Kedy vám test ukázal dve čiarky ?

steffi50
12. jan 2019

Ahojte, vase skusenosti kedy vam test ukazal dve ciarky, 3 den meska mrcha a test negativny

6maybe6
16. máj 2019

@diaalex Tá nikde.. Len to špinenie ale fakt slabunke dnes.. Čítala som, že niektorým kočkám ukázalo pozitívny test až po 10-12 dňoch meškania.. Ale tak neviem no.. Ja mávam mršku fakt pravidelnú s odchýlkou max 1 deň +/-

diaalex
16. máj 2019

@6maybe6 zato počkaj a uvidis ;)

6maybe6
19. máj 2019

Ahojte.. Tak v ten štvrtok v noci prišla mrcha.. 😕 Ale je to celé divné, lebo prišla úplne bez bolesti a včera už aj skončila.. O takom niečom ste už počuli?

alexandra2468
19. máj 2019

@6maybe6 nehovorim, ze keby som bola na tvojom mieste, tak by som bola pokojna. Ale na druhu stranu aj tu na MK je vela zien co malo mrchu aj do 4.mesiaca vraj, ale ze bola uplne ina ako normalna. Vraj slabsia a tak. Skus si najst diskusie na mk. Drzim palce

diaalex
19. máj 2019

@6maybe6 sprav si test, keby si bola tehotná, tak ti to test ukáže a keď chceš mat istotu urob si digitálny 🙂

6maybe6
19. máj 2019

@diaalex Čo hovoríš na takýto test? Nie je tam čiarka, ale odspodu tam vidieť trošku sfarbenú škvrnku.. Ja už som úplne jeleň z toho 🙈

diaalex
19. máj 2019

@6maybe6 ja tam nevidím nič :(

gloria31
19. máj 2019

Mne keď meskal 18dni už sa mi to zdalo divne. Tak sme z drahým prišli z jarných prázdnin a ráno som si urobila a dve čiarky. Ešte som nadávala že kam sa ta druha ciarka na tom teste ukazuje.

6maybe6
25. máj 2019

Ahojte.. Prosím vás baby, vidíte tam niečo, alebo mám len vidiny už? 🙈

diaalex
25. máj 2019

@6maybe6 niečo slabé tam je, nemáš inú foto? 🙂

monca0021
25. máj 2019

Ahojte tak mne zatiaľ mešká ms jeden deň a to mávam presný ako hodinky. Robila som test a negatívny tak nechápem asi už len čakať na mrchanu

monca0021
25. máj 2019

@6maybe6 aj ja vidím 😊 potichu gratulujem nech silnie!

6maybe6
25. máj 2019

@diaalex len tuto mám 🙈 Hádam ma to neoblblo no.. Skúsim ešte zajtra

adoska717
25. máj 2019

Mne meskalo 14 dni a som zistila ze som uz v 5tt

diaalex
25. máj 2019

@6maybe6 skús o 2 dni ráno 🙂

6maybe6
3. nov 2019

Ahojte kočky.. Chcem sa opýtať na váš názor.. 16.10. a 19.10. sme mali styk.. Bolo to v ovu období.. V piatok 1.11. mala mrška jednodňové meškanie, tak som si spravila test.. Robila som ho poobede a pozitívny.. Na druhý deň ráno som si spravila digitálny Clearblue a tiež pozitívny.. Čiže sen sa stáva skutočnosťou ❤️ Len čo ma zarazilo je výsledok počatia na teste.. Totiž ukazuje 2-3 týždne, ale to mi proste nesedí, keď len dva týždne prešli od styku.. Čo si o tom myslite prosím vás? Ďakujem za každú odpoveď 😊

nika3136
3. nov 2019

@6maybe6
gratulujem, čísla ti ukazujú kedy si počala, čiže odhadom 2-3 týždne, čo ti sedí

6maybe6
3. nov 2019

@nika3136 Ďakujem 😊 Len ja som bola doteraz v tom, že počatie sa ráta od uhniezdenia a nie od styku.. To ma trochu zmiatlo.. Čiže môže k uhniezdeniu dôjsť okamžite?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre