Jonasova metóda? Nechápem jej.

aalzbetkaa
4. nov 2019

Ahojte bAby...máte skúsenosti s touto metódou? Ako sa to počíta? Treba mať pohl.styk deň pred alebo ako? Troška som sa nato kukla ale nejak tomu nechápem 🙂 dakujem za každú jednu odpoveď.

diaalex
19. júl 2020

@zuzka_puska ja som si to robila online 🙂

emiliamilka
19. júl 2020

V živote som o tomto nepočula ale pozrela som si to nete a zaujímavé že ak si pozriem ako by som mala mať plodné dni do budúcnosti (dala som si koniec tohoto roku) tak to presne sedí s dňom keď by som mala mať ovulácie ... :D no uvidíme či sa to podarí

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2227
21. júl 2020

@zuzka_puska zrejme niekde problem bude..Ale žijem v UK tak sa im neraci hľadať príčinu, keďže už 2 deti mam..spravili mi len hormonalny profil, hematologiu a genetiku..všetko ok...rovnako mužov spermio...avšak žiadne sono..po potratoch žiadne kontroly /sono/ ..takže si myslím.. že práve niekde tam je problém..chystám sa ale v auguste na Sk/snáď sa podari/ a pôjdem k dr nech ma kompletne pozrie ..daj potom vediet, až ti to dôjde 😊

barus26
21. júl 2020

@zuzka_puska ja som mala tiež zaplatený výpočet a došli presne tie istý dátumy ako sú na nete

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daniela2227
21. júl 2020

@zuzka_puska aj ja som tak mala..sex veľakrát počas ms..väčšinou ale buď tesne pred alebo po...čo sa vôbec nezhodovalo s plodnymi dňami

barus26
21. júl 2020

@zuzka_puska fuha to si bohužiaľ nepamätám že za koľko to poslali lebo som to ešte objednavala v januári 2019.. samozrejme nič nevyšlo a teraz v marci len podľa toho čo je na nete keďže to bolo to iste mi to presne vyšlo aj dátum a aj pohlavie

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barus26
21. júl 2020

@zuzka_puska áno presne tak ti príde aj v papieroch, len jeden deň v mesiaci .. idem skúsiš pozrieť mail že ci to tam ešte nemám

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snowflake07
21. júl 2020

@barus26 ja nemam nikde ok.Vsade je od 3 x po 7 x a vsetko mimo plodnych dni.

barus26
21. júl 2020

@snowflake07 ja mám tiež všade veľakrát.. aj teraz keď som otehotnela tak som mala že 6x a otehotnela som 😂

@zuzka_puska no podľa toho vypoctu určite nie, ak by ste mali sex 3 dni predtým je šanca že spermie vydržia a kľudne aj na 3 deň oplodnenia vajíčko. ale opacne to nejde keďže vajíčko čaká len 24 hod na oplodnenie

barus26
21. júl 2020

môj výpočet z netu na rok 2019

barus26
21. júl 2020

a môj zaplatený výpočet, tie červene okienka su tie dni, takze keď si porovnas to všetko sedí s tym čo je na nete

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snowflake07
21. júl 2020

@barus26 mne je divne to,ze poslednych 5 rokov mame casto sexik ,teda myslim skor pravidelne a neverim,ze by sme sa netrafili.Preto mi je to zvlastne.😯

daniela2227
21. júl 2020

@zuzka_puska to ti príde všetko v papieroch.. oni odporúčajú aj vtedy..teda pokiaľ sa na to človek cíti.. skúsim pohľadať papiere a pošlem ti do ip

daniela2227
21. júl 2020

@snowflake07 my sme na tom rovnako

barus26
21. júl 2020

@snowflake07 a riešili ste s dr či nemáte nejaký problém? ja ich mám viac ako dosť ktoré bránili k okorenenou

snowflake07
21. júl 2020

@barus26 zly spermiogram.Akoze raz lepsi a raz horsi.Jedol vitaminy na kila a stale rovnako.Vraj to bude tazsie,ale ze s tym sa bude dat.Ja som ok.
Tak zo srandy skusim toto.A ked mam mat sex 12-24 hodin pred tym,znamena to ze iba raz,alebo moze aj napr.20 hodin pred a este 10 ??😂😂😂

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
snowflake07
21. júl 2020

@zuzka_puska
Nam sa 5 rokov nedari a akoze sex mame casto a po tom case som uz zmierena,ale jasne ze pred ms si poviem,ze keby nedosla.Akoze nemame sex iba kvoli plodeniu.Vsetko je asi medzi nebom a zemou a nemozme chciet vsetko😳

barus26
21. júl 2020

@zuzka_puska
@snowflake07 áno je pravda že bohaté stačí aj každý druhý tretí deň aby spermie stihli dozrieť .. 😊 my sme sa snažili 2,5 roka, ja mám toho zdravotne dosť a muž tiež nemal 100% spermiogram .. aj sme sa snažili aj to bolo násilu, sledovala som sa, merala bazalnu teplotu a podobne a stále nič tak som sa ja to vykašľala a neriešia som nič a mali sme sex keď bola chuť a ani tak to nevyšlo. Nakoniec to vyšlo keď som sa znova pozorovala a všetko si sledovala 😊

zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka_puska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
enusamt
21. júl 2020

@zuzka_puska ovulacne nie su ako tehotenske.. Pri ovulacnych musi byt testovacia ciarka rovnako silna ako kontrolna alebo silnejsia.. Druha slaba ciarka moze byt aj cely mesiac, no to je bezpredmetne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre