Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

asshanti
29. okt 2009

milacik, este vydrz, o chvilku sa uz budes tesit z vasho maleho batozka lasky a pocuvat ako sa tu stazujeme my, ze uz nevladzeme... 😀 😀 😀 😉 😉 😉

katika82
29. okt 2009

ass, no veru to strašne rýchlo letí, ved len prednedávnom som zistila že som tehu a už idem že rodiť???

vierka
30. okt 2009

dobre ranko kocky 😀 😀 😀

katika - neboj sa, ked budes v celkovej anasteze, tak ani nepostrehnes ze tam mangel neni a kym si ty pospinkas, tak on moze maleho mat na rukach, neboj 😉

alex
30. okt 2009

dobré ránko kočky, ja som dnes také ranné vtáčatko, zobudila som sa už o pol šiestej, maličký kopkal jak ďábel... o 7:00 som mala poradňu. Všetko je ok. Musím sa budúci týždeň ísť objednať na tú glukózu.

vierka
30. okt 2009

ahojcek alex - no o pol siestej sme my uz boli na ceste do prace 😀
tak sa velmi tesim, ze je vsetko v poriadku 😵
a glukozu v pohode zvladnes, neboj... ja som sa obavala, ci nebudem mat tehu cukrovku, ale v pohode 😀

alex
30. okt 2009

vierka a čo ty tak skoro chodíš do práce?

Tá glukóza je v pohode, ale najhorišie je, že sa tam musím ísť osobne objednať, nestačí telefonicky... takže sa tam musím trepať...

nellie_
autor
30. okt 2009

ahojte..... 😉 😎 😎
rano som musela troska prudko popracovat.. ale uz to vypada na vcelku kludny piatok... 😎 😎

alex
30. okt 2009

ahojky,
tak som si bola pre výsledky a máme to čierne na bielom, čakáme zdravého chlapčeka!!! som happy 😵

mireag
30. okt 2009

Ahojte, babule, dlllho som u vas nebola, ale hlasim //. Druhy cyklus s clostilom bol uspesny, ale ista si budem, az ked mi to potvrdi dr. v utorok. Podla mojich vypoctov som 3tt+6.
Tu je moj grafik. Dnes som nemerala... Mam od vcera dofcu a pekne oddychujem na gauci a na koni. 😀
www.fertilityfriend.com/home/29b1ac

alex, gratulujeeeem. 😵

katika, mas to uz riadne za par. 😵

nellie_
autor
30. okt 2009

mireag jej tak to je super sprava... 😵 😵 😵 😵
gratulujem a prajem ti krasne a bezproblemove tehulkovanie... 😉 🙂 😵

katika82
30. okt 2009

mereag super gratulujem tak potíšku zatiaľ kým to nemáš potvrdené ale som šťastná že pribudla dalšia tehulka, júúúj super fakt

mireag
30. okt 2009

nellie, dakujem. Este v sep si mi radila nasadit duph az po ovu,
lebo som ho mala naordinovany na 11-25dc. 😠 Prvu ovu som necakala, tak sme ju viacmenej presvihli, no tej druhej sme uz nedali sancu. 😎 😀

alex
30. okt 2009

mireag ďakujem za gratuláciu a naoplátku gratulujem ja tebe! Je to skvelá správa!!! 😵

vierka
30. okt 2009

mireag - gratulujeeeeeeeeem 😀

alex - no ja pracujem od 6.00 - cize vstavam tak o piatej - i ked v poslednej dobe aj trochu neskor 😅
gratulujeeeeeeeeeem k super vylsedkom, tesim sa s vami 😵

nelie - no ty ficiiiiiiiiiiiiiiiiis v tej praci skoro ako keby ti za to poriadne platili 😀 😀 😀

alex
30. okt 2009

no vierka, ale ja by som tiež radšej skôr vstávala, ak by som mohla ísť skôr z práce.

vierka
30. okt 2009

no ja uz chodim o 14.00 domov, takze super 😀 sice rano ledva vstanem v poslednej dobe, ale za ten skory odchod to stoji 😀

alex
30. okt 2009

no tak za ten skorý odchod to veru stojí... aj ja chceeeem. Ale ešte chvíľku a už aj ja pôjdem domov.

vierka
30. okt 2009

tak tuto hodinu ti veru nezavidim, ze si este v praci... ja som mala aj nadrobene, tak ja som isla dnes o 13.00 😀
ale ved este mesiac a nebude ma trapit ranne vstavanie 😝

alex
30. okt 2009

fíííha, že o 13:00... super.
No ja kým sa dostanem domov, tak bude aj päť.

vierka
30. okt 2009

ako teraz ako je manzo na tyzdnovkach, tak ja v podstate idem o 14.00 z prace, ale kym sa dostanem domov, tak je 19.00 😝 😀

alex
30. okt 2009

no teda a kade lietaš, hmm??? 😀

môj mužík tiež keď ide na nočnú, tak väčšinou prichádzam domov až večer, lebo idem ku kamoške, alebo k mame. Doma ma nikto nečaká, tak sa tam nemusím ponáhľať... resp. doma sú svokrovci, ale na tých ja nie som veľmi zvedavá 😀

nellie_
autor
30. okt 2009

ja som dnes zdrhla o 14,00 z prace... 😎 😀 😀

alex ja som ti aj zabudla pogratulovat ku super vysledkom.... 😵 😵 😵 😵
ale aj som to vzdy vedela ze jakubko je zdravy chlapisko... 😉 🙂 😵 😵 😵

mireag je to fakt super sprava.. take mi vzdy dodaju nadej.. 😉
takze teraz si uz duphaston nasadila az ked si vedela, ze ovu prebehla??? 😉 😎 😎

asshanti
30. okt 2009

ahojte babulky,

alex, este raz blahozelam k tym krasnym vysledkom, vravela som Ti, ze Kubko je zdravucky!!! velmi sa tesim!!! 😵 😵 😵 😵 😵

mireag, tak GRATULUJEM, je to krasa!!! 😵 😵 😵 😵 😵 dalsia tehulka, tak to je super spravicka!!!

ja som dnes mala dovolenku, ale uz po siestej som sa zobudila, poto, som zaspala a zase sa zobudila, o pol osmej nas telefonom zobudil svagor a o polhodku zase kamoska... tak sme to vzdali, aj tak som bola vyspata, naranajkovali sme sa, vytrela som prach, povysavala, upratala veci a isli sme okolo obedu do mesta. kupili sme nadherny slivkovomodry koberec do haly, dalej som si kupila krasny biely kabatik, ale je len taky prechodny nateraz, neviem ako poriesim zimu s tym velkym bruskom, snad nejaku vetrovku volnejsiu najdem... 😀 😀 😀 a boli sme obzerat nabytok do detskej izbicky, tak mame doma katalogy, uz som si to prezrela aj na nete, tak objedname zrejme 2 skrine farby ceresna a potom k tomu dopasujeme taky isty prebalovaci pultik, zaroven aj s vanickou a komodou. tiez sme pozerali postielky a kociky, vsetko treba objednavat, ale aspon budeme spokojni, ze to bude presne podla nasich predstav... lebo na predajni mali vsetko vacsinou v tych svetlych farbach a nam sa hodi ceresna k stenam, aj spalnu mame taku, tak chcem aj postielku rovnaku, aj nabytok... 😀 a tiez som sa bola ostrihat, lebo cez ofinu som uz nevidela a kupila som si jeden pripravok na regeneraciu vlasov po lete a ako ochranu pred fenovanim. isiel mi ze ponukat proti vypadavaniu vlasov nieco za 111 eur... 😅 😅 😅 😅 😅 ze super vec, urcite spolahliva... tak to urcite, za to mam jednu skrinu a nadhernu pre babo!!! 😉 😉 😉

vierka
2. nov 2009

dobre ranko kocky 😀

ja som sa dnes rozhodla, ze budem v praci len a len do poctu a ze to tu budem len okraslovat 😀 😀 😀

nellie_
autor
2. nov 2009

no dobre ranko... 😉
vieri mate kraaaaaaaasny kočik objednany.... 😎 😎 😎

ani mna to tu dnes zrovna nebavi... 😒

vierka
2. nov 2009

dakujemeeeeeee 😀 v sobotu sme si ho boli objednat 🙂

no ja som tak straaaaaaaasne zle spala, ze dneska ledva pozeram 😔 😅

nellie_
autor
2. nov 2009

a coze sa ti nedalo spat???? 😕 😕
si bola rozkokosena z Bena čo??? 😀 😀 😀

vierka
2. nov 2009

ale nie, celu noc ma palila zaha... ked som to konecne ukludnila sodou bikarbonou, tak maly si zacal robit party ako keby bolo sest hodin vecer 😀 a ked som mu povedala ze mladiku ukludni sa inak ides z domu, tak konecne zaspal... aj aj som zaspala, ale potom som sa zase zobudila na to, ze sa mi chce cikat, kym som zase zaspala, tak uz manzovi zvonil budik, lebo na tieto tyzdnovky vstava velmi skoro... tak kym sa pomotal po byte som driemala, potom mi prisiel dat bocku a len co odisiel tak mi za chvilu zacal zvonit budik 🙄 😀

nellie_
autor
2. nov 2009

vieri fuuu takze malemu rastu vlasy... 😀 😀 😀
teda to sa apon tak hovori, ze ked pali zaha, bude babetko vlasate... 😎 😀 😀

vierka
2. nov 2009

no ja viem co sa hovori ale toto bolo vazne ze huste - ved sa mi narodi hipik 😀 😀 😀
a na superstar co hovoris??? ja som dopozeravala dneska v praci 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre