Ideme na to od januára 2014

strihalka
28. okt 2013

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😀
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂

lenka07
13. mar 2014

@nezaaabudka sú a sú dotieravé asi viac ako komáre 😠 v jeseni sme hnojili trávnik vraj to by malo vyhubiť kliešte ale figu borovú sú odolné 😠 asi zruším trávnik a vybetonujem celú záhradu ☹

sue250
13. mar 2014

caute baby mrcha zatial nikde vcera ma bolelo v podbrusku, ale nic ale v noci ma boleli krize neskutocne nic som nespala, rano som sa umyvala po styroch) nejako som to rozchodila, ale bud mam zapal nervu alebo nieco sa tam sialene roztahuje)

5ka29
13. mar 2014

@sue250 toto vyzera veeelmi dobre....co sa krizov tyka, ani mi nehovor, rano po zobudeni ich citim najviac, tieto posledne dni......verim, ze coskoro sa k nam pridas do novembroviek 😉

nezaaabudka
13. mar 2014

@sue250 ja sa už tíško teším, že sa k nám pridáš 😉 🙂

bar12
13. mar 2014

@mily7 ako sa mas?

adus26
13. mar 2014

Ahojte baby mne este doktorka nepovedala že kedy to bude to sa asy dozviem len pondelok ale jak som ratala ze pravde podobne aj ja budem novemrova

magnolia26
14. mar 2014

Tak mi už máme kontrolný spermiogram za sebou, včera sme ho úspešne absolvovali, a výsledok znie nornozoospermia patologia 68%, kdezto pred mesiacom sme mali teratozoospermiu 80%patologia.Môžeme sa smelo snažiť a ked by to neslo tak sa máme ohlasit, síce ja este absolvujem HP a potom sa uvidí
Takže ked máte problém s teratozoospermiu, netreba zufat, ale veriť, priatel užíval zinok, selen, vitamímn C, kys.listovú, chróm, L-karnitin, kotvičník kvapky, koenzým Q10 60mg,vitamín E a pil čaj na obličky muži zo Serafinu

sue250
14. mar 2014

caute baby ms nikde, som 16dpo a 33dni po ms ale test ma len slabu ciarku mam pocit ze nesilnie. takze asi z toho nic, ozvem sa sem az ked budem tehu ☹

sue250
14. mar 2014

drzim vam vsetkym palce nech do konca roka 2014 mame drobcov 😉

nezaaabudka
14. mar 2014

@sue250 nemusí to tak byť, mne pri prvom tiež dlho ukazovalo slabú čiarku. Aký dlhý cyklus mávaš inokedy?

nezaaabudka
14. mar 2014

@mily7 ahojky, ty ako?

nair
14. mar 2014

@nely459 Jeej 🙂 Len tak omylom som sem po dlhej dobe zablúdila, a kukám: Nely, s ktorou som tu kedysi dávno písala, čaká bábo 🙂 Gratulujem a zo srdca prajem spokojné tehotenstvo, bezproblémový pôrod a potom veeeľa radosti z malého krpca 🙂
A posuň trošku šťastia aj nám, čo sa ešte snažíme 😉

adus26
14. mar 2014

je normelne ked som tehotna tak chodim furt na zachod

sue250
14. mar 2014

@nezaaabudka ja mám 33 dňový cyklus

rybkaa
14. mar 2014

@sue250 možno ti len pomaly stúpa hcg a preto test nesilnie, ale verím, že tehu budeš 🙂 držím palce 🙂 a ešte - mňa v tehu brutálne, ale riadne brutálne boleli kríže, že som sa nevedela na posteli otočiť z boka na bok, takže aj to je pozitívne znamenie 🙂

sue250
16. mar 2014

catue @rybkaa @nezaaabudka @5ka29 nove nemam nic, len ma palia prsia skor bradavky trosku je silnejsia ciarka na teste aspon viditelna, ale mne sa zda ze to pomaly stupa hcg a to asi dobre nie je. Alebo mam posunutu ovulaciu. dnes som 36dco ale uz ma to nebavi bud nech mam silny test alebo nech dostanem ms 😒

5ka29
16. mar 2014

@sue250 ahoj, skus pockat dva,tri dni a ak by sa ti stale zdala ta ciarka slaba,zbehni radsej lekatovi,nech si kludnejsia...sledovala si si ovulaciu?lebo ak si dnes poda tvojich vypoctov 19 DPO tak by uz naozaj mala byt ta testovacia rovnaka alebo porovnatelna s kontrolnou...aspon u mna a u @nezaaabudka to tak bolo...ale tymto
,co pisem ta nechcem znepokojit...mozno ozaj bola ovu neskor a hcg rastie kazdemu inak...takze hlavne minimalizuj stres a bud.tyzden ak budes stale na vazkach pre istotu chod na krv a na usg.nepridas sem foto?spinenie nemas?

barborka2014
16. mar 2014

Ahojte baby.prosiiiim momôžte mi,robila som si test dnes rano,vyšli mi 2 čiarky,druha je taka slabučko ružova 😉 čo to je????? prsia ma bolia,bradavky mam citlivejsie, menses som nedostala,ale brucho ma boli trošku,keby som mala dostať☹( aj výtok mam taky tosku hnedsíííí☹ pros

5ka29
16. mar 2014

@sue250 sorry teraz citam,ze predvcerom si bola 16 dpo,tak dnes asi 18...som zle ratala...

5ka29
16. mar 2014

@barborka2014 ahoj no asi si tehotna,s tym ti asi nepomozeme 😀 skus test o dva dni a uvidis ci stmavol...hnedy vytok moze byt namiesto menzesu,ale aj zacinajuci menzes...niekedy sa ukaze ciarka na zaciatku a menzes dorazi...(moj pripad minuly mesiac)ale verim,ze ti pekne testik stmavne,spinenie prestane a pridas sa k nam do novembroviek🙂treba vyckat...toto cakanie a neistota su najhorsie, verim ti,ale skus by kludna a bude to tak,ako ma byt...hlavne bez stresu!drzim palce 😉

barborka2014
16. mar 2014

Dakujem ti velmi pekne 🙂 🙂 zajtra dam urcite Vam vediet skusim ist k gyndosovy 😉

cherset
16. mar 2014

babule, dufam ze vas coskoro opustim (neberte to v zlom 🙂, dnes som si na teste nasla 2 //, mrcha mala prist dnes, zatial neprisla, tak dufam ze vsetko bude ok, drzte palce !!! 😉

nezaaabudka
16. mar 2014

@adus26 ano je to normalne a este 9 mesiacov bude 😉

nikusm
17. mar 2014

baby vcera som boli dve ciarky na ovu teste tak sme sa s muzikom trocha posnazili aj den pred tym :D tak drzte palce nech to uz teraz vyjde

rybkaa
17. mar 2014

@sue250 tú pálivú bolesť pŕs poznám, to som mala aj ja... 🙂 ale hej, mala by si zbehnúť k lekárovi, nech ti zoberú krv a sledujú hcg ak stúpa pomaly, budeš pokojnejšia 🙂
@barborka2014 vyzerá to na tehu a špinenie môže byť náhradou za vynechanú ms, takže blahoželám 🙂 skús test o 2 dni, či silnie (hcg stúpa každých 48 hodín), no myslím,že sa môžeš začať tešiť 🙂

adus26
17. mar 2014

Tak neska u doktorki chvala boho vsetko poriadku tak nasledujuca kontrola v 31 marca len min povedala ze musim odychovat.
@nezaaabudka a tim si ma potešila že fur budem chodit na zachod

sue250
17. mar 2014

@rybkaa v nedelu som si robila test a urobim zajtra po 48h a uvidim.ms nemam,ziadne priznaky len bolest prs. 😉

5ka29
18. mar 2014

@sue250 ahojky, tak ako dopadol test?

sue250
18. mar 2014

ziadna ciarka cakam mrchu) ale beriem v pohode. ozvem sa baby ak budem skutocne tehoska lebo to su fakt stresy a tym ze sa pozorujem je to horsie, ked do konca roka neotehotnejem potom uz neskusam mam 34 a uz v pokrocilejsom veku nechcem. pekne tehulkovanie vsetkym - budem vas pozorovat 😉

5ka29
18. mar 2014

@sue250 ahojky ☹ mrzi ma to, ale nevesaj hlavicku, verim Ti, ze Ta to stresovalo, presne viem, ako sa citis 😒 urcite sa podari buduci mesiac, uvidis a budes mat vianocne babatenko... 🙂 Drzim vsetky palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre