Mimomaternicové tehotenstvo?

28. apr 2020

Chcem sa spýtať. Poslednú MS som mala 24.03.2020, cyklus mávam 27/28 dňový. Kedy som mala ovuláciu netuším. Od 24.04.2020 mám pozitívne tehotenské testy. Kvôli predchádzajúcim zdravotným problémom som išla k Dr včera. Na sone v maternici nevidel nič, no vo vajcovode videl žĺtkový vak. Hneď ma dal do smútku, že by mohlo ísť o mimomaternicové tehotenstvo. Zobrali mi krv a že podľa toho sa uvidí. Dnes som im volala hCG je len 50,08. Sestrička mi Dr, k telefónu ani nedala, len mi povedala, že mi odkazuje, aby som prišla v pondelok na kontrolné SONO. Bojím sa, že to nie je dobré, Mala ste niektorá podobný začiatok a dopadlo to dobre?

alzbeta162
28. apr 2020

Ak je to mimomaternicove tak s tym sa bohužiaľ neda nič robiť:( neviem uvidíš v pondelok

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jaskolka
28. apr 2020

Bohužiaľ, keď videl vak vo vajickovode, to už ďalej nepôjde, keďže sa tam uhniezdilo, inak by si nemala pozitívny test. Je to mimomaternicove s veľkou pravdepodobnosťou, svedčí tomu aj nízke HCG, čiže aj keď je to smutné, v pondelok síce presnejšie ti povedia, ale radšej sa priprav na to, že ťa pošlú do nemocnice. Je mi to ľúto, ale už nič neurobíš s tym😔😔

lennyka17
29. apr 2020

Ahoj, chcem sa spýtať mala si čiarky rovnako silné? Alebo bola testovacia slabšia? Ďakujem a dúfam, že nakoniec nepotvrdi mimomaternicove 🙂

autor
29. apr 2020

@lennyka17 ahoj. Testovacia bola slabsia. Vcera som zacala aj krvacat, tak som v nemocnici. Hcg rano uz iba 10, takze sa to neudrzalo 😥🥺

lennyka17
29. apr 2020

To mi je ľúto :( drz sa a verím, že čo najskôr príde vytúžené babo 🙂 ❤️

alzbeta162
29. apr 2020

Nesmut ...tak to malo byť viem o com píšem pred týždňom som tiež potratila takže...😥

nikoletka1986
30. apr 2020

Tiez som si tym presla. Pred 2 mesiacmi mimomaternicove 😪

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre