Jonasova metóda? Nechápem jej.

aalzbetkaa
4. nov 2019

Ahojte bAby...máte skúsenosti s touto metódou? Ako sa to počíta? Treba mať pohl.styk deň pred alebo ako? Troška som sa nato kukla ale nejak tomu nechápem 🙂 dakujem za každú jednu odpoveď.

pininka1
4. nov 2019

Sama si to nevieš počítať, to treba cez jeho stránku. Len pozor, lebo viacerí to ponúkajú a nieje to to isté. Pozri aj staršie témy, naposledy tuším pred dvoma týždňami tu bola téma.

llucciaa
4. nov 2019

@aalzbetkaa vraj to veľmi funguje a ženy otehotneli vďaka nemu po x rokoch, nájdi si priamo stránku, ja osobnú skúsenosť nemám, ale kamoška mu to dala počítať a podarilo sa im po 4 rokoch vďaka nemu 🙂

natalindaaaaa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diaalex
4. nov 2019

@aalzbetkaa ahoj 🙂 ja som si to nedávala robiť, ale neskôr som to nahodila na jeho stránku, vypísalo mi, že budeme mať dievčatko a je to tak, o mesiac sa nám narodí malá princezná 🥰 a aj dátum počatia sedí s ms 🙂

barus26
4. nov 2019

@aalzbetkaa podľa Jonáša sa snažíme 2 roky a do dnes niesom tehotná .. a to mám ten zaplatený výpočet . A mimochodom mi poslali to iste čo je dostupné zadarmo aj na nete

majka_3
6. nov 2019

@barus26 to vážne?
Celkom som sa venovala tomu že by som aj nato pristúpila na jeho metódu, ale keď vidím tvoj príspevok - ma schladil...
Máš vypočítaný výpočet aj podľa hodiny narodenia? Ja som si to rátala na nete.

nikaaaaa
6. nov 2019

Mala som Jonášovú metodu a ani po roku s jeho výpočtami nič nevyšlo

barus26
6. nov 2019

@majka_3 áno presne podľa hodiny narodenia. A bohužiaľ to nepomohlo doteraz. Ale z druhej strany za to nič nedáš že to skusis

daniela2227
6. nov 2019

No baby..veľmi ste ma nepotešili.. tiež mám urobený platený výpočet.. A malo by to.podla neho vyjsť začiatkom decembra.. tak som zvedava

renikar
6. nov 2019

Ahoj. Ano treba vypocet priamo od neho alebo jeho kolegov. Ja mam oboch synov podla neho. Snazila som sa otehotniet ale neslo to...po 1.5 roku som mu napisala...a po mesiaci som bola v tom...druhe som si dala vypocitat hned. A oboch chlspcov mi vypocital presne. Za seba mozem len odporucit.

natalindaaaaa
6. nov 2019

@daniela2227 ahoj prosim a on ti napiše dni v mesiaci, ktoré sú dobre na splodenie? V každom mesiaci alebo len v niektorych?

barus26
6. nov 2019

@natalindaaaaa v každom mesiaci po dobu jedného roka. Ale je to dostupné aj ja nete. Mne fakt došlo to iste čo je je dostupné

natalindaaaaa
6. nov 2019

@barus26 ja som si to skusala cez to, ale nerozumiem dobre ked tam mam pri datume napriklad 6x, 3x pri niektorom je OK

barus26
6. nov 2019

@natalindaaaaa keď je OK je najväčšia šanca na to aby sa to podarilo.. keď tam je 6x to znamená zle aspekty. Že sa to nemusí podariť alebo ak by sa podarilo tak by niečo nemuselo byt v pohode. No aj moja svokra tvrdí že všetky 3 deti má vďaka Jonanosi. Napr kamoska čo je teraz tehotná tak jej to vôbec nesedí ani ten dátum pocatia a ani pohlavie. A má tam 6x a má super tehotenstvo bez problémov

natalindaaaaa
6. nov 2019

@barus26 ja neviem, či vie niekto podľa datumu narodenia zistiť take niečo.. kazdopadne to aspon skusim, aj ked mi dalsi termin vychadza na ms 😨 vy mate za sebou aj nejake vysetrenia ??

daniela2227
6. nov 2019

@natalindaaaaa súhlasím s @barus26 ..našla som to dnes fakt aj na nete...A sedí mi to s tým čo mi poslali 😕 škoda peňazí? Neviem.. pre mňa skôr "slamka" ktorej sa chytam..keďže sa nám už 5 rokov nedarí /3 MA a ani neviem kolko biochemickych/..teraz v decembri mám napísané "dobrá zivotnost" čiže teoreticky by to malo vyjsť...uvidíme aká bude prax

natalindaaaaa
6. nov 2019

@daniela2227 držím moc palce aby Vám to baby vyšlo. My sa snažíme teraz 3mesiac.. spermio je dobrý (o cosi nižsí počet, pohyblivost dobra), ja HP v poriadku ale od dalsieho mesiaca mi nasil Clostil, mavam ovulku neskoro 🤐

daniela2227
6. nov 2019

@natalindaaaaa dakujem 😘 aj ja vám držím palce.. vlastne všetkým, ktorí sa snažia o babo

barus26
6. nov 2019

@natalindaaaaa áno mame za sebou. Ja mám pco a muž zlu morfológiu. Ale uvidíme keď pôjdeme ešte raz na spermiogram že čo a ako, či je to lepsie .. lebo to ovplyvňuje dosť faktorov. Ale inak pohyblivosť a počet má mm až nadpriemerny. Ja som mala clostil jeden cyklus ale nepomohol.. lenže ja nemavam ovulaciu vôbec . A zistili mi ešte štítnu zlatu takze beriem lieky a uvidíme. Aj preto možno vtedy nezabral clostil

natalindaaaaa
6. nov 2019

@barus26 my sme boli na spermio zakladnom len pohyblivost a počet nechcela som ho hned strasit s inymi ešte sa snažíme krátko.. A prosím ťa pco sa zistuje z coho? vidi to na sone? Budeem na teba mysliet 👶

barus26
6. nov 2019

@natalindaaaaa v dnešnej dobe je zlá morfológia skoro u každého druhého muža .. uvidíme snáď sa nám podari. Áno pco je jasne vidieť už zo sona. To fakt keby tebe aj ukázala tak by si vedela že tak vajecniky nemajú vyzerať

natalindaaaaa
6. nov 2019

@barus26 ja som bola na folikulo tento týžden ked som uvidela to 16mm vajíčko až som sa zlakla, take velke vyzeralo 😨 My sme sa boli vysetriť u mojho gyn, ale on by zrejme zlu moroflogiu nevidel vsak? Joooj určite lieky na stitnu pomozu a bude to super 🙂 stitku ti zistil gyn aj z HP či?

barus26
6. nov 2019

@natalindaaaaa fuha to neviem. By sme boli v centre a aj tam chodíme takze tam je tej spermiogram určite lepší a podrobnejší. Áno zistila mi podľa hp v centre vysoké tsh .. a na endokrinologii diagnostikovali zníženú funkciu štítnej žľazy. Beriem lieky od júla ale ešte stále len nastavujeme liečbu tak uvidíme. Základ je že ty máš tu ovulaciu, aj keď neskoro. Držím palce 😊

natalindaaaaa
6. nov 2019

@barus26 si velmi zlata, velmi ti to prajem ❤

majka_3
6. nov 2019

@barus26 tak skúšať ešte Jonáša nejdem 😊
Chcela som to kvôli pohlaviu, ale keď sme sa tak zamysleli bude nám jedno keď tretie bude opäť dievča 😊

zuzka_puska
18. júl 2020

@diaalex ahoj, prosím ťa máš ešte ten jeho výpočet? Nerozumiem tým červeným zeleným dňom, plus chlapec hore dievča v zátvorke.... Potrebujem to asi vysvetliť a nemám a koho opýtať 🥺

zuzka_puska
18. júl 2020

@daniela2227 ahoj 🤗 prosím ťa, vyšiel ti ten výpočet? Písala si že v decembri ti predpovedal dobrú životnosť, tak ma len zaujíma či sa zadarilo, a či teda výpočet pomohol 😊😊😊 ďakujem

daniela2227
19. júl 2020

@zuzka_puska ahoj..žiaľ nie

barus26
19. júl 2020

@aalzbetkaa ahojte, keďže to predchvilou niekto okomentoval tak som sa vrátila k tomuto príspevku. Veď vyššie ste si mohli prečítať čo si o tom myslím. No v apríli sa podarilo presne v tom dátume ktorý určil jonáš a sedí mi aj pohlavie 😂😂😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre