Krvácate po užívaní Utrogestanu?

nemko
12. dec 2009

kocky prosim vas chcela by som sa spytat ci ste pri vag.uzivani Utrogestanu zacali krvacat resp,ci ste aj pri uzivani Utrogestanu dostali menstruaciu?
A este by ma zaujimalo ci ste pri neuspesnom KET pocitili kedy sa z Vas embryjka vyplavili? Lebo som 10 den po KET, menzes nikde, krvacanie ziadne, tehu test negativny, tehu priznaky ziadne takze nechapem.Na krv mam ist 14 den.

petronela816
12. dec 2009

ahoj, nemko, podla sa nemisíš obavat. Na 10 den ešte nemusí test nič ukazať, počkaj si na krv. Ja som krvacala pri Ketku už na 8 den a na 14 den bol test pozitívny, bohužial vždy v 5 týž. som potratila. Máme zlý spg.

kukulik30
12. dec 2009

ahoj nemko, viem, ze niektorym dievcatam prisla menzes aj napriek tomu, ze uzivali utrogestan, ale niekomu az po vysadeni Utrosa, mne vzdy pride az po vysadeni 4 dni, aj ked som negativna ..takze neda sa jednoznacne povedat ci tak alebo tak...jednoducho niekomu progesteron umelo zadrziava menzes, kym ho nevysadi ale niekomu nezabrani v zacati menzesu 😉
ale este vydrz, nehadz flintu do zita, pockaj na krvicku, ta je ista 🙂 drzim palce

kukulik30
12. dec 2009

a ci som pocitila, ze sa vyplavili?..nie nikdy som to zvlast nesledovala, jednoducho prisla menstruacia a neviem bud sa embryjka vstrebali, alebo to prirodzene vyslo von, ale podla mna sa to neda zistit ani pocitit...
ja som tiez cakatelka po Ket, som 4.den po ..takze cakam a cakam

nemko
autor
12. dec 2009

kukulik drzim palce, toto je moje prve ivf, et mi stopli kvoli tomu, ze sa im zdalo, ze mam ohss, dva mesiace som cakala ne ket, dnes ma zacal dost boliet lavy vajecnik...a co sa tyka flinty do zita 😀 tak som uz davno hodila lebo som presvedcena, ze by mi to test na 10 den uz ukazal aspon malililnkaty duch a ja tam nemam absolutne nic

kukulik30
12. dec 2009

ja viem , ze je to tazke...ja som presne taka ista, ked tam nenajdem aspon ducha , tak hotovo..uz je to jasne a vzdy sa mi to aj potvrdilo, ale v kutiku duse som trosililinka dufala, ci predsa 😉
pozri , ak este mate mrazacikov, treba skusat, nikdy nevies, kedy to pride..a ak nie, znova clovek naberie sil a ide do dalsieho IVF, sklamania su tazke...ale inak to nejde, cloveka to len tak nepolozi, ak ide za svojim cielom..ja stale verim, ked to nevyjde teraz , este mame 3 mrazacikov, tak pojdeme opat ..toto je nase 2. IVF a ak bude treba pojdeme aj na 3.IVF 🙂

nemko
autor
12. dec 2009

mrazacikov nemame, teraz si dame pauzu aspon rok lebo celucicky tento rok sme riesili dokola to iste takze potrebujem si uz oddychnut, uz to trva styri roky a na dalsie IVF pojdem uz len do Brna

rikuska21
12. dec 2009

nemko pockaj na krv a neblazni je to skoro, nestresuj, lebo ked budes negativne mysliet tak to potom fakt nevydje, posielam vela sil 😵 😵 😵 😵 😵

nemko
autor
13. dec 2009

rikuska dakujem, ved ty si priklad - netestila si a vyslo to 😉 lenze ja mam v zivote dost smolu takze asi aj preto to tak cele vnimam 😒

lauritka
13. dec 2009

nemko je nas tu takych smolnych viac 😉

nemko
autor
13. dec 2009

lauri pred niektorymi sa sklanam s obdivom aku maju odvahu a kolko sily, ty si jedna z nich 😉 baby ste skvele 😵

lauritka
13. dec 2009

😉 nemko , musime verit, ze raz budemem mat deti, aj ked je to pre vela ludi prirodzene ako chlieb s maslom, pre nas je to bozi zazrak 😵.. a kto tym trapenim nepresiel, v zivote toto nepochopi.

nemko
autor
13. dec 2009

presne tak lauritka, nepochopi...

lauritka
13. dec 2009

a dnes si testik neskusala ? 😉

nemko
autor
13. dec 2009

skusala len nemam odvahu nan pozriet uz to necham na stredu na kvr, uz to nijako neovplyvnim a bud alebo...

lauritka
13. dec 2009

pozriiiiiiiii 😵

nemko
autor
13. dec 2009

negativny

lauritka
13. dec 2009

sakra 😠

nemko
autor
13. dec 2009

lauri uz som v poho test ma neg od 8 dna a bola som pripravena, ze to tak zostane takze ziadny sok, uz som to oplakala predychala a zivot ide dalej

lauritka
13. dec 2009

no nemko , v podstate je to takto asi aj lepsie, ako ked ja som sa tesila, testy krasne silneli, ukazkove hcg. a potom pridem na usg a oznami len sucho, ze to prestalo rast. radsej neotehotniet, ako toto 😒

nemko
autor
13. dec 2009

presne tak to vnimam aj ja, ze radsej vobec ako by sa to malo potom pokazit

soni1
13. dec 2009

Ahojte, takže ja som bola na ET 23.11. 8.12. som sa dozvedela, že mám negatívnu krv, vysadila som všetky lieky. Začal mi hnedý výtok až štvrtý deň po vysadení liekov, menštruácia sa spustila až na ďalší deň (strašne silná a bolestivá). Keď som išla na toaletu, tak zo mňa "vyčľuplo" niečo, pozrela som sa na to a malo to tvar ako morský koník, myslím, že to bolo to, takže ja som to cítila. Ja plačem každý deň, nemyslela som si, že to budem tak ťažko znášať. My máme ešte troch mrazáčikov.

lauritka
13. dec 2009

viac to boli ver mi , ako negativny test. hlavne potom ako sa zobudis po narkoze a si prazdna 😢 neprajem to nikomu.

nemko
autor
13. dec 2009

lauri chapem to a ver, ze kazdu kocku zato obdivujem

rikuska21
13. dec 2009

Soni, mojko, je mi smutno z toho, 😔 😔

Babulky, aj ja mam strach, co povedia vo stvrtok nasone, co sa dalej deje, ci sa to vyvija, po 6 rokoch by som si zasluzila babusko, a mne uz moj jeden milovany syncek zomrek ked mal 6 rokov , a musela som ist dalej i ked dodnes neviem ako,,,,hlavu hore, babulky, a verte ze aj na nas sa usmeje znovu stastie 😵

lauritka
13. dec 2009

rikuska 😢 to si ani nechcem predstavit, co ste museli prezivat. preboha. ☹ drzim palce, nech sa dockate satisfakcie v podobe dalsieho babatka. 🤐

rikuska21
13. dec 2009

aj ja dufam, ze vo stvrtok mi povie doki ze je vsetko oka, 😉

nemko
autor
13. dec 2009

rikuska ty uz musis verit, ze to bude len dobre alebo nie dobre uplne najsamlepsie a najkrajsie obdobie v Tvojom zivote 😉

nemko
autor
14. dec 2009

Takze kocky hlasim, ze dnes som 12 den po kET, test jasne negativny, menzes ani ziadny naznak krvacania, v stredu idem dat krv pre car a poistovnu a za vsetkym robim hrubu ciaru.
Dakujem vam za podporu a prajem krasne Vianoce a v novom roku co najviac pozitivnych tehu testikov.

rikuska21
14. dec 2009

nemko 😵 😵 😵 😵 . testy su blbosti, moja sesterka mala vsetky tehotenske testy negativne, nechcela ist ani na krv a boloa tehotna, nevzdavaj to a este nemas mrchu 😵

nemko
autor
14. dec 2009

rikus nemam mrchu, v stredu rano idem na krv, uz som volala Dr.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre