Musím mať chlapca - rady

monky0608
27. júl 2015

Velmi velmi tuzime po chlapcovi. Prosim vas vsetky rady, ktore ste to skusali tiez a vyslo vam to, dakujem!!!

yanka88
27. júl 2015

A este drobnost... ak by ste nahodou mali sievcatko, bozechraaaaaaan, a tvoj milujuci partner by ho nechcel, zabal ho, rada si pon pridem a dam mu lasky za cely svet. Ale zeny ako ty budu mat deti presne vtedy ked si praju, akeho pohlavia si praju, atd... len dufam, ze ho tak aj budete milovat. Vela zdravia tebe, partnerovi, vasim detom, hlavne psychickeho.

bielavila
27. júl 2015

@tova a to je legalne na slovensku? pokial viem tak u nas si nemozes vybrat len tak odbuka pohlavie iba ked jeden z partenrov ma vaznu geneticku chorobu, ktoru dedi bud dievca alebo chlapec a vtedy si mozu vybrat pohlavie, aby nezdedilo chorobu...ci?

0silvia0
27. júl 2015

@monky0608 jediná rada je vymeniť partnera alebo nechať dozrieť partnera ešte pár rôčkov - partner súrne potrebuje prehodiť rebríček hodnôt 😉 😉

katarinamarkova
27. júl 2015

@monky0608 tak vysvetli partnerovi, ze prave ON je zodpovedny za to ci bude chlapcek, ci dievcatko 🙂 lebo jeho spermie rozhoduju o tom ci je chlapcekovska alebo dievcatkovska.....tak nech ich pred stykom prehovori, alebo pretriedi......
ine babske rady - zbytocne 🙂

fra
27. júl 2015

moja rada- chcieť mať čím viac detí-
ked budeš chcieť 1 pravdepodobnosť že bude medzi nimi chlapec je cca 1/2
ked budeš chcieť 2 pravdepodobnosť že bude medzi nimi chlapec je cca 3/4
ked budeš chcieť 3 deti, pravdepodobnosť že bude medzi nimi chlapec bude cca 7/8
a ked budeš chcieť 4 deti, pravdepodobnosť, že bude medzi nimi chlapec bude až cca 15/16
a takto pekne tá pravdepodobnosť rastie a rastie 😀 (hoci pravda je aj, že na dievčatká to platí úplne rovnako 😀 )
aká otázka- taká odpoveď 😅

stellamaris
27. júl 2015

@monky0608 tak na chlapceka vraj treba pred ovulkou sexovat,radila mi kolegyna.Jej to 2x takto vyslo.Ale zaruceny navod ti nikto neda.
Ja som chcela dievcatko,mam chlapceka a aku radost mi robi.Myslim,ze opacne u vas bude tiez taka radost z dietata,bez ohladu na pohlavie 😉

reni1512
27. júl 2015

@stellamaris pred ovulkou zvycajne vyjde dievcatko 🙂

katy2
27. júl 2015

@fra preto ma moja sestra 4 baby 😀 to len na odlahcenie 😉

tova
27. júl 2015

@bielavila oplodnit sa da aj v zahranici

sasa1310
27. júl 2015

skús nájsť na ulici nejakého otecka, najlepšie takého čo má aj dvoch troch synov a popros ho nech ťa nabúcha 🙂 A budete spokojní obaja. Tvoj, že má chlapca, a ty že máš spokojného priateľa 😀

stellamaris
27. júl 2015

@reni1512 mozno 🙂 mojej kolegyni 2x chlapec 😀 vynimky su mozne 😉

reni1512
27. júl 2015

@stellamaris taaak to je so vsetkym tak, aj so spicatymi bruskami a zmenenymi tvarami a chutkami 😀 podla mna su to somarinky 🙂 kazda sme indi vindy 🙂 a to co sa ,,podari" to je v rukach toho tam hore 😀 Ale fakt som citala ze baba pred ovulkou..nam aj vysla baba 🙂

esterba
27. júl 2015

@monky0608 na tvojom mieste by som nehladala navod ako sa dopracovat k chlapcovi, ale ako sa dopracovat k muzovi :-/

fra
27. júl 2015

@katy2 ano, ale na začiatku predtym než sa narodili bola pravdepodobnosť že to nastane len 1/16 😀

stellamaris
27. júl 2015

@reni1512 tiez myslim,ze vsetky babske rady su somariny 😀 Kazdy radi inak,pretoze im to tak vyslo a inym naopak.My sme isli plodit dieta,iba ja som tajne dufala na dievcatko.Manzel a ja sa nakoniec tesime z nadherneho chlapceka a mne dievka vobec nechyba 🙂

bielavila
27. júl 2015

@tova aha 🙂 jasne 🙂

blankaj
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lyzzy
27. júl 2015

Takto to vyzera ked sa stretnu dvaja dementi a idu sa mnozit...je vedecky dokazane ze sprosti ludia sa mnozia rychlejsie...nemam slov

yanka88
27. júl 2015

@esterba 😀 😀 😀

petruska1212
27. júl 2015

Dievcatko mat je krasne a takisto aj chlapceka.dieta je dar a treba si ho vazit,milovat a chranit.nezalezi na pohlavi je to "vasa krv,vase geny"
Z nasej skusenosti iba tolko: ked sme mali sex v dni ovulacie bola to dcera a potom druhy krat 11ty den po MS. Inac su aj aplikacie na telefon (neviem ci overene) zadas nejake udaje a vypise ti ktory den sa milovat aby bol chlapec pripadne eievca. To som od kamosky pocula ktora ma 3dievcata a do stvrteho uz netrufa

yanka88
27. júl 2015

@lyzzy 😀 😀 😀 😀 konecna, nadobro si mi vylepsila vecer pokazeny touto zenou.

aredhel
27. júl 2015

@monky0608 ku tym "radam" a "navodom" ako splodit dievca a ako chlapca len tolko napisem ze to su iba hluposti...komu je sudeny chlapec ten ho bude mat a komu nie tak moze aj 12 deti splodit vo vsetkych moznych polohach a vsetky budu dievcata...a co sa tyka toho ako zmysla tvoj partner...je to smutne a ty budes polku tehotenstva na ihlach aby to bol chlapec a ked sa dozvies ze to bude dievca tak sa budes len trapit kvoli totalnym absurdnostiam :/ ale tak drzim palce nech vam vyjde ten chlapcek najmä pre dobro toho babätka 🙂

reni1512
27. júl 2015

@stellamaris mozno druhy krat motyka vystreli 🙂 ....jasne ze sa tesite! ved nie je nic dolezitejsie nez zdravie!!!! kazde dieta robi radost 🙂

prego81
27. júl 2015

@monky0608
ja mam zaruceny recept: velmi sme chceli chlapca, mali sme nechraneny sex.....a.....bol chlapec! 😀
P.S. porozmyslaj o vymene partnera 😠

lyzzy
27. júl 2015

@yanka88 ...to som rada.

ena70
27. júl 2015

@monky0608 presne ako napísala "mirka17"....my sme takto zarobili na prvý šup syna 😉 ...presne v strede cyklu...len musíš mať dobre odsledovaný cyklus...mne šiel ako hodiny ...

bonaqa2013
27. júl 2015

Tiež sme si mysleli pri 3 tehu že to je na 99,9 perc. chlapec, každý známi a neznámi hovoril že to bude chlapec a na pôrodnici - máte dievčatko. Nemali sme ani meno pre dievčatko tak potom dal lekár..... V súčasnosti má 7 rokov.

stellamaris
27. júl 2015

@reni1512 no mozno 😉 teraz pohlavie neriesime,budeme radi,ak sa nam podari druhe dieta,sme pacienti reprodukcnej mediciny 😉

sasa1983
27. júl 2015

Ci si aj vase dieta moze vybrat rodicov....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre