Manžel má pri mne problém s erekciou. Čo robiť?

cmulinko
30. nov 2009

Bola by som rada ak by mi niekto mohol poradit s problemom,ktory trva uz 5 mesiacov.S manzelom sme od porodu mali len 2 krat styk a zakazdym sa to skoncilo rovnako.Tvrdi mi,ze sa mu zdam byt priliz siroka a erekcia po minute opadne.Jedina poloha pri ktorej troska nieco citi je ked som ja hore....ale tam zas zlyhava to,ze si tempo nemoze urcit sam a mojim tempom mu to zas nejde.Uz som myslela aj na operaciu vaginy,ale to berem naozaj ako poslednu moznost.

rimmel
21. máj 2010

tak to mas pravdu! clovek zabudne ako sa citi ked je chory 😉

frisbee
21. máj 2010

aha,tak chyba@bambi09 😀

bambi09
21. máj 2010

fris,to akshara za to mooože 😀 😀 😀
čo to ty tu skúšaš??? 😀 😀 😀 😀
rimmel,práveže viem,ako sa cítim,na hov.. 😅 😅 😀 😝

teddyx2
20. júl 2010

Ahoj holky, my jsme to dnes po porodu zkoušeli poprvé a strašně mě to bolelo. ☹ Máte s tím něktrá zkušenosti?

naty
21. júl 2010

@teddyx2 no, kdo ne? 😅 zvlášť pokud si měla nástřih nebo šití uvnitř...u mě to trvalo asi 2 týdny, a pak už v pohodě,ale já sem se dost rychle hojila..

mrkni sem, určitě nejsi sama!! https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/sex-po-p...

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sssimi
21. júl 2010

@teddyx2 Neboj bude dobre. Mne trvalo skoro pol roka kým som sa dala dokopy. Pôrod som mala ťažký. Malú mi vytiahli zvonom a bez nástrihu ☹ Skúšali sme presne 6tt od pôrodu a každým stykom sa to zlepšovalo, aj keď pomaly. Teraz je už všetko ako má byť. Hlavne si dávaj pozor na to, aby si bola dostatočne vlhká. Hlavne pri kojení je s tým problém.

teddyx2
22. júl 2010

@fidka79 tak s tím naštěstí problém nemáme. Manžel sice u porodu byl, ale byl úplně úžasný. Sice z toho byl pěkně vyjukanej, ale aspoň viděl, že jsem se tam těch třináct hodin neflákala 😀
@sssimi Já jsem měla porod taky dost hustej, s nástřihem, jizvu mám vevnitř i venku a ta se právě strašně napíná. A přijde mi, že jsem taková užší a bolest je to šílená, vydržím to vždy jen chvilku. Naštěstí manža je úžasnej, ale mě to strašně štve, protože chuť mám 😠 Ten tvůj porod musel bejt teda dost brutál. A natrhli tě? Jinak mi používáme lubrikant, ale stejně mi přijde, že to je k ničemu

vigrande
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roman245
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
logan_1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klara_159
16. apr 2014

Súhlasim s logan_1, dobrá erekcia závisí na mnohých faktoroch, moj priateľ začal mať problémy s erekciou a keďže nie som veľký zástanca liekov, chceli sme to riešiť bežnými sposobmi, bylinkami, zmenou jedálnička… skúšali sme skoro všetko no nakoniec sme aj tak siahli po lieku a to po clavine…bola som milo prekvapená naše trápenie a boj bol onedlho minulosťou, teraz už nevieme čo to problém s erekciou je 🙂

maria43781
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenkapast
17. jún 2014

musím dať za pravdu, clavin je super 🙂 manžel ho tiež jeden čas užíval 🙂

hena6
15. dec 2014
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

Ahojte mám taký chúlostivejší problém. S mojím manželom máme problém v posteli. V poslednej dobe sa má problém s erekciou a aj keď sa mu postavi tak za chvílu mu klesne. Neviem čo sa deje prisahal ze to nie je mnou ale ja neviem asi ho uz nepritahujem :( neviem poradte

1erika3
15. dec 2014
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@hena6 skús ho poslať k sexuológovi

hena6
16. dec 2014
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

k sexuologovi sa hambí ísť, rozprávali sme sa o tom a vkuse sa o tom rozprávame ale on tam nechce ísť :( tvrdí že je to len zo stresu ze po novom roku to prejde a bude v pohode no ja ten pocit nemám

dasenka84
16. dec 2014

Ahojky! Tiez som bola po porode taka vytahana a manzilek sa stazoval, ze som byvala uzsia. Ale hovori, ze sa to uz pomaly zlepsuje 🙂 Mame 5-mesacnu bambulku 🙂 Tak drzim palceky 🙂

jarmila64
17. dec 2014
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

No ja som mala volakedy partnera ktorý mal problém v sexe a nechcel to riesit teda hanbil sa a nakoniec sme sa kvoli tomu rozisli.

hena6
18. dec 2014
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@dasenka84 ale ja nie som po porode.

@jarmila64 a nejake výzivove doplnky ste neskusali? uz uvazujem aj o tom vcera sme sa zase kvoli tomu pohadali ☹

tatko_smolko
18. dec 2014

@cmulinko ahoj pekný večer Ti želám .... vieš je ťažké povedať čim to je ale veľkú úlohu zohráva psychika, stres, únava, životospráva, psychická a fyzická pohoda pracovné nasadenie, nekvalitný spánok ...... tých príčin je môže byť strašne veľa.... myslím že keby ste si dopriali nejaký príjemný relax ,wellness...a niekedy tomu treba aj pomôcť pretože sme predsa ľudia a nie stroje takže aj drobné starosti a výkyvy v psychike stačia a niekde sa to prejavy ...

hudecka9
19. dec 2014
Používateľ hudecka9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hudecka9.

@hena6 kludne to moze byt zo stredu ak ma namahovu pracu a je unaveny mozno by stacilo spomalit v praci (ak sa da) a zmenit stravu a romantika by mozno tiez stacila

cmulinko
autor
19. dec 2014

@tatko_smolko ahoj.troska ma prekvapil tvoj komentar,lebo tento problem som tu riesila pred 5 rokmi....a uz dlhu dobu sem nechodim pisat na fora.Moj problem sa nastastie vyriesil.Od tej doby sa vela zmenilo a clovek sa nauci bojovat s kazdym problemom.aj my sme to zvladli a momentalne cakam svoje 4 babatko,takze vsetko je tak ako ma byt. 🙂

tatko_smolko
19. dec 2014

@cmulinko tak potom je všetko oka a držím Vám palce nech všetko dopadne tak ako máš a nech ste všetci zdravý ... 😉

mamanikka
22. dec 2014
Používateľ mamanikka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamanikka.

@hena6 ja som mala este pred mojim manzelom priatela ktory bol odomna starsi s tiez zacal mat problemy v posteli a skusali sme vitaminy, lepsiu stravu no nakoniec pomohol len vyzivovy doplnok na erekciu

moniciatko9
23. dec 2014
Používateľ moniciatko9 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moniciatko9.

@hena6 hlavne nerob paniku 🙂 napis v com je problem, ci je pracovne vytazeny a ako dlho ste spolu ci mate deti a tak.

hena6
29. dec 2014
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@moniciatko9 paniku nerobim ale tak isto ako je on v ytazeny v praci som aj ja a to neratam domacnost tam mi zacina druha sichta ako vacsine zien. kamoska mi poradila vyzivovy doplnok len neviem ako to mam navrhnut manzelovi

drahusa2
1. jan 2015
Používateľ drahusa2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od drahusa2.

@hena6 no pokial mu na vasom vztahu zalezi tak si povedat da ale treba si precitat poriadne cely ten pribalovy letacik pre istotu 🙂

hena6
5. jan 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

Kamaratka mi odporučila produkt na poteciu ze im to pomohlo ze je na prirodnej báze volá sa yellow vital poznáte to niekto?

1erika3
5. jan 2015
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@hena6 vyskusaj pokial je to na prírodnej báze som za chémiu by som do seba nepchala a uz vobec nie do manzela uz aj tak tej chemiu pcháme do seba dost. Skús ho ukecat nech to aspoň vyskusa ked nechce ist k sexuologovi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre