Kedy začať snažilkovať po vysadení antikoncepcie?

visnacka
29. apr 2017

Ahojte žienky, aktuálne som na tom tak že mám 5 deň svoje dni, a antikoncepciu neplánujem ďalej užívať. Tento mesiac apríl som ešte užívala. Po akej dobe by ste mi doporučili (poradili) skúsiť otehotnieť ? Myslím si že sa dá akože aj hneď po, len je tam riziko mať dvojčatá ? Ďakujem vám za odpovede a za vaše skúsenosti a názory. 👍🙂

nikusiak9
29. apr 2017

3mesiace je mozne ze budu dvojvata ci trojcata....ja som vysadila a zatial sa nedari takze tazko povedat

visnacka
autor
29. apr 2017

@nikusiak9 no ja by som dvojčatá či trojčatá akože vôbec nechcela 😀 takže si budem dávať ešte dlho pozor .

matrioska86
29. apr 2017

ale ved to nemusi byt pravidlo ze budes mat hned 2 alebo 3-cata 🙂

evittam
29. apr 2017

@visnacka Pri prvom tehu som otehotnela do 3mesiacov od vysadenia, pri druhom do 2. Nemame ani dvojičky ani trojičky. Nikdy mi lekár nič také nepovedal a ani som to vobec neriesila....

visnacka
autor
29. apr 2017

@matrioska86 ale stať sa môže ale to sa može stať aj tak 🙂 takže je to asi za jedno že kedy začať.

nikusiak9
29. apr 2017

Ja som mala njavcsi sen dvojicky preto som zacala hned po antikoncepcii a zatial nic...snad tento mesiac

visnacka
autor
29. apr 2017

@nikusiak9 oo tak to daj vedieť 😉 nič buď počkám alebo risknem, ale to je darmo jednoducho budeš mať to čo ti osud nadelí 👍😉

andy57
3. máj 2017

@visnacka ja som po vysadeni antiky bola tehotna hned na druhy mesiac a nemam dvojicky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre