MUDr. Jonáš. Skúsili ste jeho metódy?

cucuska
23. máj 2006

Ahojte. Počuli ste niekedy o doktorovi Jonášovi a o jeho metóde výpočtu pohlavia a životaschopného dieťaťa? Máte stým niekto nejaké skúsenosti?

edriena28
7. nov 2017

@gabi1234 no sak to som napisala. 😉😂

edriena28
7. nov 2017

@gabi1234 my sme zdraví. 😉😜

edriena28
7. nov 2017

Presne tak..... ženy....treba skúšať.....😉👍 ono to vie kedy ma prist 😉

danielak84
7. nov 2017

Ahojte dievcata.Tak sme dnes po velkom utz a vsetko je v poriadku len pohlavie podla Jonasa NEVYSLO.Chceli sme dievcatko,aj konecne sa nekryli cervene okienka so zelenymi a ked dr pozrela medzi nozky ani nic hovorit nemusela,hned som videla tu vybavu.Takze za mna Jonas vobec nefunguje.

bielavila
7. nov 2017

@danielak84 a skusali ste presne podla navodu? uplne na 100%?

danielak84
7. nov 2017

@bielavila ano,presne podla jeho odporucani.

bielavila
7. nov 2017

@danielak84 hm divne, aj ja chcem dievcatko, lebo chlapceka uz mam, ale tak uvudim ci to vyjde, budem rada hlavne ked bude babo zdrave, ci uz to bude dievka alebo chalan

danielak84
7. nov 2017

@bielavila ja budem mat uz tretieho chalana,mam jednu dcerku a druha nam zomrela tak preto som tuzila po dievcatku.

bielavila
7. nov 2017

@danielak84 to mi je luto a chapem ☹ manzel ma zasa v rodine uz 3 generacie iba clapcov, dievcatko sa do rodiny nenarodilo uz vecnost, preto sme my chceli dievcatko, ale nas syncek nam robi najvacsiu radost na svete a preto mi nebudu luto nech to bude colkolvek, lebo viem ako velmi to babo budem lubit 🙂

danielak84
7. nov 2017

@bielavila ja som rada ze babatko je v poriadku a aj som tusila ze to bude chlapec.

zuzana4141
7. nov 2017

@danielak84 ahoj, tiez sa zaujímam o túto metódu, ale ešte som si nedala urobiť výpočet. Zaujíma ma, či ti pri poslaní kalendára aj napísali ako sa narodilo tvoje predchádzajúce bábätko. Myslím tým či ako chlapec (chlapec) alebo ako chlapec (dievča). Lebo som čítala, že s každým bábätkom sa vybera pohlavie aj toho ďalšieho. Ďakujem.

danielak84
7. nov 2017

@zuzana4141 vybera sa dalsie pohlavie ale az po tom co ti urobia vypocet na terajsie babo,spatne vypocet nerobia.

zuzana4141
7. nov 2017

@danielak84 tak to je zvláštne, lebo darmo budem chcieť druhého chlapca, ak sa dcérka narodila ako dievča (dievča). Ja to chápem tak, že v čase keď budem môcť mať podla kalendára chlapca, budem skrátka neplodna a nepodarí sa to. A ak by som aj otehotnela, tak by to bolo stále dievčatko. Takže vám nepovedali, ako sa narodilo vaše posledné dieťa? Ja by som práve chcela aj ten spätný výpočet.

bielavila
7. nov 2017

@danielak84 inak aj ja pri mojom, cela rodina tarala o dievcatku s modrymi ockami a blond vlaskami a ja som odzaciatku vedela, ze budem mat chlapceka, ked som doma oznamila, ze bude chalan, tak vsetci, ze aleee ved to este moze byt baba, mozno doktor zle videl 😀 no iste ked mi robili testy z DNA 🙂 darmo som im vravela, ze testy sa nemylia aj tak do dlho dlho verili, ze bude diebcatko...a samozrejme chlapec ako repa, ale moj najkrajsi a najdokonalejsi, nedala by som ho ani za 100 dievcatiek 🙂 ale moj manzel velmi tuzi po princezne tak uvidime, ci nam ujo jonas vyjde alebo nie

bielavila
7. nov 2017

@zuzana4141 ja som pisala do poznamky ze mam syna, ze som rodila sekciou aj dovod....on chcel aby si tam opisala pripadne problemy

danielak84
7. nov 2017

@zuzana4141 to neviem ci sa da spatne.Ja som uviedla vsetky deti narodene aj potraty aj presnu minutu mojho narodenia a aj tak to nevyslo.

macik166
7. nov 2017

@katuska111 čo si? nič som neplatila...vybavovala som to cez mail. Matrikárka bola veľmi ochotná a milá...

zuzana4141
7. nov 2017

@danielak84
@bielavila
Aha, jasné, všetko im treba uviesť v tom dotazníku. Ešte som ho nepozerala. Ale keď vám prišla od nich odpoveď, tak tam nebolo uvedené, aké pohlavie bude vaše terajšie dieťa?

zuzana4141
7. nov 2017

@macik166 ahoj, nevieš náhodou či údaje o čase narodenia z matriky sa zhodujú s tými v zdravotnej karte? Ďakujem.

danielak84
8. nov 2017

@zuzana4141 bolo to uvedene.Ja som si dala ten velky vypocet kde je aj zivotaschopnost a pohlavie.

macik166
8. nov 2017

@zuzana4141 tak to teda neviem....dúfam, že tam nepíšu bludy

bielavila
8. nov 2017

Baby a neviete čo vie Jonáš vyrátať aj dvojciatka?

macik166
8. nov 2017

@bielavila nie nevyráta...pýtala som sa...je to rizikové

bielavila
8. nov 2017

@macik166 aha jasne no skoda😰 Dakujem

katuska111
10. nov 2017

Baby a je spolahlive mat sex pocas bielych dni? Aby som neostala nahodou tehotna vtedy 😆😆😆

bielavila
12. nov 2017

Baby dnes mame den pred cervenym stvorcekom cize den ked mame plodit, je jedno kedy- v aku hodinu k tomu dojde? Muz dojde az vecer domov, a tiez staci iba raz alebo sa mame posnazit viackrat? Dakujem

ikaa76
14. nov 2017

@bielavila ahoj aj ja som mala 13teho červený deň aj sa mi krížili zo zelenými dňami. s mužom sme skúsili len 1x večer 12teho. tak som stráááášne zvedavá. skúsim sa otestovať cca za 7dní? či sa rysuje nejaká čiarka.

bielavila
14. nov 2017

@ikaa76 budem drzat palce, ja som mala konecne tak ze sa mi nekrizili, ale mala som to poskedny den menstruacie, skusili sme dvakrat a velmi si prajem aby to vyslo tak uvidime😊

ikaa76
14. nov 2017

@bielavila aj ja držím palce nech to vyjde. Aj sa budes testovat skor?ci pockas kým by si mala dostat? Já neviem teda ci vydrzim 🙂

bielavila
14. nov 2017

@ikaa76 ja by som sa uz testovala zajtra😂😂😂 urcite nevydrzim mesiac, ale buduci tyzden mam aj preventivku u gynekologicky tak mozno aj oba nieco uvidi aj ked pochybujem😊 Testy uz mam kupene😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre