Kedy je čas na ďalšie tehotenstvo po potrate?

lucinka7788
25. mar 2016

Ahojte vcera som potratila v 4tt ☹ dr co ma prijímala na kyret mi kazala otehotnieť až o 3 mesiace. A dr co ma prepúšťala vravela že môžem už po prvom cykly ms.a verim tomu že v utorok mi môj gynekológ povie zasa iné.tak kedy je ten správny čas sa zasa snazit?lebo tomu nechapem. Dakujem

loginexistuje
25. mar 2016

No vacsinou sa v 4tt ani kyret nerobi skor sa to necha na prirodu a len skontroluje USG a hladina HCG ... vtedy sa da v pohode otehotniet hned dalsi cyklus ...

ale po kyrete treba pocakt je to predsa len zasah krcok je oslabeny ... kolko to sa nazory roznia.

safranca15
25. mar 2016

Ja som necakane otehotnela po 3 mes a to my kyret robili v 8tt

smoulinka1505
25. mar 2016

Ja som potratila v 9 tt.snazit sme sa zacali po 6 mesiacoch.tak mi odporucil dr.ked sme sa zacali snazit nasadila som si infoloc

kris557
26. mar 2016

Ja som potratila v 7 tyzdni (spontanne ale robili mi kyret). V nemocke aj moja dok. mi povedeli ze sa mozeme zacat snazit o 3 mesiace nakolko je maternica oslabena skor radsej nie aby sa to nezopakovalo po 3 mes. (3 cykloch) som zostala hned tehu a tetaz sa tesime z dvojmesacnej druhej dcerky. Drzim palce!

ross13
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre