
7. mar 2014
@rorinka a kedy je najlepsie si robit ovu test ked do prace chodim na 12tky a v praci si ho nemozem spravit zase som citala ze tiez hned rano sa neodporuca tak teray neviem,
dada87
7. mar 2014
@tinus999 Ahoj mozem sa ta spytat ako sa ti ta mikoza prejavila to ti doktorka dala lieky lebo ja mam take palenie a divny vytok ze ci to je ono dik......a to spinenie moze aj nieco ine znamenat skus testnut za par dni aj ked sme nedockave ja viem........
tinus999
7. mar 2014
@dada87 ahoj, prejavila sa mi takým zapáchajúcim výtokom, skoro ako ryby to páchlo, ale prejavuje sa to aj pálením alebo svrbením...je lepšie ísť k dr. nech prelieči, mne lieky predpísal lekár ale dá sa na mykózu kúpiť niečo aj v lekárni, aj probiotiká aby sa nevracala...musím počkať ale keď mám doma ešte testy tak na to stále myslím, kebyže testy nemám tak by to asi bolo ľahšie... 😃
dada87
7. mar 2014
@tinus999 no tak mesim zajst k dokimu aj mne to zacalo zapachat uz mi to ide na nervy jak ryby presne a kolko ich beries a mozes aj mat keks ked sa preliecujes ja som mala raz slaby zapal a zakazala mi......dakujem ti za odpoved
dada87
7. mar 2014
@tinus999 a planujes asi druhe mimco ze tak nech sa zadari hlavne sa nestresuj ked to ma prist tak to pride mna uz nebavi citat tie ovu testy a meranie teploty treba sa nato nesustredovat nato aj mi sa snazime o druhe ale ked si predstavim na porod tak mam aj po chuti ale stoji to zato
tinus999
7. mar 2014
@dada87 áno, snažíme sa od januára, lieky som zacala brať až po plodných dňoch, do vtedy sme sa snažili, na začiatku liečby predpísal DR. lieky aj partnerovi na preliečenie ale teraz beriem už len ja, pýtala som sa za pohlavný styk ale vraj sa to v pohode dá ale radšej sa vyliečiť a az potom sexovať, ale fakt len pre istotu lebo vraj to nieje pohlavne prenosné...
nezaaabudka
7. mar 2014
@aicha15 @rorinka tehuľe čakateľky 😃 😃 😃
rorinka
7. mar 2014
@nezaaabudka tesim sa ze uz si si zmenila status na tehu 😉 ja mam termin jeden den po tebe. ale v utorok idem na krv kvoli tomu ze sa mi zhorsil velmi ekzem ktory mam tak potrebujem mat tehu potvrdene skor ako o tri tyzdne aby mi vedeli spravnu liecbu nasadit. zatial ma teda liecia ako tehu a nemam sa moc dobre. ale verim ze to bude len a len lepsie 🙂
rorinka
7. mar 2014
@nikusm fuuuha a ako mas tie dvanastky? hej rano by sa nemalo, pise sa ze od 10-tej, no ja som robila podvecer
adus26
7. mar 2014
tak neska som bola u doktorki tak mivedela povedat ze tam vidi niečo mam ist na konrolu 17 marca a aj ma hned chodila na pn
nikusm
7. mar 2014
@rorinka noo mam kratky dlhy tyzden a od 8 do 8 tak radsej si mam spravit vecer o 8?
lucia1002
7. mar 2014
@rybkaa dakujem 🙂 no hadam tento mesiac to vyjde...ja mavam dlhe cykly tak na ovu cakam dlho, tak snad tento mesiac...uz mam prichystane ovu a tehu testy 😉
rorinka
8. mar 2014
@nikusm tak ano, ak sa ti da o tej osmej vecer, este je to v pohode. snad sa ti podari kazdy den. drzim paste 🙂
nezaaabudka
8. mar 2014
@rorinka to ma mrzí, neuveríš, ale mne sa ekzém nikdy nerobí, len na začiatku tehu.. presne pred 2 rokmi som ho mala a potom sám zmizol a teraz opäť. Najprv som myslela, že to z Femibionu, lebo po vysadení zmizol znova.. ale už ho mám opäť. :-p :-p hnus jeden. Neviem aký je ten tvoj ekzém a v akom rozsahu, ale ja mám lakte a kolená červené a páli ma to ]-( ]-(
nezaaabudka
8. mar 2014
@sue250 tak ako? skúšali si znova testnúť? Verím, že už si našla //, držím ti silno palce!!!
rorinka
8. mar 2014
@nezaaabudka no ja to mam od narodenia, drzim to pod kontrolou az doteraz teda, ale verim ze bude zase dobre. posielam ti inak dnesny test co som robila. uz si v novembrovkach? ako sa tam mozem pripojit?
nezaaabudka
8. mar 2014
@rorinka Kráááásna čiarka, už len nech silnie!!! x-) x-) A do Novembroviek ma hodilo automaticky, keď som zverejnila, že som tehuľa 😃 a druhú skupinu novembroviek som našla cez vyhľadávač pri fóre a volá sa Zázrak príde v novembri 2014 😉
sue250
8. mar 2014
@nezaaabudka dnes som testovala ciarka je na teste ale do ms este 5 dni.dnes som stala v udeninach som myslela ze sa povraciam.takze dufam ze ms nepride.
nezaaabudka
9. mar 2014
@sue250 ejha, tak paráda, gratulujem a silno sa teším, tak nech už len čiarka silnie x-) x-) x-) Aj mne takto skoro ukázala 😉
bar12
10. mar 2014
Ahoj @majkuska , tak ako sa drzite? Dufam, ze u kardiologa vsetko dobre dopadlo 🙂
mirkovci
10. mar 2014
No baby vidím že sa vám tu mnohím už podarilo otehotnieť, tak sa všetký držte a myslite aj na nás snažilky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a dúfame že čoskoro sa všetký pridáme k vám 😉
majkuska
10. mar 2014
@bar12 ako dobre si pamatas.🙂 U kardiologa som dopadla v podstate normalne. Na es mi napisal lieky, aby satrocha potlačili, lebo teraz ich mam vplyvom hormonov horšie a viac. Ale že pobtreťom mesiaci by to malo trochubustať. Čo sa tyka toho čo mi bolo zle že ťažko povedať že mohli isť komorove es po sebe a vraj to vie vyvolať taky pocit akokeby nebilo. Ale že ťažko povedať čo sa tam dialo.Vraj ak sa mi to zopakuje, tak mam prisť, zapožičia mi pristroj taky maly, že ho budem nosiť pri sebe a ak to pride znova priložim ku hrudniku a nasnima ekg vtedy. Ale že kym som bola pri vedomi, tak je to ok, bral to tak športovo.
Čo sa tehu tyka v piatok sme mierne stresovali trocha dom špinila,ale na UZV všetko ok, srdiečko už bije. A zle mi je poriadne. Maly už chodi do školky, ked sa vratil po zakrokum na mna všetko takbdoľahlo bolo mi sťrašne zle , pachy zvracanie hnačky odpor k jedlu žaludok na vode, es každu chvilu, vkuse som sa klepala triaškano hotova katastrofa bola. Za tyžden som len ležala deti,už maly ponorkovu chorobu. Zajtra rano mam isť nalačno na odber , nevišm ako to zvladnem najprv čano jem skvor ako stanem z postele a v noci aspon piškoty zajedam
bar12
10. mar 2014
@majkuska tak super, hlavne, nech sa to uz neopakuje!! Tak mate uspesne za sebou aj maleho mandle 🙂 aj si to moc prezivala? No obdivujem ta pri dvoch detoch este, ale neboj, este vydrz nejak do konca trimestra a potom uz zle hadam nebude a budes si uzivat tehulkovanie 🙂 drzim velmi palce, drzte sa! 🙂
rybkaa
10. mar 2014
@sue250 ahoj, no ako? čiarka dúfam silnie 🙂 smradľavé údeniny sú dobrým znamením, držím prsty, nech Ms nechodí 🙂
sue250
11. mar 2014
@ciarka je silnejsia ale mi je na blutie) ms ma prist zajtra ale ziadne naznaky aby prisla 😉
misicka1980
11. mar 2014
andrylm@ vdaka za info, beriem Femibion, ked sme chceli prve dieta, tak sa nam to podarilo na prvy krat 🙂 a teraz stale nic. Ale to bude asi tym pracovnym stresom 😞
lenka07
12. mar 2014
tie prekliate kliešte ešte nezačala poriadne jar a ja som už mala troch kliešťoch a to som bola iba doma na záhrade v skalke 😞 jeden mi nechal boréliu 😞 ukázali to výsledky v krvy ]-( 😞 to ja sa už asi nedočkám našeho vytuženého malinkého zlatíčka 😞 je to nejaké znamenie alebo čo !!!
nezaaabudka
12. mar 2014
@lenka07 už sú tie hnusoby??? neznášam kliešte!

Začni písať odpoveď...

Odošli