Koľko ste sa snažili o bábätko?

pabla99
20. mar 2023

Viem; že je tu týchto diskusií už veľmi veľa ale trebalo by to tu trocha oživiť! :D
Proste koľko ste sa snažili o vaše prvé bábätko, aké boli vaše prvé tehotenské priznaky, koľko ste mali vtedy rokov.. aké boli vaše pocity, no proste čo vás napadne 🙂

sense
26. mar 2023

Prvé prakticky hneď a ďalšie sa nepodarilo aj keď som bola tehotná 2x ale zakaždým MA s iným partnerom

sonicka19983
26. mar 2023

Na prvé dieťatko sme čakali skoro 2 roky... výsledky celkom fajn len AMH som mala nízke čiže trochu slabá zásoba vajíčok na daný vek (29-31 rokov)...bola som na prefuk vaječníkov takou kontrastnou látkou v gyn.ambulancii a do mesiaca som otehotnela (jeden vajcovod bol mierne nepriechodný)...pri druhom som šla tiež na to isté ale otehotnela som až po pol roku....pomohlo veľmi sa na to chvíľu vykašľať a robiť veci iné...ten prefuk neviem, možno pomohol možno nie.... držím palce 🙏🙏

henka123123
26. mar 2023

Prve 9 mesiacov a mala som 25 ked som otehotnela a v 26ke rodila..druhe vyslo hned na 1x to som mala 28 r ked som otehotnela

julkakratka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pabla99
autor
7. apr 2023

@julkakratka tak jedine si urobiť tehotenský test..

sandra811
7. apr 2023

@pabla99 my sa snažíme 3 roky, mám 29, zatiaľ dve neúspešné IUI, jedno biochemické, po Veľkej noci ma čaká laparoskopia

pabla99
autor
7. apr 2023

@sandra811 tak bodaj by to po laparke bolo už len a len na dobrej ceste 💋

sandra811
7. apr 2023

@pabla99 ďakujem ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre