Ideme na to od januára 2014

Pokud aj vy, tak se pridejte🙂
Mame pred sebou posledni mesice, kdy budeme bez stresu ci to tento mesic vyslo alebo ne...😃
Ja osobne se na tehotenstvo uz hrozne tesim, doma mame jednoho certika Victorku a radi by sme pre malou sourozence..
Tehotenstvi je to nejkrasnejsi obdobi 🙂
greenfrog
18. mar 2014
nezaaabudka, pekné od teba, ze myslis aj na ine cakatelky...co sa mna tyka, mala som trosku skrt v rozpocte, to asi preto, ze som to tak velmi planovala..dostala som zase raz zapal moc. ciest a tak berem tabletky na imunitu na 3 mesiace...16.4. doberiem poslednu, potom mam odporucenie mesiac este pockat, aby naahodou nemali lieky vplyv na plod (berem urovaxom) a 1.6. by som chcela dat manzelovi k narodeninam dve ciarky🙂...to by sa mi velmi pacilo...
5ka29
18. mar 2014
@barborka2014 ako si dopadla?
nezaaabudka
18. mar 2014
@greenfrog Tak drzim palce, aby maj patril vam 😉
dada87
18. mar 2014
@nezaaabudka ahoj tak mne to u teba vichadza ze uz v decembri si musela otehotniet nie v januari jak si pisala tak sa zadarilo vellllla zdravia obom
lenka07
19. mar 2014
chcem sa vás dievčatá opýtať či môžem sa tešiť z nášho zlatíčka ale má to jeden háčik už mi končili plodne dni a ovulku som mala príšerne boľavu bola predvčerom a včera sme to s manželom nevydržali a skúsili ak by to nevyšlo tak zaručene ideme na to stoj čo stoj na budúci mesiac už nebudem čakať na žiadne výsledky lebo zas nájdu niečo čo ma odradí od snahy a už sa neodhodlám 😞 a nechcem prísť o príležitosť mať moje zlatíčko 🙂
bar12
19. mar 2014
@lenka07 a tvoja otazka znie, ci sa mohlo zadarit?
bar12
19. mar 2014
@dada87 v decembri urcite neotehotnela 🙂
dada87
19. mar 2014
@bar12 aha fakt som to nejak domotala jasne ze nie ked je novembrovka
lenka07
19. mar 2014
@bar12 🙂 ano
bar12
19. mar 2014
@lenka07 urcite sa mohlo 🙂
nezaaabudka
19. mar 2014
@dada87 otehotnela som cca 17.2. 😉 V decembri sme sa ešte ani nesnažili :-N
lenka07
19. mar 2014
ani nevies ako si dodala odvahu uzz ten pockat ci pride ms a dufam ze nie
lenka07
20. mar 2014
@nezaaabudka dufam že aj ja čoskoro budem tehuľka už čakám či príde alebo nie 🙂
barborka2014
20. mar 2014
@5ka29 ahojte.sorry až teraz som sa dostala sem,tak že ano mame 2.5mm 😃 😃 😃 😃 😃
barborka2014
20. mar 2014
@lenka07 Ahoj.Treba to stale skušať nestracať nadej,mi sme to z mužom aj cez neplodne dni skušali, a a ked som mala plodne za cely mesiac tak iba raz :-p A sa nam podarilo od januara a dnes mame 2,5mm 😃 😃 😃 😃 .netreba stratsat nadej.
barborka2014
20. mar 2014
@rybkaa ahoj ano mala si pravdu :-S vcera sombola u lekara,a ciernu 2,5mm bodečku som videla 😃 😃 a možem sa ešte spitať? ked mam výtok taky biely to je v pohode nie?
barborka2014
20. mar 2014
@cherset gratulujem 😃 ideme do novembroviek🙂)
rybkaa
20. mar 2014
@sue250 hm, zrejme to bude ozaj stresom, chcelo by to vypnúť na chvilku....viem, ľahko sa to hovorí, ale ono je to v hlave furt....mrzí ma to, no nevešaj ešte hlavu, ešte si mladá na bábo, dnes už rodia aj o 10 rokov staršie ženy (viem, je to riziko), ale ešte sa to kľudne môže podariť 🙂 Držím palce, aby to bolo čo nevidieť 🙂
rybkaa
20. mar 2014
@barborka2014 jeeeej super, teším sa, že to nakoniec dopadlo dobre 🙂 blahoželám a nech je to bezproblémové tehu 🙂 biely výtok v tehotenstve je v poriadku, tvorí ho krčok ako zábranu pred vnikaním spermíí do vnútra počas tehu 🙂
barborka2014
20. mar 2014
Dakujem ti velmi pekne :-o držim palčeky :-o :-o
sue250
21. mar 2014
@rybkaa ja ani nestresujem z toho ze nie som tehu ale z toho ze mi meska som nervozna
rybkaa
21. mar 2014
@sue250 jasné, to chápem...
sue250
21. mar 2014
@rybkaa a ty si na tom ako?
rybkaa
21. mar 2014
@sue250 ja som práve 3 DPO, teda ovu bola v utorok a mm celý týždeň nie je doma ]-( ešte sme v nedeľu stihli, no či to bude stačiť, to uvidím až 1.4. kedy (ne)má prísť MS, tak hádam to nebude len prvoaprílový žartík 😃 teraz je to prvý mesiac, čo sme sa zase začali snažiť po MA
lenka07
21. mar 2014
@barborka2014 to nemám v úmysle chceme babetko aj keď nám v okolím vravia že máme deti už veľké ale nech si vravia ja si svoje deti nedám a nik mi ich nevychováva už mi tie reči lezú na nervy . Nech si hovoria čo chcú mi si spravíme aj tak po svojom . Ozaj konečne aj svokra sa postavila za mňa trvalo to 20 rokov ale ďakujem jej 🙂 aj jej to lezie na nervy keď stále niekto rieši či som v poriadku a či budem tehotná? Veď každý má nejaké problémy tak nech riešia tie svoje a nám nech dajú pokoj ....
barborka2014
21. mar 2014
Jasnáčka treba ist za svojim a hotovo 😉 😉 😉 straaaasne 😉 😉 drťim palce
mirkovci
21. mar 2014
Baby máte skúsenosť s meraním bazalnej teploty? dnes ma kamarátka tak torchu nakopla ked mi povedala že im sa to podarilo na pravu šupu s meraním. Tak som si aj objdeanala teplomer a už len vyhladať informácie. Niekto povie že meranie a kontrolovanie je iba stresujúce...ale aj to či mrach príde alebo nie, aj to je stresujúce. tak snad som tu neni sama 🙂
barborka2014
22. mar 2014
@mirkovci ahoj v tomto ti ja neporadim vôbec som to neskušala 😉 ale pocula som o tom užMoja bývala kolegyna nevedela otehotniet a lekar jej povedal ti si mera teplotu,ale hlavne počas Mš,a nebudeš mi veriť ona otehotnela počas Mš 🙂
zuzulienkaaaa
22. mar 2014
@mirkovci ahoj, takú komplexnú a dobrú info nájdeš tu:
http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

keby si mala nejaké otázky, ja si meriam pravidelne, viem si určiť plodné dni...zdravá žena má pravdepodobnosť otehotnenia cca 20% aj keď trafí presne plodné dni...takže aj sa nezadarí na prvý, druhý raz, je to stále v poriadku...
dada87
22. mar 2014
baby dnes som bola koli testom 20 km v meste kupila som si 2 testy pepina ruzove a idem robyt a tam zlte...to su ovulacne asi kto to balil ja neviem taka som nahnevana ........... 8-(

Začni písať odpoveď...

Odošli