Lietanie bociana a možné tehotenstvo

nikola599
27. máj 2015

Ahoj baby chcem sa vás spýtať takú vec zaujimavu . Pri prvom dietatku mi lietali bociany nad domom a bola som potom tehotna pri druhom letel nad domnou a bola som znova tehotna . Minulý týždeň nam letel nízko nad autom skoro sme ho zrazili a potom znova nam letel nad autom a teraz mi lietaju nad somnou môže to byt nahoda či znamenie od toho z hora ze budeme mať prírastok
Stalo sa vám to

maciatkolulu
28. máj 2015

@nikola599 vsak uz mas po sestonedeli, tak preco nejdes ku gynekologovi? Ten bocian ti odpoved neda. Ja by som tiez bola asi uz tehotna, vkuse ma tie nadherne potvory niekde prenasleduju. Minule mi maly ukazoval, mama pipi a ten operenec sa prechadzal medzi konmi 😉 inak prerusovana suloz nie je bohvieaka antikoncepcia....

nikola599
autor
28. máj 2015

@maciatkolulu mam ochranu lieky len sa pytam ich zostrelim nech mi nenosia der dve mi stacia

peneloppe
28. máj 2015

@nikola599

Ake mile. 🙂 Nie, nestretla som sa s tym.

elka7
28. máj 2015

K nam prisiel bocian a sedaval na komine a potom som naozaj otehotnela. Ale dietatko sme chceli. Mozno nahoda, mozno krasne znamenie 🙂

amadora
28. máj 2015

@nikola599 kruci ak je to tak, začnem tie svine strieľať 😀 😀 😀

jasminet
28. máj 2015

no neviem, mne k detom dopomohol manzel, nie bociany, ale tak, kazdemu podla chuti 😀 😉

natalka13
28. máj 2015

Som si myslela,ze dnes sa uz ani malym detom nehovori,ze deti nosi bocian. Ale asi som mimo.

Ako asi otehneju zeny,ked su bociany v Afrike???? To je dilema.

maciatkolulu
28. máj 2015

@natalka13 asi zbehnu do zoo, snad tam nejakého splasia a ak nie, nuz musia vycestovat 😉

nyusika
28. máj 2015

no chudatka osetrovatelky vtakov v ZOO, tie vrhaju snad kazdy mesiac 😀 😀
a ked tam maju tie africke bociany, tak zlatuckych malickych cernosikov 😀 😀

myriatko13
28. máj 2015

Ahojte 🙂
Táto téma mi udrela do očí, lebo som akurát dokávičkovala na terase a naraz veeeeeeeeeeeeeľký tieň. A bocianik si krásne krúžil ponad náš dom, takže som veľmi zvedavá, či naozaj donesie bábo. V pondelok mám dostať, ale strašne dúfam, že nepríde 😉

sana611
14. aug 2020

no neviem dnes som bola mojou dcerkou na ihrisku ja som bociana nikdy nevidela smisne ze 🙂 no dnes bol tak nizko ze urobil obluk ja letel okolo mna tak neviem co to znamena

lusyyy19
26. apr 2021

Ahoj baby chcem sa opitát minuli týždeň preletel bocian cez priateľa aj sobotu co to znamena

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre