Májovky plánujú a tehuľkujú

droby
11. júl 2008

májové manželky šup sem, druhá etapa po svadbe - tešíme sa na babatko 🙂

katkaajurko
10. dec 2008

pozri - ak si ho mala taky vysoky ale nic ti nebolo - tak to nemusi byt nic zle..mohla si ho mat rychlejsi aj z ocakavania vysledkov..to je normalne...casto sa to stava u lekara..aj tlak aj tep.. 🙂

ale ak by ti nieco bolo - myslim,ze sa citis zle - tak chod k obvodnemu a ten ta posle aj s listockom na kardio alebo interne....

mata24
10. dec 2008

no len ja uz ho mam vyssi tak dlhsie, ale tlak mam OK.
niekedy citim take busenie srdca ale zas mi nie je niako zle, no vsak uvidim o mesiac idem opat na kontrolu budu mi zas merat tlak a ak bude zas ten tep taky vysoky tak uz radsej pojdem.

viem ze v tehotenstve moze byt tep vyssi ale tak o 10 nie az takyto...

lyubka
11. dec 2008

ahojte kocky tak konecne sa k vam dostavam 🙂 nas maly zazrak je uz na svete a som statstna ze ho mam aj ked je to zvlastny pocit nemat ho v brusku ale vedla seba stale este mam tendenciu si hladkat brusko 😀😀😀
tak maly Samko sa narodil 2.12.2008 o 13,25 vážil 3420g a merial 52cm
pridala som par fotiek

a vy co mate nove? ako postupoju prerabky a nepribudli nejake nove tehotenstva? 😉

katkaajurko
11. dec 2008

prvaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

lyubyyyyyy gratulujem k Samkovi , nech ste zdravucky, stastnucky a krasne rastiete!!!!- idem si hned pozriet albumik

a ty rozpravaj...ake to bolo????? 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katkaajurko
11. dec 2008

krany je Samko - nase prve majove babatko 😵 😵 😵 sa mi tusim aj slzicky trochu tisnu do oci 😔

lyubka
11. dec 2008

ahoj Kati dakujeme velmi pekne 🙂
bol to velmi zvlastny pocit
porod bol umelo vyvolany ale na prvorodicku mi povedali ze bol velmi kratky trval 4 a pol hodinky od pripravy az po narodenie maleho ale som rada lebo nemala som ani epiduralku lebo mi zistili ze mam zlu zrazanlivost krvi a vlastne aj kvoli krvi bol vyvolany porod ale obaja sme v poriadku a nemame ziedne problemy teda ja si musim napravit tu krv ale inak vsetko je OK 😎
a musim pochvalit mojho manzelika ktory bol celu dobu pri mne a za co som mu velmi vdacna lebo vsetko mi to ulahcoval 🙂 a naozaj je to velka psychicka opora ked tam niekto je 😉 drzal sa velmi statocne

katkaajurko
11. dec 2008

Luby to je super - ze to islo tak rychlo...

a bolesti sa dali vydrat? a teraz uz si dajme tomu v celku ok?

a ako spava malicky? ako to zvladas?

lyubka
11. dec 2008

no teraz este nie som uplne v pohode lebo ma museli zasivat, lebo malicky isiel von hlavicka spolu s rucickou tak teraz si este poriadne nesadnem ale inak sa da v pohode sadnut za 2 dni 😉
a bolesti sa dali vydrzat len cim boli blizsie pri sebe tak to bolo horsie ale v pohode
a malicky spava celkom dobre tak kazde dve tri hodinky je hore co si papat vypyta a potom zas zaspinka uvidime ako to bude ked bude starsi 🙂 a zvladam to vsetko uplne v pohode a ani unavena moc nie som vzdy po obede si dam aj ja spolu s nim slifika a potom som cula a uz som tak naprogramovana ze vstanem vzdy o 5 minut skor ako on 😀 😀 😀

katkaajurko
11. dec 2008

wow to znie super ako to zvladas 🙂 a spite vsetci spolu v izbe? manzel sa vyspi ?

sana15
11. dec 2008

ahojte. jej Lyubka - este raz srdecna gratulacia. prajem tebe skore zotavenie a malickemu Samkovi vela zdravicka - nech je pre vas vzdy slnieckom na tomto svete.

sana15
11. dec 2008

a dakujem za dobre spravicky - ze sa to da prezit aj bez epiduralky. u nas je velkym stastim ju dostat,aj ked ju chcem. ale vcera sa nam predlzila predporodna priprava a tak som nestihla utekat za primarkou dohodnut sa ohladene epi. aj tak je velmi mala sanca ze ju dostanem 😒 Musim tam este do Vianoc zajst a dohodnut sa. ak to bude mozne tak by som ju rada mala. Fakt je na zavidenie porod za 4,5 hodiny.... to si bola Lubka priam ukazkova. Aj ten rezim dna,ze to zvladas,klobuk dole. ja si to neviem ani predstavit,kedze ked bude akakolvek volna minuta budem musiet riadit co bude treba pri tom prerabani.

sana15
11. dec 2008

Lubka pozerala som prave albumcek: maly je nadherny 😵 ani si neuvedomujem,ze takto za mesiac mozno uz budeme mat takeho anjelika aj my

sana15
11. dec 2008

Matka- super,ze krasne rastiete 🙂 Vidim,ze lekar sa ti venuje - vies viac podrobnosti ako ja doteraz o svojom babu 😒 mam takeho Dr co nerad rozprava a uz vonkoncom neukazuje monitor na sone ☹

bambulka82
11. dec 2008

Lubka...gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀 😀
maly je krasnucky a prajem vam hlavne vela vela vela zdravicka 😉

lenka47
11. dec 2008

Lubka gratulujem k malickemu je krasny 😀 a prajem vam obom vela zdravicka a spolocnych krasnych chvil 😀

droby
autor
12. dec 2008

jeeeeeeeeeeeeeej samko je krasnucky, velmi vam blahozelam celej rodinke, samkovi vela sil do zivota nech vam robi len radost🙂 a pekne to zvladfas si sikulka

lyubka
12. dec 2008

ahojte dakujem velmi pekne 😉
a spinkame vsetci spolu v jednej izbe a drahy sa 😉 vyspi len jednu noc sme mali taku co manzelik odisiel na rozkladacie kreslo 😅 ale inak vsetko v pohode 😀

bambulka82
12. dec 2008

ahojte babule 😉

ja som zase sama doma 😒 drahy isiel opat hrat hokej..
ale v nedelu si to vsetko vynahradime..ideme kupovat vianocne darceky 😀

katkaajurko
13. dec 2008

pekne vikendove ranko vam prajem 🙂

my mame dnes s kamoskami babsku domacu zurku - idem az do malaciek 🙂 taky malicky vyletik 🙂 takze ziadne varenie,upratovnie,zehlenie dnes - nist 😀

ale zajtra som chcela uz piect...NIC nemam..moj stav vianocnych kolacov je na velkej 0 😀

bambulka82
13. dec 2008

ja som dnes chcela piect, lebo drahy isiel von..maju vianocne posedenie z prace
doobeda sme boli na nakupoch..kupila som vsetko mozne na pecenie, ale nemam dost medu a zomlete orech 😝 takze nemozem piect..no nic, aj cez tyzden je este casu dost

lenka47
13. dec 2008

ahojte my sme boli na nakupoch vcera tak uz mame aj pobalene skoro vsetky darceky, este pojdeme teraz vecer do tesca-potrebujem minut stravne listky, lebo platia uz len do konca roka 😀

bambulka82
13. dec 2008

no ja mam zatial darcek len pre draheho..teda je objednany, v pondelok, alebo v utorok by mal prist a potom uz len pre tata..kupili sme mu spolocne so sestrou novy telefon
este mam toho dost, ale ja dufam, ze zajtra v bystrici pokupujeme vsetko ostatne 😉

droby
autor
14. dec 2008

peknu nedelu vam prajem, fiha to uz mate teda super s darcekmi, ja nemam a ani neviem co a netusim kedy sa dostanem k nakupom a ani nemam chut jak vidim preplnene centra
o kolacoch ani nesnivam nemam este kde piect ☹

katkaajurko
14. dec 2008

droby,tak ty to mas velmi tazke tento rok 😔 ale mysli na to - ze buduce vianoce si uz vychutnas tak ako sa patri - aj s vianocnym upratovanim,zdobenim a pecenim 🙂 vo svojom ...

mne chyba par darcekov, a hlavne tie knihy z martinusu mi stale neprisli 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

inak ked som bola cez tyzden v Poluse - lebo sme pri nom mali skolenie - tak nezastav sa tam 😀 a nebol preplneny vobec..uplna pohoda... asi najhorsie je na tom Avion..potom Aupark..ale take zlate piesky a polus sa celkom daju -na "pocet nakupujucich"...

a inak ja by som najradsej tie kolace tento rok ani nepiekla...jednak nejake dostaneme - a jednak nam to na "liniu " absoluuuuuuuutne netreba.... len nemat nic na stole vlastne..to mi pride take ... no cojaviem..divne...tak asi dnes urobim vanilkove rozky...a chcela som robit rumove rezy - lenze som zistila ze nemam na to ten "spravny plech"... 😒 tak neviem teraz ze co....

droby
autor
14. dec 2008

ja uz ani nechcem vianoce ani sa netesima nemam pocit ze sa blizia...
serie sa aj co sa neda.... kolace aj tak dostaneme od nasich aj svokry, uvidime jak dopadneme my, kuchyni chybaju dvierkaa spojazdnit vodu plyn... este si ale pockame
no prave aj my ked chodime tak avion aupark, polus mi je nesympaticky a zlate mi pridu o nicom... zvykli sme si na avion.

ale am aj nieco dobre kupili sme vcera sedacku do obyvacku, vysnenu veliku cervenu, zajtra ju dovezu 😵

fiha to je este take ze treba specialny plech? jua mam kaurat tie co som dostala k trube, myslim ze len jeden, stare plechy uz vyhadzujem a ani sa mi nezmestia -ja neviem tie nove truby robia take male

katkaajurko
14. dec 2008

droby to preto - lebo toho mas vela 😔 urobit a zariadit byt je velmi narocne..tak je jasne ze to ani nepocitujes..

aby som pravdu povedala - ani ja to az tak velmi nepocitujem - tak si pustam vianocne pesnicky a to ma tak dostane do nalady... no a dnes to pecenie... i ked - neochutnavala som - ale tym - ze som tie kolace piekla ani na ne nemam chut...prejedla som sa "vone" 😖

ja tiez nemam rada ani polus ani zlate piesky..len ked sa v tomto obdobi chce clovek vyhnut fakt mnozstvu ludi - je to fajn alternativa... lebo Avion - a specialne cez vikend je katastrofalne plny... a Aupark detto... a mam pocit, ze Avion je uz "vybrakovany"....

super ze mate sedacku na ceste - vidis sa to pomalicky rysuje 😵 😵

aby som ta potesila - my dvere nemame stale - a do vianoc sto pro ani nebudu..asi zacneme hladat inu firmu - lebo z dvoch tyzdnov su uz dva mesiace 😠 😠 😠

droby
autor
14. dec 2008

ozaj kocky co vy na europenazenky? tak ma to napadlo ako vianocny darcek akdejake su ale v predajni som ich nevidela len na nete a objednavat uz nechcem, bojim sa ze nestiha prist.

no nam sa zas smiali ze sme jediny co mali dvre skor jak secko ostatne, teda na wecku sice su este zabalene, vizera to zaujimavo ale musia byt.

no tak to uz trocha prehnali, aspon nemali slubovat dva tyzdne ked to nestihaju 😠

bambulka82
14. dec 2008

lubi..europenazenky su podla mna super darcek, lebo to sa zide..
aj ja by som sa potesila 🙂 aj ked som nedavno dostala krasnu novu penazenku a ta mi od januara bude asi na nic 😒
u nas ich predavaju aj na poste, ale pridu mi dost take detske..lebo ich maju iba v pistaciovo zelenej a to sa mi napr. pre mojho tata moc nehodi 😅

droby
autor
14. dec 2008

ahoj moni, mne sa paci takato, dobry system ma len sa neda poslat detail, tak dole pod hlavnym obrazkom su detaily 😉
http://www.kupujveci.sk/product/unisex-europena...

mata24
15. dec 2008

ahojte babulky,

no v prvom rade gratulujem lyubke, maly Samko je krasnucky, tak zelam hlavne vela zdravicka obom 🙂

lubi ja som videla europenaženky v metre, mali ich tam vela, rozne farby materialy a boli lacne tak do 250 sk.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre