Lietanie bociana a možné tehotenstvo

nikola599
27. máj 2015

Ahoj baby chcem sa vás spýtať takú vec zaujimavu . Pri prvom dietatku mi lietali bociany nad domom a bola som potom tehotna pri druhom letel nad domnou a bola som znova tehotna . Minulý týždeň nam letel nízko nad autom skoro sme ho zrazili a potom znova nam letel nad autom a teraz mi lietaju nad somnou môže to byt nahoda či znamenie od toho z hora ze budeme mať prírastok
Stalo sa vám to

lilimoni
27. máj 2015

@nikola599 popravde nestalo ale co ty vies 😀 mozno u teba to takto funguje 🙂 sesterke sa snivalo, ze bude mat dcerku a 2 tyzdne si nasla // a ked sa jej mala narodila, tak sa jej snivalo, ze bude mat chlapca a zasa // 😀

nair
27. máj 2015

U mňa to žiaľ nefunguje 😀

nikola599
autor
27. máj 2015

@lilimoni zaujimave no mne sa to zda cudne normálne mam strach s toho že by bolo tretie neviem či sa nehovori ta povera ze do roka budeme mať prírastok

zabina27
27. máj 2015

boze zena, ty tu snad od porodu druhej dcerky riesis pripadne tehotenstvo... tak ak chcete, tak tehotnite, ak nie, tak sa chrante, ale keby som mala mat stale taketo pochybnosti/uvahy v tom nasadeni pri malych detoch, tak ma asi klepne 😀 ale inak hej, bociany nosia deti, zevraj 😀

nikola599
autor
27. máj 2015

@nair neviem u mňa asi hej keby bolo tretie tak už by to nahoda nebola

nikola599
autor
27. máj 2015

@zabina27 ja sa chranim ale mi neni spolahlive len sa pytam

jeennyv
27. máj 2015

Stretávala som bociany skoro kazdy den...cca dva roky, lebo cestou do školy mali hniezda, jeden nam minule vlete na auto doslova....nie som tehotná počas tých dvoch rokov 😀 😀 ...podla mna to su take nahody....bociany sa v tomto obdobi vracaju domov, hniezdia atd....

stellamaris
27. máj 2015

@nikola599 mne lietaju bociany denne nad hlavou a bohuzial nic...........prave podstupujem IVF,takze tolko k bocianom.Treba skusit ineho vtaka 😀

nikola599
autor
27. máj 2015

@jeennyv môže to byt nahoda neviem vôbec ale je to také zaujimave 🙂

nikola599
autor
27. máj 2015

@stellamaris drzim palceky nech sa ti to podari . Neviem mne nosia len deti tuna u nas moc bocianov nebyva tak neviem

jeennyv
27. máj 2015

@nikola599 podla mna to su take nahody, ktore si clovek pripusta alebo si ich nejak odvadza a interpretuje sam.....resp. je mu mile, ze mu spaja s nejakou peknou udalostou

mamutka
27. máj 2015

urcite potomstvo bude, mozes si byt ista, ale skor v tom hniezde co na beton niekde u vas v okoli maju.
To mi pripomenulo "viete co znamena, ked vam prebehne cez cestu cierna macka? Ze niekam ide......."

zuzka_puska
27. máj 2015

@nikola599 Ja vidim bociany kazdy rok, chodia po poli u nas, a potom ich vidim odlietat do teplych krajin 🙂 a mam len jedno dieta, nechapem preco mi nenosi dieta kazdy rok jeden bocian? 🙂 🙂

nikola599
autor
27. máj 2015

@mamutka trapne ved najdu sa tu aj taký ľudia

zuzy20
27. máj 2015

@
@nikola599 no asi je to nahoda ale nam sa to tiez tak splnilo. U svokrovcov cez leto sedel bocian na dome, v novembri sa nam narodil chlapcek. Nikdy predtym tam nesedel a ani zatial doteraz sa nevratil. Maly ma uz dva a pol roka a zatial mame len jeho :D

mamutka
27. máj 2015

co je trapne na tom, ze bociany poletuju v okoli hniezda a ze v nom budu aj mlade?

nikola599
autor
27. máj 2015

@zuzka_puska neviem u nas moc nebyvaju hnezdo majú ďaleko od nas tak neviem vôbec všetko je možné hej moja mama s babkou mi vravia dávaj si pozor aby nebolo tretie keď sem chodia bociany 2 krát sa mi to stalo a mam dve

nikola599
autor
27. máj 2015

@mamutka u nas asi ťažko hnezdo majú ďaleko od nas co som vedela a mi ich nebyva u nas

nikola599
autor
27. máj 2015

@zuzy20 zaujimave tiež ani u nas nikdy nelietali tak preto ma zaujimalo či sa to stalo aj iným ženám

laurika26
27. máj 2015

@nikola599 ja to beriem ako poveru z čias našich starých mám 🙂

nikola599
autor
27. máj 2015

@laurika26 ved aj ja 😉

zuzy20
27. máj 2015

@nikola599 tak ja ti to potvrdzujem aj z mojej vlastnej skusenosti 🙂 my sme sa tiez vsetci
Smiali ze ako to tie bociany mozu vediet. Lebo v tom case sme uz vedeli ze cakame mimco 🙂 ale tiez nikdy predtym nesedeli a ako vravim ani doteraz neboli.

jkadankova
27. máj 2015

haha, ja ked som cakala syna, tak sme sedili na dvore na chalupe a zrazu preleteli 2 bociany tesne nad strechami domov, nasho aj susedovho... susedia z vedľajšej chalupy boli tiež tehotní ;)

mamutka
27. máj 2015

tak mate v okoli iste nieco, kde sa im dobre lovi, podmacane luky, nejake polia a pod. Kazdopadne je to urcite mile a krasny pohlad. Inak to s tehotenstvom povazujem za poveru, ako s tou mackou a cestou

fopka
27. máj 2015

a kvoli tym bocianom patris uz do skupiny januarovky 2016? 😀

laurika26
27. máj 2015

@nikola599 ale poviem ti pravdu, teraz by som si priala, aby to bola pravda 🙂

bielavila
27. máj 2015

@nikola599 no ja za seba musim povedat, ze nam to vyslo 🙂 roky rokuce hadam ani raz sa u rodicov na zahrade neukazal bocian co byvaju v dome az minuly rok v aprili mama poslala mms, ze aha co nam chodi po zahrade a v maji som uz bola tehotna 🙂

mamulka211
27. máj 2015

urcite. A hlavne ked ten bocian pristane na tebe...

esterba
27. máj 2015

To znie, akoby už pohlavný styk ani nebol potrebný, stačí prelet 😀 Bohvie, či aj v Nazarete lietali bociany...

margotka112
28. máj 2015

Mne sa tá povera velmi páči. Ludia potrebujú aj trocha snívať,a občas veriť v zázraky.

https://www.youtube.com/watch?v=mR3DzRMob-c

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre