Musí byť v tehotenstve pozitívny ovulačný test?

moni144
23. máj 2013

Baby, boli ste niektora tehotna a nemali ste pozitivny ovulacny test?

lubi
23. máj 2013

neviem presne ako to myslis, ale ked si myslis ze si tehutna tak si urob tehu test 😉

tea333
23. máj 2013

vacsina bab ho mala pozitivny. neznamena to ale nejake pravidlo, uvidis ked si urobis tehu test

livocka21
23. máj 2013

asi myslis pri otehotneni... ja som otehotnela tesne pred ms a tak som mala uz po ovulacii... moja skusenost... no pocas ovulacie je najvacsia pravdepodobnost... 🙂

katika7
23. máj 2013

Ahojte neviete poradit 12.5.mi zacal menzes cyklus mam nepravidelny 33 dni...a kedy asi mam ovulaciu?

anjelicek26
23. máj 2013

@moni144 - nie nemusis. Ja som to skusala a este aj v 7.tyzdni bol ovu test negativny... takze nesuhlasim, ze sa tehu da zistovat ovu testami...

zuzana36
23. máj 2013

ja som mala silno pozit. ovu testy tusim 5 dni po sebe, tak ma osvietilo a cikla som tehu test a ten bol silno silno pozitivny. zial, ale o babo som neskor prisla. takze u mna ovulaky funguju ako tehu testy

lauritka
24. máj 2013

vacisinou byva pozitivny aj ovulacny v tehotenstve, lebo LH a HCG su podobne hormony, a LH reaguje aj na urcitu hladinu hcg.
ale su pripady, ked im ovulacny ukazal az neskor.. kazdopadne radsej testovat tehotenstvo tehu testikmi ;)

lia_lia
5. jún 2013

som mimo teraz. Ovulka mi vychádza, že ju mám dnes aj ovu test mi ju ukázal. Ale menzes som mala 22.5. a odvtedy sa nechránime, je možné že mi ukázal, že som tehotná a nie ovulku? Ďalší menzes má byť 17.6. Mám si kúpiť tehu test? Ten mi asi neukáže nič ked mám dostať až o 12dní

kathrin17
3. okt 2013

dnes som 5tt+3d a moj ovu test vypada takto 😀 takze u mna to plati

petra321
30. nov 2013

Baby čo myslíte?skúšala som ovu test namiesto tehu, keďže som mala doma len tieto:$ MS mi meska dnes 6 deň..Cyklus mám 28 dňový a ovulka bola 9.11:-)Test som ale nerobila z ranneho moču:-BPosledná MS bola 27.10:-o

isabella22
30. nov 2013

tiez som rano skusala ovulacny test pozitivny aj clearblue pozitiny usmiata tvaricka....tak som skusala tehu dnes je 9 den od ovulky snad sa tam nieco zjavi a nic....snehobiely...

habybi007
8. júl 2014

Našla som tento článok. Celkom ma zarazila tá informácia o pozitívnom OVu teste, som myslela, že 2 čiarky stačia a to nie je pravda: "Ako sa vyhodnocuje ovulačný test? Je to rovnaké ako pri tehotenskom teste?
Ovulačný test sa vyhodnocuje inak ako tehotenský test. Ovulačný test je pozitívny iba vtedy,
pokiaľ je testovacia čiarka rovnako tmavá alebo tmavšia ako kontrolná čiarka. Ak je testovacia čiarka svetlejšia (akýkoľvek svetlejší odtieň) než kontrolná čiarka, alebo sa neobjaví vôbec,
je test negatívny.
Pri tehotenskom teste je akýkoľvek odtieň farby testovacej čiarky vyhodnotený ako pozitívny test (na sýtosti farby tu nezáleží). " http://www.ovulacne-testy.sk/nejcastejsi-otazky/

isabelle82
18. júl 2014

Dievcata dnes som 6+0 a toto je ovu test. U mna tiez plati ze je pozitivny v tehu. Inak testovacia ciarka nabehla hned v sekunde taka tmava skor ako kontrolna.

376928
14. okt 2015

Ahojte mi sa snazime uz pol roka o druhe dieta
Posledne dva mesiace som skusila ovulacne testy...
Prvi krat prebehlo vsetko normalne test ukazal ovulaciu skusili sme no neuspesne
Tentokrat sme sa milovali aj pred ocakavanou ovu aj pocas a vlastne to je ten problem tyzden mi ukazoval test ovulaciu a dnes som to znovu skusila a je negativny ... Cim to moze byt ? Mate stym niekto skusenost a co by som mala robit

hana7778
7. nov 2015

Ahoj baby dnes som robila ovulacny test ako to ma bi ja sa nerozumiem dotoho

mamamonika
7. nov 2015

Ja om mala na ovu teste ducha a na tehu som nemala,tehotna som
nebola,cize urcite tehotenstvo potvrdzovat na tehu teste.

emily0412
29. dec 2015

Ja som 11 dpo TT zatial negativny a dnes ovu takyto. Tak neviem ci mozem byt tehotna podla tochto.

madarka123
9. mar 2016

čo myslite je pozitívny? či nie?

lauritkatesty
9. mar 2016

ja tam vdim dušik 🙂

majka2
16. jún 2016

ahojte segra si robila vcera test ovulacny kedže nema doma tehu momentalne je v anglicku a dnes rano dalsi a tam takmer nic a ma pred MS tento tyzden ma dostat

ereska
22. sep 2016

@emily0412 ahoj raz si sem prispievala ovulacny test ti ukazal silnejsieho ducha bola si tehotna???

emily0412
22. sep 2016

@ereska ale iba o trosku silnejsieho na oboch ale bolo vidno tu druhu ciarku, nemusela som davat pod lupu 🙂

ereska
22. sep 2016

@emily0412 to si si robila poobede ci z ranneho mocu ???

ereska
25. sep 2016

@emily0412 ahoj kazdym druhym dnom mam ovulacny trolinku tmavsi no dnes mi klesla bt a dostala som menzes mozem byt napriek tonu tehotna?

veronika1603
25. sep 2016

@ereska nie...ovulacny by musel byt pozitivny aby mohol znacit tehotenstvo. A ked si dostala menzes tal uz vobec nie.😩

lavinis
25. sep 2016

@ereskan nie je to nemožné, ale málo pravdepodobné

markus239
20. nov 2016

Snazimee sa s priatelom o dieta robila som si uvolacny test co myslite je spravny cas pustit ss do toho ?

veronika1603
20. nov 2016

@markus239 toto nieje urcite pozitivny ovu test.ciarky musia byt rovnako silne

markus239
20. nov 2016

Posielam lepsie foto ...

veronika1603
20. nov 2016

@markus239 este nie su rovnake čiarky.ale testuj dalej.zajtra doobeda aj vecer uvidis kedy bude ozaj pozitiv.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre