Inofolic Combi Premium

nikola28275
1. nov 2021

Ahojte chcem sa spýtať či vám pomohol inofolic combi premium k otehotneniu prosím ak áno za aký čas ? A ako ste ho užívali jednu kapsulku denne alebo dve 💕 ďakujem.

leuska1991
1. nov 2021

@nikola28275 ahoj,ja som to brala mesiac a nakoniec som to vysadila. Potom som otehotnela na to mesiac,takze nemyslim,ze to bolo tym. Kupila som si vitex a gynex ,ze budem uzivat,no uz som nemohla,lebo som bola tehu. Kolko sa snazite?

dejna_
1. nov 2021

@nikola28275 brala som.asi.pol roka 2 krát denne 1 kapsulu a otehotnela som na prvý cyklus snaženia...aj keď potom to nedopadlo dobre ..ale pre iné veci

svsvsv
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lydion20
4. nov 2021

@nikola28275 ahoj, brala som necelé dva mesiace a otehotnela som

nikola28275
autor
4. nov 2021

@leuska1991 Ahoj 😊 my sme prišli o naše dievčatko pred dvoma mesiacmi v 27 tt naše vysnívané dievčatko 😟 od kedy ju nemám v brušku cítim sa strašne prazdna neskutočne moc mi chýba ale už viem že mi ju nik nevráti . Nechcem náhradu za ňu nikdy mi ju žiadne dieťatko nenahradí bude to vždy len moja Nika ale ten pocit prázdna je neuveriteľný ťažky veľmi túžim po bábätku ♥️pri synčekovi nám pomohol obyčajní inofolic a pri mojej Nike inofolic premium ♥️a teraz som skúsila kúpiť inofolic combi a pevne verím že nám to pomôže začala som užívať dve kapsule denne o 9 ráno a druhú o 9 večer

leuska1991
4. nov 2021

@nikola28275 je mi to velmi luto🖤moze to byt velmi tazke ,neviem si to ani len predstavit. Velmi Vam drzim palce a prajem vela vela sil. Potom sa ozvite ,ked sa podari🥰🥰🥰

dejna_
4. nov 2021

@nikola28275 to mi je veľmi ľúto 😥 😢

nikola28275
autor
4. nov 2021

@leuska1991
@dejna_ ďakujem Vám baby veľmi ♥️ určite dám vedieť keď sa podarí bábätko ♥️a dúfam že to bude čoskoro a nebudeme sa musieť trápiť dlho . Jedna pani mi napísala keď som o maličkú prišla že to čo pán bozko vzal mi vráti dvojnásobne a ja sa toho držím a verím že naše nádherné dievčatko nám pošle súrodenca ♥️♥️🤍🤍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre